Sari la conținut

15 iunie 2006 - Accident Brasov


PepsiMan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:cheers: B) :P

mi-au dat lacrimile cand am citit pe forum

nu pot sa zic decat sa se odihnesca in pace

el a fost omu cara m-a plimbat prima dat cu motoru

avea o jawa cu ceva ani in urma ,si m-am hotarat sa imi iau motor

am baut impreuna la intruniri ,la mare

si acum..................................nu mai e

dar el va traii tot timpul printre noi si va avea grija de noi de acolo de sus

adio amice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.!!

 

Sincere condoleanțe familiei, prietenilor, tuturor celor care l-au cunoscut!!

 

Am lacrimi în ochi!!

 

Dumnezeu sâ-l odihnească în pace Âşi să-l lase să aibă grijă de noi de acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mihai.grizzly: daca se poate face, desi durerea este imensa, nu ezita ... presa .. ceva articole prin ziare posturile mari de tv, daca ar fi posibilitati preces ... sunt convins ca s-ar gasi sprijin si in alte persoane ... in ritmul asta daca nu se face nimic or sa urmeze si altii .. si nu doar motociclisti ... tara asta e ca o tarf.a ramasa fara clienti ...

 

iertare pentru off topic dar e strigator la cer ce se intampla ....

 

Dumnezeu sa-l ierte ... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu l-am cunoscut, dar il stiam din vedere de pe la intruniri... si il vedeam mereu cu un zambet larg pe buze, plin de viata si cu alura de om cu adevarat fericit! Asa e legea vietii.... te ia cand esti pe coama valului, atunci cand esti un OM adevarat!

 

Dumnezeu sa te odihneasca in pace frate!

P.S. Se confirma inca o data faptul ca cei bai buni dintre noi pleaca devereme.... A se vedea Radu Radoaie cu 7 saptamani in urma, Andy Sabau acum 6 ani.... Dan Orlando..... ce pacat ca lista e lunga!

 

Paziti-va fratilor oasele, ca inainte sa fim motociclisti suntem oameni.... suntem frati, suntem tati, fii.... si e pacat de ce ramane dupa noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

Este pacat de ceea ce se intampla in tara asta de rahat. Este trist ca probabil totul a fost peceput, de niste "GUNOAIE" de oameni ( vezi politie salvare)care traiesc din banii pe care noi ii platim la stat, ca "inca un nebun decedat". Nu este adevrat! Era un prieten, un om, un copil. A gresit , a platit, dar macar sa dovedim ca suntem oameni si nu gunoaie. Suntem fara scapare!

Imi este rusine de tara in care traiesc si de oamenii care ne inconjoara si mai grav de cei pe care ii platim sa ne apere si sa ne salveze.

 

Cata, sa-ti fie tarana usoara! Sunt ferm convins ca unde te-ai dus este mult mai bine!

 

 

PS: Pt Mihai. Grizzly. Nu-i lasa in pace! Fa ceea ce stii tu ca trebuie facut. Noi avem puterea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, Cata a plecat spre casa, azi dimineata la ora 12 impreuna cu familia lui. Ne-am strans o gasca destul de mare in Brasov, care vom merge maine la Baia Mare, inmormantarea va alea loc duminica in satul bunicilor lui Chiuzbaia,la 15 km de Baia Mare, un loc frumos pe care Cata il iubea foarte mult, nu stiu exact ora . Va multumim pentru mesajele voastre. Sa aveti grija de voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B) ...ce sa spun..il stiam pe Cata destul de bine ...am stat de multe ori la povesti pe Sitei si uneori la CP3 Memo..(CP3 de acu' 2 ani)...un om extraordinar,o pierdere enorma...nu am mai fost in apele mele de cind am auzit ...din pacate sunt peste hotare...dar condoleante familiei, prietenilor din BV (de pe colina si de pe sitei) si prietenilor din toata tara.

R.I.P. Cata ai fost un OM ADEVARAT,un PRIETEN ADEVARAT...si ai sa fii mereu cu noi in gindurile noastre,in gindurile tuturor celor care te-au cunoscut Dumnezeu sa il ierte :cheers:

Editat de altar_dk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP. Cand veniti in Baia Mare? Merg si eu.

Noi plecam maine la 12 sau 1. din bv ajungem pe seara. Inmormantarea este duminica in chiusbaia dar nu stiu exact ora. o sa mai intru pe forum sa vedem cum facem, daca pot de acolo din baia mare

 

De 1 mai

 

De 1 mai

post-2851-1150488690_thumb.jpg

Editat de Morphine Child
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: B) tot timpul cu zambetul pe buze...o sa ne pazeasca de sus Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...