Sari la conținut

Seariders Bikers Party


univet
 Share

Postări Recomandate

Cateva detalii

 

Intrarea cam la fel ca anul trecut - inclusiv taxele de camping - la care va promitem ceva reduceri

 

Muzica - Mihai Godoroja cu a sa companie de sunet. - Ca sa avem o muzica mai diversa

 

Concursuri pe plaja - mai bine organizate ca anul trecut. Vor fi motocross pe plaja, quadcross, liniute pe plaja cu quadurile si cu motocicletele de motocross sau enduro. Castigatorii vor continua o selectie cu doua jet-ski -uri.....pe mare bineinteles.

 

Liniutza - speram ca va avea aceeasi locatie - pe centura constantei - pe 400 m

 

Kenwood va fi sponsorul principal si va oferi o multime de premii - care vor fi anuntate din timp pe forum.

Streeptease va fi cel putin ca anul trecut. Incercam sa gandim un program si pe plaja - de tricouri ude macar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 96
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cateva detalii

 

Intrarea cam la fel ca anul trecut - inclusiv taxele de camping - la care va promitem ceva reduceri

 

Muzica - Mihai Godoroja cu a sa companie de sunet. - Ca sa avem o muzica mai diversa

 

Concursuri pe plaja - mai bine organizate ca anul trecut. Vor fi motocross pe plaja, quadcross, liniute pe plaja cu quadurile si cu motocicletele de motocross sau enduro. Castigatorii vor continua o selectie cu doua jet-ski -uri.....pe mare bineinteles.

 

Liniutza - speram ca va avea aceeasi locatie - pe centura constantei - pe 400 m

 

Kenwood va fi sponsorul principal si va oferi o multime de premii - care vor fi anuntate din timp pe forum.

Streeptease va fi cel putin ca anul trecut. Incercam sa gandim un program si pe plaja - de tricouri ude macar.

 

 

 

 

 

Cateva detalii

 

Intrarea cam la fel ca anul trecut - inclusiv taxele de camping - la care va promitem ceva reduceri

 

Muzica - Mihai Godoroja cu a sa companie de sunet. - Ca sa avem o muzica mai diversa

 

Concursuri pe plaja - mai bine organizate ca anul trecut. Vor fi motocross pe plaja, quadcross, liniute pe plaja cu quadurile si cu motocicletele de motocross sau enduro. Castigatorii vor continua o selectie cu doua jet-ski -uri.....pe mare bineinteles.

 

Liniutza - speram ca va avea aceeasi locatie - pe centura constantei - pe 400 m

 

Kenwood va fi sponsorul principal si va oferi o multime de premii - care vor fi anuntate din timp pe forum.

Streeptease va fi cel putin ca anul trecut. Incercam sa gandim un program si pe plaja - de tricouri ude macar.

 

Rezervari la 0241 831 170 - Receptie Camping Pescaresc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Telefonul de la camping merge fara probleme

Am verificat eu si la Pescaresc nu mai era decat o camera de 3 fara baie

 

La GPM (campingul alaturat) tot fara baie individuala tel 0241 831 001

una casuta cu doua locuri fara AC

una cu doua locuri cu AC

6 casute cu 3 locuri fara AC

 

La Marina Surf - un camping 200 m mai spre Navoodari 0241 831 208 - foarte bengos si nu foarte scump

6 casute f frumoase cu doua paturi, baie si AC, Tv etc. (120 RON casuta)

9 casute din lemn cu pat dublu fara baie si AC (80 RON casuta)

 

Telefonul de la camping merge fara probleme

Am verificat eu si la Pescaresc nu mai era decat o camera de 3 fara baie

 

La GPM (campingul alaturat) tot fara baie individuala tel 0241 831 001

una casuta cu doua locuri fara AC

una cu doua locuri cu AC

6 casute cu 3 locuri fara AC

 

La Marina Surf - un camping 200 m mai spre Navoodari 0241 831 208 - foarte bengos si nu foarte scump

6 casute f frumoase cu doua paturi, baie si AC, Tv etc. (120 RON casuta)

9 casute din lemn cu pat dublu fara baie si AC (80 RON casuta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care vin cu marfa,ce taxa-ca valoare- trebuie sa plateasca?

 

Mersi! Salutari cu farul!

 

Sunati la 0745 619 619 sau mail pe office@univet.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu taxele de anul trecut si nici nu vrau sa le caut pe forum

spune si tu: intrare= ; taxa de camping = taxa de buda = si alte prostii care mai tre platite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu taxele de anul trecut si nici nu vrau sa le caut pe forum

spune si tu: intrare= ; taxa de camping = taxa de buda = si alte prostii care mai tre platite.

 

Inca se negociaza cu proprietarul campingului. Si mai deliberam si noi inclusiv cu sponsorii ce putem suporta si noi din cheltuieli....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu n-am mai fost niciodata la Constanta asa ca "Muzica - Mihai Godoroja cu a sa companie de sunet. - Ca sa avem o muzica mai diversa" .. mie chiar nu imi spune nimic.

Asta inseamna ca va fi un DJ care va baga muzica sau cum ? nu va canta nici o trupa de rock...? nu de alta da aveti o gramada de trupe in CT.

 

si asteptam tabelashul cu taxele... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu n-am mai fost niciodata la Constanta asa ca "Muzica - Mihai Godoroja cu a sa companie de sunet. - Ca sa avem o muzica mai diversa" .. mie chiar nu imi spune nimic.

Asta inseamna ca va fi un DJ care va baga muzica sau cum ? nu va canta nici o trupa de rock...? nu de alta da aveti o gramada de trupe in CT.

 

si asteptam tabelashul cu taxele... :lol:

 

Asta inseamna ca o sa fie muzica de foarte buna calitate. Da pe google si o sa aflii cine e Mihai Godoroja. Te asigur ca o sa merite efortul pentru ca nu face parte din 'gramada' de trupe ci din crema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Telefonul de la camping merge fara probleme

Am verificat eu si la Pescaresc nu mai era decat o camera de 3 fara baie

 

La GPM (campingul alaturat) tot fara baie individuala tel 0241 831 001

una casuta cu doua locuri fara AC

una cu doua locuri cu AC

6 casute cu 3 locuri fara AC

 

La Marina Surf - un camping 200 m mai spre Navoodari 0241 831 208 - foarte bengos si nu foarte scump

6 casute f frumoase cu doua paturi, baie si AC, Tv etc. (120 RON casuta)

9 casute din lemn cu pat dublu fara baie si AC (80 RON casuta)

 

Telefonul de la camping merge fara probleme

Am verificat eu si la Pescaresc nu mai era decat o camera de 3 fara baie

 

La GPM (campingul alaturat) tot fara baie individuala tel 0241 831 001

una casuta cu doua locuri fara AC

 

Taxa de intrare va fi 20 RON,

Taxa de intrare in camping va fi probabil 5 ron

Taxele de campare sunt diferentiate in fctie de conditii si de nececitati

Taxa de intrare pentru Moto va fi bineinteles ZERO

Maine mai negociem cu proprietarii campingurilor......

una cu doua locuri cu AC

6 casute cu 3 locuri fara AC

 

La Marina Surf - un camping 200 m mai spre Navoodari 0241 831 208 - foarte bengos si nu foarte scump

6 casute f frumoase cu doua paturi, baie si AC, Tv etc. (120 RON casuta)

9 casute din lemn cu pat dublu fara baie si AC (80 RON casuta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrarea 20 RON inclusiv intrarea in camping (5 RON) care merg la proprietarul campingului

Camparea 5 RON pe doua zile (obisnuit se ia pe zi dar...avem discount)

Taxa curent 5 RON - pentru cine vrea sa-si traga la cort

Taxa intrare cu masina - 5 RON, dar...0 RON cu MOTO

 

De muzica...o sa vedeti ca va fi foarte frumos

 

Si...luati-a ceva de tantari....e ceva...nu cine stie ce

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci,

- intri, bei o bere, iesi - 200.000 (20 RON, nu este inclusa berea) :cheers:

- intri, pui cortu, incepi sa bei mai multe beri, asculti muzica, iar bei bere, fugi si faci o baie in mare, te culci, te omoara tantarii (daca nu ai protectie), te trezesti, bagi bere si niste mici, mai asculti niste muzica si pleci - 250.000 (25 RON berile si micii nu sunt incluse in pret, tantarii da)

 

Locatia unde este mai exact? Se poate ajunge usor la mare din camping? Este paza la corturi sau iar trebuie sa prind un caine si sa-l inchid in cort cat timp sunt plecat? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o mare TEAPA cu rezervarea pt. casute.Am sunat eu acum 2 saptamani si mi s-a spus ca sunt destule,a trebuit sa sun sa fac confirmarea mai exact si mi s-a spus ca nu mai au casute.Pai noi unde stam?La GPM sunt casutele 1350 000 lei vechi,pe noapte.Am si eu o intrebare unde vom sta cei care vor sa vina?Si mai ales ca voi ati impartit fluturase la intrunirea de la BRASOV. Pana pe 20 iunie nu a-ti scris nimic pe forum,deci eu am sunat pe 21 iunie si nu mai aveau casute.O MARE TEAPA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrarea 20 RON inclusiv intrarea in camping (5 RON) care merg la proprietarul campingului

Camparea 5 RON pe doua zile (obisnuit se ia pe zi dar...avem discount)

Taxa curent 5 RON - pentru cine vrea sa-si traga la cort

Taxa intrare cu masina - 5 RON, dar...0 RON cu MOTO

 

DECI

Intrarea 20 RON fara alte taxe de camping.....

Paza ca in orice camping.....

Vom avea ceva baieti dar gardieni antiscandal si nu paznici la corturi.

E adevarat ca in 5 zlile de la initierea postului s-a ocupat tot campingul (pe 25 iun - ultima rezervare), dar ce puteam face noi?

Asta seara am vorbit cu proprietara care mi-a spus ca trage tare sa termine pana vineri inca 4 casute asa ca insistati....

Daca faceam in inainte de sezon inghetati in corturi - acum va ingheata portofelele, ce sa facem?

 

Din program

Liniutza pe varianta 90% aprobata - acum trebuie sa ajungi pe la minister pt asta....

Liniutza pe plaja 100% organizata - pe un nisip tare unde merg si motoare din categ enduro-touring.

Tot pe plaja am organizat o trambulina pentru indrazneti - de pe care se va putea sari si cu un DR de 650

Mai vine si un circuit de motocross pe plaja (la fel va ve-ti putea da si cu enduroaice mai grele)

Mihai Godoroja ne canta vineri si sambata....si ne promite ca ne vom simti foarte bine.

 

-----------

post-2175-1151527666_thumb.jpg

post-2175-1151527740_thumb.jpg

post-2175-1151527824_thumb.jpg

post-2175-1151527908_thumb.jpg

post-2175-1151527984_thumb.jpg

post-2175-1151528052_thumb.jpg

Editat de univet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...