Sari la conținut

Suzuki GSX600F


suzu
 Share

Postări Recomandate

Sunt posesorul unei frumoase Suzuki GSX600F.Este o motocicleta extraordinara de care sunt foarte multumit si incantat.Am fost cu ea prin toata tara si mi-a aratat ca e un turing adevarat.Se aseaza bine pe sosea,e foarte manevrabila,vioaie in cuida greutatii si nu in ultimul rand confortabila.Am observat ca majoritatea spun despre ea ca e puturoasa sau grea.Deci ..puturoasa nu e deloc...,grea? este grea cat trebuie sa fie un turing.O recomand in special incepatorilor deoarece este destul de manevrabila.Am uitat sa va spun ca e modelul din 99.Sa nu mai zic de intretinere sau fiabilitate.Daca ai grija de ea te tine mult si bine si nu cere decat benzina.Va salut

Mesaj completat

am si poze acum....

Mesaj completat

Biss

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

E o motocicleta foarte buna pentru cat dai pe ea / cat costa sa o intretii si / ce ofera. Pacat ca la noi nu e asa apreciata, ca deh e carenata dar se confunda cu un "reising" si lumea vrea sa si mearga ca un "reising". Dar ma rog, de ce ma mir? O groaza de chestii bune nu-s apreciate pe la noi...

 

S-o stapanesti cu placere, sa ai grija de ea (chit ca motorul este cu adevarat un monument de fiabilitate) si sa nu ii troznesti carenele ca e mare bataie de cap sa le repari / inlocuiesti.

 

;)

 

P.S.: i-am facut un review la "coltul" dedicat modelului; baga un ochi daca ai chef.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru achizitie, foarte buna alegerea ! Am avut ocazia sa fiu plimbat cu asa ceva, ce pot spune, e chiar indrazneata si daca pui un ban si iti schimbi o evacuare, un ECU face toti banii si face si ceva motorete care normal nu se incadreaza la clasa ei. Felicitari si sa o stapanesti sanatos fara incidente. Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

:friends: ..salut la totzi!!! am intrat si eu in posesia uneia, din ''94...inca merge :drink: ...mai le aveti pe ale voastre????am nevoie de cateva informatzii... :cheers:

..merge bine, dar inca nu stiu eu tot ce poate... :peace:

..pentru modelul asta exista, cum zice cineva, un ,,coltz'' ????unde???un linc, ceva???

Editat de SUZIE-GSX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coltul unde discutam de balenele noastre este aici.../index.php?/topic/32675-suzuki-gsx600f/page__st__940 . bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutari.si eu sunt fericitul posesor unu gsx600f din 2000.sunt foarte incantat de ea.manevrabila in ciuda faptului ca sunt incepator.are si sportivitate de ajuns.este o motocicleta extraordinara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

e superb motoru'. eu am un 750 din 2000, merge impecabil si nu sm umblat in el, si nici fostul proprietar. are 55.989 de km si e o minune. am facut italia-romania cu pasager si top-caseuri + cateva bagaje peste, tank-bag, si tragea ca disperata. eu is extrem de multumit de ea, si o recomand oricarui dornic de comoditate, fiabilitate, si de putina tiveza (max 250Km/H)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...