Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

Vand KTM LC4 400,40cp din 1994 prima imatriculare in RO aprilie 2008. Schimbate recent(aprox. 500 km): placute frana fata/spate,ulei +filtre ulei,filtru de aer,kit lant,cablu kilometraj,conducta frana spate.

Pret 1700 euro.

Tel. 0752271555.

 

 

VANDUT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

post-15042-1224700864_thumb.jpgpost-15042-1224700918_thumb.jpg

post-15042-1224700948_thumb.jpgpost-15042-1224700973_thumb.jpg

vand lc4 400 cc 20.000 de km,motor trecut prin rk in reprezentanta ktm nurnberg la 16.000km,functioneaza excelent,acte la zi ,3300 negociabil si yamaha xt 600 din 88,adusa recent aripa fata acerbis,rezervor marit desert acerbis,esapament sebring,acte la zi 1700 negociabil..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă Âştiți pe cineva care vrea să dea un DR 350 la schimb cu atv-ul din semnătură sau care vrea să cumpere un atv aproape nou la jumătate de preț, o să-i mulțumesc cu niÂşte trasee plin de noroaie Âşi cazare free un weekend la Rucăr-Dâmbovicioara. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă Âştiți pe cineva care vrea să dea un DR 350 la schimb cu atv-ul din semnătură sau care vrea să cumpere un atv aproape nou la jumătate de preț, o să-i mulțumesc cu niÂşte trasee plin de noroaie Âşi cazare free un weekend la Rucăr-Dâmbovicioara. :(

Buna .Nu am DR,dar am o Aprilia Pegaso 652cm fab in 1994 are vreo 31000km si este in stare foarte buna ,inmatriculata cu acte la zi.Daca iti starneste interesul iti trimit si poze,ofer si ceva diferenta in plus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar un motor de xt sau de tt model de 600 intreg,vreau sa se potriveasca piesele pe un tt din 2000,sa am just in case,daca are si kick ar fi si mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi vand gps-ul. Este un Garmin GPSV, il am de aproximativ 2 ani, timp in care l-am folosit pe motocicleta, pe munte si in masina, dar este foarte robust si in consecinta e in stare foarte buna. Este waterproof, stie routare pe harti, deci poate fi folosit cu succes pentru navigatie, se descurca foarte bine. Mai multe detalii aici: https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=164&pID=155

Fata de accesoriile originale, dau GPS-ul si cu o montura Touratech foarte buna si practica, tine si protejeaza gps-ul foarte bine, si in plus il alimenteaza de la bateria motoretei in permanenta. Mai multe detalii aici: http://www.touratech.com/shops/001/product...5e2a71774ec902c

GPS-ul vine cu urmatoarele accesorii:

- cablu de date serial

- adaptor pentru usb pentru cablul serial

- suport demontabil pentru montaj in masina

- alimentare bricheta auto

- pachet city navigator europe 2006

Pret: 140 euro

Contact: Y! samolapraga

Tel: 0721274874

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...