Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator little wayne

Te-ai dat in fapt,nu mai e nimic de scuzat

Daca eu ti-am spus ca ai o problema e normal sa vii cu explicatii penibile.Dar cand 10oameni iti spun acelasi lucru,problema nu e la mine,ci la tine.Se vede oricum...din posturile tale

Nu eu te-am blestemat si am debitat ce mi-a trecut prin minte,tu ai facut-o si vad ca nu e opresti.Vrei sa caut posturile in care ma blestemi si sa dau copy paste?

Daca ma injurai nu aveam nici un stres,dar nu m-ai blestemat...fara ironii fine,asa cum iti place sa crezi.Oricum nu dezvolti suficient material cenusiu sa faci ironii fine

 

Nu te poti impaca cu ideea ca atunci cand ai ras de bucuresteni ti-am dat peste nas.Tu nu faci altceva decat sa confirmi(cu fiecare post) caracterizarea pe care ti-am facut-o

Ai inceput sa ma stresezi si pe PM cu ineptii fara nici o idee clara...

 

Daca mai continui o sa dau copy paste la posturile in care ma blestemi sa vada stimata audienta ce personaj perfid si demn de mila e persoana matale

 

M-am contrat cu cativa oameni pe forumul asta si o s-o mai fac(atata timp cat aveam personalitati diferite).Dar niciodata nu o sa blestem pe cineva sa sara in fata tirului,sau sa se infiga in primul stalp

Cu astfel de afirmatii tu nu esti motociclist,ci o mizerie umana macinata de propriile crize de identitate

 

Am observat si tu ce finut esti cateodata ! :wacko:

 

Alte subiecte de discutii nu mai aveti ? A fost fun la inceput dar deja devine plictisitor si aberant. GROW THE FUCK UP .

 

imi cer scuze dar el nu face altceva decat sa isi verse prostia aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alta personalitate decat cea virtuala mai ai? Ai si tu prieteni cu care sa vorbesti, sa razi, sa fi sensibil?? Eu as vrea sa te ajut dar nu pot, si nu fac misto.. tu nu vezi ca la tine totul se rezuma la minciuna.. deja minciuna este spusa cu o seninatate si normalitate ce o ragasim doar la teatru,, baiat eu nu stau 10 ore sa-mi gasesc cuvintele sa par alt om.

Repeti isteric cand am blestemat eu.. eu nu te-am blestemat,, am spus ala care minte sa sa intre in tir(din cate tin minte) tu stiind ca minti ai avut o scapare si ai spus ca te blestem pe tine, te blestem dc minti, in sensul asta, dar tu traind doar in minciuna si viata virtuala, stereotipa, plecat la servici, venit, intrat pe net, laba, intrat iar pe net, mai ai si scapari cum ai si in prezent.. adopti o interfata agresiva si puternica (asa crezi tu) dar dezechilibrata..

Suna aiurea dar nu am ce face..

cine ma cunoaste stie ca spun lucrurilor pe nume indiferent de circumstanta si de efectele ulterioare.. asa ca tu nu trebuie sa te superi cand cineva incearca se te ajute sau te critica, daca te critica aperi barbatia pana la o limita nu scoti tot arsenalul din dotare, ca si cum .. tu ma calci pe bombeu si eu te impusc in cap,.... si toate astea din cauza problemelor nascute din stilul de viata bolnav.. Spre ex tu nu reusesti sa accepti o problema.. la ora asta tu esti o problema.. si trebuie sa devii rezolvarea lor, daca ai trait cu impresia ca te urasc de moarte si te vanez te inseli amarnic cocosel, cazul tau este evident.. spargi niste bariere ale dialogului si cauti sa musti exac ca un sarpe, incerca sa gasesti cauzele care te fac rau, scoate veninul din tine, simplifica viata cat mai mult, schimba serviciul daca te fte sefu, ca altii au de suferit din cauza ta.. nu eu .. eu sunt niste litere pe un site public.. oamenii de lg tine, mama, tata, vecini, In felul asta tu ajungi ala care da motociclisti pe jos, si fa-ti o iubita sa ai unde sa te descarci, nu este normal la varsta ta, invata sa iubesti ca esti singur si trist, (este loc de misto dar nu fac ca te blochezi pe ce as spune eu si explodezi).

Acum sunt sigur ca te dezlantui, este "normal" pentru tine, dar sunt sigur ca intr-un coltisor de suflet sti ca gresesti, si asta-i de bine.

Intr-o buna zi o sa-mi mutumesti.

Ai spus ca-ti displace sa vorbesti cu prosti.. eee mie nu cocosel !! vorbesc si 3 zile cu un om daca este sincer si adevarat..nu exsta prosti care sa nu ai ce vb cu ei !!

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nyt are dreptate. A fost distractiv la inceput, dar acum e jenant... Folositi cu incredere PM-ul. Nu cred ca mai existe oameni interesati de discutiile voastre in contradictoriu.

 

Si ca sa schimbam subiectul, dati-mi cateva motive pt care as schimba 1000RR-ul la anul, in detrimentul lui K7/8 1000? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nyt are dreptate. A fost distractiv la inceput, dar acum e jenant... Folositi cu incredere PM-ul. Nu cred ca mai existe oameni interesati de discutiile voastre in contradictoriu.

 

Si ca sa schimbam subiectul, dati-mi cateva motive pt care as schimba 1000RR-ul la anul, in detrimentul lui K7/8 1000? :laugh:

ti-au crescut bilutele? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca ai scapat de hernie si ti-au revenit bilutele la MARIMEA NORMALA, dupa ce ti-ai vandut Suzi-ul sa-ti iei Honda? :laugh:

 

:makeout:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca ai scapat de hernie si ti-au revenit bilutele la MARIMEA NORMALA, dupa ce ti-ai vandut Suzi-ul sa-ti iei Honda? :laugh:

 

:makeout:

 

inca nu l-am vandut :D si sunt ferm convins ca nu are puterea unui k5 desi e 2009..dar sper sa fie mai usor de manevrat.m-a deprimat foarte tare faptul ca nu are indicator de treapta...plm in 2009 inca nu is in rand cu lumea astia de la honda :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu l-am vandut :D si sunt ferm convins ca nu are puterea unui k5 desi e 2009..dar sper sa fie mai usor de manevrat.m-a deprimat foarte tare faptul ca nu are indicator de treapta...plm in 2009 inca nu is in rand cu lumea astia de la honda :disappointed:

 

 

s-o stapanesti sanatos si sa faceti cat mai multi km impreuna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

Sunt proaspat posesor de GSXR 600 din 2001, am asteptat 2 ani pana sa imi iau motorul acesta, dar a meritat. Stiu ca o sa imi sara toata lumea in cap pentru ca sunt incepator pe 600, dar ne intelegem deocamdata bine, am facut in perioada asta cam 200 km si abia astept anotimpul cald sa profit de fiecare minut liber. Pe viitor o sa va stresez cu intrebari de incepator si sper sa avem o colaborare buna.

mersi pentru atentie

post-56353-0-58082100-1322962063_thumb.jpg

post-56353-0-35376400-1322962078_thumb.jpg

post-56353-0-93470600-1322962102_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Haladica

 

Vad ca ai un vocabular relativ bogat.Problema e ca tu nu cunosti semnificatia cuvintelor pe care le spui

 

Cum sa folosesti intr-o propozitie familia,secsu si prietenii?

Observ ca ai ticluit mult acel post pe o ciorna dar nu prea are nici un inteles....

Iti multumesc pentru grija de a nu stii in ce sticla imi bag eu batul,ce famile am si cine imi sunt prietenii...si (cel mai important)jobul

 

Bai baiatule,aici e vorba posturile manelare pe care le versi pe aist forum si de prostia pe care o arati.Despre asta vorbim..si uneori despre motoare(in plan secund)

In imensa ta inteligenta te legi de familie,prieteni,cu cine fac eu sex si de job.Mai talamb de atat nu poti sa fii?

Stiu ca mizai pe o mare lovitura cu postul ala ticluit indelung,teapa...e la fel de rasuflat ca si cel care il scrie

 

Pe mine ma enervezi doar daca ma stresezi cu manele.Manelistii sunt previzibili si se vad de la fix 109km(distanta bucuresti-buzau).Daca incerci sa imi bagi familia si amici in haznaua ta ,nici o sansa sa ma enervezi

So,mai asculta niste muzica deaia cu dusmani,razbunare,valoare,bogatie,familie numeroasa,nevasta bengoasa,prieteni hadevarati si revino cu un post mai pertinent

Scrise in asa fal cat sa pari un semidoct adevarat

Forza salam...si gutza

 

P.S posteaza ceva link-uri cu manele si atunci o sa ma enervezi cu adevarat.Pana atunci,posturile tale de semidoct or sa ma amuze in continuare.Cu cat mai acide cu atat o sa rad mai tare

Baga mare in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu l-am vandut :D si sunt ferm convins ca nu are puterea unui k5 desi e 2009

 

1000rr 2008-2011 e mult peste orice suzuki de 1000 construit si vandut catre bobulatie, pana acum, inclusiv puterea motorului. "Midrange" 1000rr este peste gsxr de la 5 la 11 mii de ture, atat putere dar si cuplu. E usoara, parca ar fi de 600 si merge de rupe. Am un rr 2010 la garaj si pana n-am mers pe ea nici eu credeam ca iese atat de bine in teste din cauza unor spagi generoase Honda :D

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1000rr 2008-2011 e mult peste orice suzuki de 1000 construit si vandut catre bobulatie, pana acum, inclusiv puterea motorului. "Midrange" 1000rr este peste gsxr de la 5 la 11 mii de ture, atat putere dar si cuplu. E usoara, parca ar fi de 600 si merge de rupe. Am un rr 2010 la garaj si pana n-am mers pe ea nici eu credeam ca iese atat de bine in teste din cauza unor spagi generoase Honda :D

cu k5 am scos 163 la roata cu k&N racefit growler si pc3...ceberica nu are decat o toba hyperflo dar sunt convins ca si cu pc nu ajunge veci la 163 la roata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu k5 am scos 163 la roata cu k&N racefit growler si pc3...ceberica nu are decat o toba hyperflo dar sunt convins ca si cu pc nu ajunge veci la 163 la roata

 

Vezi ca ti-am scris despre curba de putere/cuplu, nu despre putere maxima. Cred ca e de la sine inteles care e nivelul discutiei daca vorbim despre o diferenta la varf de 2 cai sau o diferenta neta de putere/cuplu pe o plaja de turatie de la 5 la 11 mii. Tu nu crezi?

Motoare stoc, nu intram in discutii cu chiulase portate, arbori usurati, etc etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-a deprimat foarte tare faptul ca nu are indicator de treapta...plm in 2009 inca nu is in rand cu lumea astia de la honda :disappointed:

Rezolva mac ce n-a rezolvat japonezu', cu 90 Euro. :blbl:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca ti-am scris despre curba de putere/cuplu, nu despre putere maxima. Cred ca e de la sine inteles care e nivelul discutiei daca vorbim despre o diferenta la varf de 2 cai sau o diferenta neta de putere/cuplu pe o plaja de turatie de la 5 la 11 mii. Tu nu crezi?

Motoare stoc, nu intram in discutii cu chiulase portate, arbori usurati, etc etc.

nu ma mai intereseaza puterea maxima...vreau decat sa fie usor de dat cu el stanga dreapta si usor la iesirea din sicana :D

 

Rezolva mac ce n-a rezolvat japonezu', cu 90 Euro. :blbl:

daca japonezu nu era chitros cu banii aia bagam un trackday :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

Sunt proaspat posesor de GSXR 600 din 2001, am asteptat 2 ani pana sa imi iau motorul acesta, dar a meritat. Stiu ca o sa imi sara toata lumea in cap pentru ca sunt incepator pe 600, dar ne intelegem deocamdata bine, am facut in perioada asta cam 200 km si abia astept anotimpul cald sa profit de fiecare minut liber. Pe viitor o sa va stresez cu intrebari de incepator si sper sa avem o colaborare buna.

mersi pentru atentie

 

Salut si bine ai venit ;)

 

Foarte frumos motorul .... pare destul de ingrijit :D cat mai multi km cu el si fara incidente.

Editat de -GeorGe-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-GeorGe- mersi mult, chiar ma gandeam ca nu ma baga nimeni in seama :(

nu mai sunt asa importante discutiile astea, injuraturile sunt la moda<si pana in primavara mai e destul>

apropo voi va mai dati? temp sunt ok<exceptand ploaia din ultimile zile>si chiar nu-mi vine sal bag in casa?<astept primul fulg>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai sunt asa importante discutiile astea, injuraturile sunt la moda<si pana in primavara mai e destul>

apropo voi va mai dati? temp sunt ok<exceptand ploaia din ultimile zile>si chiar nu-mi vine sal bag in casa?<astept primul fulg>

 

 

 

 

da am observat ca toata lumea se cearta, am incercat sa caut informatii despre motorul meu, detalii care ar trebui discutate(parerea mea)..

eu suncer mai merg, dar evit orele tarzii, atunci imi aluneca foate tare

Editat de emyl23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are bani pusi deoparte acum e momentul sa faca o investitie buna :D

4600 pret de iarna

p.s toba din poza s-a vandut..vine cu toba stock

 

de craciun fii mai bun..fa-ti un cadou

 

4100 FIX!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

eu astept un cadou de la mos craciun....nu vrei sa fii tu mosul, anul asta :laugh:

 

kelu,te invidiez,mobra mea e mai puturoasa.Nu mai iese la plimbare din octombrie

 

cat despre certuri...e ultimul lucru care vreau sa il fac pe acest topic.daca intre noi suntem aroganti,de la cioparisti chiar nu ma astept sa ma salute

Imi amintesc ce soc am avut prin octombrie cand m-a salutat un cioparist

Am ajuns sa ii plac mai mult pe ceberisti care ne spioneaza,in detrimentul unor confrati gixxeristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...