Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

Vand sau schimb Yamaha XT 600 ,model 2KF,an 1990,inmatriculabil ,arata si functioneaza foarte bine. In pret intra si un motor de schimb .

Accept schimburi cu 2t minim 250 cmc.

Pret 1400 euro.

post-16498-1249373015_thumb.jpg

post-16498-1249373022_thumb.jpg

post-16498-1249373034_thumb.jpg

post-16498-1249373058_thumb.jpg

post-16498-1249373071_thumb.jpg

post-16498-1249373077_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand roti SuperMoto

Jante Excel - fata 3.25, spate 4.25 - albastre

Butuci Talon Aurii

Cauciucuri Michellin Pilot Power - fata mearsa 4000 km, spatele destul de dus.

 

Ax fata - 26mm, ax spate 20mm. (inclus adaptor fata pt ax 20mm - otel)

 

Rotile se potrivesc pe aproape orice tip de KTM. Ele standard sunt pt cele de dupa 2004, cu ax gros fata.

Merg de asemenea si pe Husaberg. La alte modele, prin confectionarea bucsilor distantiere, se vor potrivi.

 

Rotile au fost achizitionate noi, merse aprox 4000km.

Rotile stau degeaba din vara trecuta, motorul respectiv calca numai pe offroad.

 

 

Pret 800 euro sau eventuale schimburi cu scuter (sau ce va trece prin cap)

 

Se pot vedea in bucuresti

0769.336.153

 

Spor!

 

Adi

post-4060-1249380996_thumb.jpg

post-4060-1249381018_thumb.jpg

post-4060-1249381042_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Ktm 300 exc-e 08, inmatriculat, 120ore de functionare, scut motor aluminiu, handguarduri, protectii ambreaj, cadru, radiatoare, moosuri micheline noi, pret 4400E + remorca 3 motoare 2007 pret 650e

 

Ciprian

0722513439

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand handguarduri cumparate de la louis

Exact asa arata

Le vand tot cu 10euro, exact pretul de catalog, le pot trimite in tara prin posta...

Ma puteti contacta telefonic la numarul 0724947899

cauta o poza si ataseaz-o, ca link-ul nu arata poza lor.

 

Later edit: acum merge:)

Editat de ketemeu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu pricep cum la asa motor sa nu ai macar o chitanta sau ceva... un contract de v-c, acolo.

 

Si mie mi se pare normal sa aiba acte, chiar daca nu se inmatriculeaza. Motorul s-a vandut candva cu acte.

S-au furat foarte multe motoare, si cred ca trebuie sa descurajam asta pe viitor.

Chiar daca motorul e furat de "afara", tot furt se cheama.

Nu cumparati "Chilipiruri" a caror provenienta e dubioasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu pricep cum la asa motor sa nu ai macar o chitanta sau ceva... un contract de v-c, acolo.

ca sa intelegi si tu ...eu asa l-am cumparat de la cineva din resita si tot asa l-am vandut de unde dracu sa ii dau eu o chitanta sau ceva...inafara de un contract de vanzare-cumparare de mana...gandeste si tu...sau puneti intrebarea daca eu am primit o chitanta sau ceva.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa intelegi si tu ...eu asa l-am cumparat de la cineva din resita si tot asa l-am vandut de unde dracu sa ii dau eu o chitanta sau ceva...inafara de un contract de vanzare-cumparare de mana...gandeste si tu...sau puneti intrebarea daca eu am primit o chitanta sau ceva.. ;)

Pai tu cumperi motoare fara acte? Cum doamne-iarta-ma sa nu ai acte la asa motor daca nu cumva ii furaciune? Nu de la noi, poate de afara de pe undeva...

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa intelegi..vad ca nu prea vrei...eu cand l-am contactat pe om in legatura cu motocicleta respectiva zicea ca nu are acte nush din ce motive dar imi poate da cica o factura...bine imi pun curu in masina si plec spre Resita fac vreo 370 km pana acolo si imi dau seama ca nu imi poate da nimic nici un fel de act..si pana la urma l-am cumparat asa ca imi trebuia neaparat un ktm, pentru ca inainte cu cateva saptamani mi-l vindusem pe al meu..si nu ma mai puteam abtine sa raman fara motor...si uite asa am cumparat dracovenia..din cate am inteles eu sau cel putin asta sustinea omul era adus din Franta..alte detalii nu stiu..poate tie ti se pare ca m-as ocupa de lucruri slabe dar asta e purul adevar..eu din cauza asta l-am vandut ca nu imi convenea ca nu am acte si nu il pot inmatricula...mi-am promis ca nu mai cumpar niciodata un motor fara o factura sau un act care sa arate provenienta lui..iar daca te uiti pe bikeshop o sa vezi cel putin la ktm ca din nenumaratele enduroaice mai mult de jumatate sint fara acte apoi de unde le aduc sau le cumpara in cazul meu nu stiu sa te lamuresc pentru ca nici eu nu pot sa imi dau seama..inafara cum spui si tu ca sint furaciuni..cam asta e...numai bine si te astept la INTRUNIREA KTM DE LA BREZOI..in 28-30 aug 2009...mai multe detalii pe www.ktmclub.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa intelegi..vad ca nu prea vrei...eu cand l-am contactat pe om in legatura cu motocicleta respectiva zicea ca nu are acte nush din ce motive dar imi poate da cica o factura...bine imi pun curu in masina si plec spre Resita fac vreo 370 km pana acolo si imi dau seama ca nu imi poate da nimic nici un fel de act..si pana la urma l-am cumparat asa ca imi trebuia neaparat un ktm, pentru ca inainte cu cateva saptamani mi-l vindusem pe al meu..si nu ma mai puteam abtine sa raman fara motor...si uite asa am cumparat dracovenia..din cate am inteles eu sau cel putin asta sustinea omul era adus din Franta..alte detalii nu stiu..poate tie ti se pare ca m-as ocupa de lucruri slabe dar asta e purul adevar..eu din cauza asta l-am vandut ca nu imi convenea ca nu am acte si nu il pot inmatricula...mi-am promis ca nu mai cumpar niciodata un motor fara o factura sau un act care sa arate provenienta lui..iar daca te uiti pe bikeshop o sa vezi cel putin la ktm ca din nenumaratele enduroaice mai mult de jumatate sint fara acte apoi de unde le aduc sau le cumpara in cazul meu nu stiu sa te lamuresc pentru ca nici eu nu pot sa imi dau seama..inafara cum spui si tu ca sint furaciuni..cam asta e...numai bine si te astept la INTRUNIREA KTM DE LA BREZOI..in 28-30 aug 2009...mai multe detalii pe www.ktmclub.ro

 

Cred ca tu nu vrei sa intelegi. Faptul ca nu ai furat tu motorul nu te scuza si nici "ca imi trebuia neaparat un ktm, pentru ca inainte cu cateva saptamani mi-l vindusem pe al meu..si nu ma mai puteam abtine sa raman fara motor..." sau "daca te uiti pe bikeshop o sa vezi cel putin la ktm ca din nenumaratele enduroaice mai mult de jumatate sint fara acte ", inafara cum spui si tu ca sint furaciuni..cam asta e..."

Ai cumparat un motor POSIBIL furat si ai incurajat un HOT sa mai fure si altele ca merge.

 

"mi-am promis ca nu mai cumpar niciodata un motor fara o factura sau un act care sa arate provenienta lui"

Asta e bine, dar ar trebui sa procedeze toti asa. Am doi prieteni carora li s-au furat motoare. Incearca macar sa te pui in locul lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , vind Iamaha TENERE xtz 660 in stare buna , inmatriculata ,putin rulata in RO.si numai turing , an 1991 pret 1400 euro negociabil , adusa in tara in 2007 . Moto se afla in Chitila - Bucuresti tel. 0740376555 pt. mai multe detalii sunati .

post-29942-1249914209_thumb.jpg

post-29942-1249914231_thumb.jpg

post-29942-1249914289_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...