Sari la conținut

Facerea de bine...


Vizitator _Raul_
 Share

Postări Recomandate

Eu incarc bateriile cu o sursa la care pot regla tensiunea si curentul. Nu am patit niciodata sa "fiarba", sau alte probleme. Daca vrei, o putem pune pana maine la incarcat.

La unele modele am completat cu apa distilata, dupa caz; chiar daca sunt fara intretinere, unele mai pierd electrolit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Vizitator _Raul_

Găsești la Spumotim pe Buziasului toate tipurile de bureți la care te-ai putea gândi. Taie ei la ce dimensiuni vrei și plătești doar bucata respectiva. Recomand. PS - Chioșcul de prezentare de la intrarea în fabrica, pe bulevard.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e careva priceput sa ii dea de capat unui GPS Garmin Quest? modelul din linkul urmator?

 

http://www.easygps.com/gps-receivers/images/Garmin-Quest-2.jpg


» Post actualizat in 25 Jun 2016 18:00

e careva priceput sa ii dea de capat unui GPS Garmin Quest? modelul din linkul urmator?

 

http://www.easygps.com/gps-receivers/images/Garmin-Quest-2.jpg

al meu e primul model de Quest

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am pe FB un tamplar motociclist care am vazut ca lucreaza foarte fain, dar nu e din TM. Daca te intereseaza totusi sa-l intrebi cat costa ce vrei tu si folosesti FB i-ti trimit pe PM linkul catre profilul lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate o recomandare pt un tamplar serios(mobiloer la comanda). Vreau o bancuta cu spatiu de depozitare mai cu motz.

Uite aici, e vecin cu mine, face lucruri misto si e ieftin.Eu am facut mai multe la el.

https://www.facebook.com/Sergmob-1472671146278624/?pnref=lhc

Editat de kawazaki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un magazin mare cu casti moto pe stoc aproape de Timisoara, puteti recomanda? Poate sa fie si la Budapesta, fac o plimbare pana acolo.

Important e sa pot proba casca. Si sa fie modele pe stoc. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un magazin mare cu casti moto pe stoc aproape de Timisoara, puteti recomanda? Poate sa fie si la Budapesta, fac o plimbare pana acolo.

Important e sa pot proba casca. Si sa fie modele pe stoc. Multumesc!

Paul Moto , Rabbit Club , Florin la Sag ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa vezi multe casti/echipamente mergi la Budapesta, sunt o gramada de magazine, cauta pe google.

www.shox.hu/

www.karasna.hu

Paul are si el ceva pe acolo dar nu multe.

Sau mergi pana la Viena ai 2 magazine louis + belo+ altele de care nu mai stiu cum se cheama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maxiscooter are 10 casti acolo? La paul cred ca e cea mai vasta oferta.

Nu stii ce poate sa-i placa omului . Poate fi una din alea 10 . Da , la Paul poate admira si proba o multime de casti . Eu am ramas cu gandul la un Icon negru mat . Mai spune un coleg de Szeged . Si acolo sunt variante .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Si eu caut sa probez un Nolan n104 sau un Shark evoline seria 3, marime XL. Ma poate ajuta cineva in TM? Sunt deschis la orice propuneri de flip-up...

 

Multumesc deosebit

Dani P.

0749402414

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde gasesc un sudor meserias care sa-mi sudeze o piesa de aluminiu? E o piesa finuta, dar care trebuie sa reziste la vibratii, deci am nevoie de cineva cu mana buna si scula potrivita.

La Pascota am mai sudat ceva, dar nu a fost prea bun rezultatul...

 

P.S. S-ar putea totusi sa nu fie Al, ci aliaj gen Zamac; nu imi dau seama.

Editat de high_voltage_tm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i piesa.

E un brat de oglinda, iar partea rupta e urechea prin care trece un bolt, parte din suportul ce vine montat pe motocicleta.

Varianta a 2-a ar fi sa cumpar alt suport, dar nu gasesc asa ceva la dezmembrari. In Timisoara nu stiu cine aduce piese OEM Honda; Paul Moto parca e dealer Honda, o sa intreb si acolo.

 

IMG_20160718_195713.jpg file.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...