Sari la conținut

West Romanian Bike Week 2006


organizator
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

am atasat niste poze cu traseul din Sibiu pana la

coordonatele specificate mai sus.

 

sper sa va ajute pe cei care veniti din departare.

 

nu va faceti griji de ultima portiune a drumului,

am vazut un R1 mergand cu mai mult de 50 km/h

pe acel tronson. nici macar incepatorii sa nu isi

faca griji !

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si unde anume va intalniti?

Viteza de croaziera, asta in cazul in care se poate merge care este?

Sigur, cand stii ma anunti

 

 

Vineri, 17:30 plecare de la Arc, si la 18:00 plecare de la ultimul Petrom inainte de autostrada.

Viteza legala in localitati si 110-130 in afara.

 

@13_todesengel : vezi ca pleaca high_dive_eagle cu masina, si cred ca mai are locuri! incearca sa vb cu el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pleaca cinevacu cu masina din Bucuresti,vineri? care sa mai aiba un loc ?

Daph. Cu un Kadett sedan, ala ca Cielo. Si inca este loc. 0722.357.797.

 

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca se anunta calduri mari, campingul e flancat de parau, asa ca luati-va slipul (fetele sa lase sutienul acasa, nu au nevoie de el :banana: ).

Iar cei care vor, pot face excursii la Lacul Negovan sau Lacul Sadu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, va rog frumos, luati un tirbuson cu voi! Vreau sa iau o sticla de vin si io p-acasa n-am.. :banana: NU prea beau. Da' acum sigur o sa am motiv :smoke: (drumul asta e un test pt mine si Suzi, pt ca o sa se petreaca noaptea, pe un traseu pe care nu-l stiu :-L )

 

 

PS: Mai devreme, a postat high_dive_eagle de pe ID-ul meu. Acum eu, de pe al lui :laugh: :lol:

 

Kali sunt :-L

Editat de high_dive_eagle
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar ramane ca pe dupa-amiaza/ seara sa va astept cu bagajele la Petromul de la iesire pe autostrada.. sau in cursul zilei, ca nu am un program exact pt maine, undeva in zona intersectiei Apusului cu Iuliu Maniu.

Eu maine fac doar schimbul de ulei si zeama de racire la conserva, apoi adun corturi si bagaje.. :laugh:

Astept de la dezu_ro :D indicatii cum ca de unde si la cat sa-l iau.. :lol:

P.S. Bancheta din spate inca e libera.. :P

 

:banana: :lol: :smoke:

 

:-L :moron: :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va faceti griji de ultima portiune a drumului,

am vazut un R1 mergand cu mai mult de 50 km/h

pe acel tronson. nici macar incepatorii sa nu isi

faca griji !

 

 

ce vorbesti? :laugh:

R1 ala mergea probabil cu peste 50 dupa ce pe acolo a plouat.....poate

nu te lasa praful care se ridica, sa mergi cu mai mult de 30 km/h......

oricum asta e mai putin important......important e ca va fii cald, locatia e fff frumoasa si organizatorii se straduiesc sa fie bine pt toata lumea.....

sa ne vedem cu bine la Rau Sadului :smoke:

 

T.

 

ps: Kali :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine de dimineata pe la 9-10 plec la adunare cu conserva (masina) am 2 locuri pt daia mai slabuti, ca altfel nu aveti loc (un fel de oltcit>visa). care e interesat 0740.823.368 mai stau treaz cam 1 h dupa aia vb de dim pe la 8. eu stau in berceni si plec pe autostrada tot inainte spre sibiu. puneti si voi niste bani la gaz si bem o bere impreuna.

 

ne vedem acolo bafta

Editat de orez<
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate prezinta interes:

Pe la 21.00-21.30 la ultimul petrom pana-n autostrada, iesim cu un suzukiGSX600F care nu v-a merge prea tare si un Opel Kadett cu trei pers la bord in care mai e ceva loc de bagaje..

Kali cu Suza (la test de drum lung) si inca 3 golani in urma ei..

De vrei sa meri cu noi la Sibiu: 0722.357.797 sau P.M. la Kali. "Plata" in bere si/ sau mititei :lol:

Am disparut sa adun golanii..

:banana: :laugh: :smoke:

Editat de high_dive_eagle
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care muncesc azi, eu plec spre sibiu pe la 15 cu masina, daca vreti sa veniti si nu aveti chef sa carati bagajele pana acolo, le putem lua noi. Si daca se gaseste si unul care sa stie si drumul, dupa care sa ne tinem e si mai bine, daca nu.... asta e, ajungem si noi ori la intrunirea asta ori la aia de la anu.

 

Uitam ce era mai important, plecam la 15.20 de la romana, nr. meu de tel este 0720.075.746

Editat de Arthemis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA! ..a fost o experienta pe care unii dintre noi nu o vor uita curand.. ..multa sare si piper a avut si inca nu-i gata.. Revin cu poze.

 

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos! La mai mare!

Peisaj superb, lume faina, distractie, a fost OK... Multumesc, Blackrider si Titiluka, stiu ei de ce...

Editat de chopper_savage
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari TRUST MC, super intrunire, super locatie, super atmosfera, gasca din Buzau s-a distrat bine, vom veni si la anu!

Daca nu se strica si CBR-ica la intoarcere era chiar incredibil de bine. Multumesc motociclistilor care s-au oprit sa incerce sa dea o mana de ajutaor pe autostrada Bucuresti-Pitesti :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote @13_todesengel : vezi ca pleaca high_dive_eagle cu masina, si cred ca mai are locuri! incearca sa vb cu el

 

multumesc pt.oferta,dar nu am mai putut citi,pina am plecat ,la mine nu a functionat forumul...si mii de scuze daca am incurcat pe cineva!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari TRUST MC, super intrunire, super locatie, super atmosfera, gasca din Buzau s-a distrat bine, vom veni si la anu!

Daca nu se strica si CBR-ica la intoarcere era chiar incredibil de bine. Multumesc motociclistilor care s-au oprit sa incerce sa dea o mana de ajutaor pe autostrada Bucuresti-Pitesti :cheers:

Pacat ca nu am avut cu ce sa fim de folos :burnout: Sper sa ne vedem la un cico cu CBR-ica reparata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

memo,pt poze s-a deschis un alt topic( chiar daca are titlu ofensator),la poze de la intalniri....

 

 

 

 

organizatorii tin sa multumeasca invitatilor si participantilor la intrunire,pentru numarul mare a celor sositi si pt comportamentul civilizat.

de asemenea,multumim Primariei Rau Sadului si proprietarului locatiei d-l Banea,ca ne-au inteles si sprijinit.

eforturile au fost mari si facute in timp scurt,de aceea ne pare rau pt unele inconveniente aparute cu sau fara voia noastra.

 

celor care sau manifestat in mod agresiv la adresa organizatorilor,le recomandam sa nu mai vina la intrunirile noastre,nu sunt bineveniti( se stiu ei care,au fost atentionati in camping).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...