Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

Eh, toba probabil o sa o donez daca o vrea cineva, dar pana am cashu pt alta... o sa trebuiasca sa o suport.

Oricum, sa stiti ca nu arata chiar atat de bine ca in poza, dar de auzit... valeuuuu :rose:

de ce sa cureti vopseaua neagra. arata super tare... 'j nebun??

nu arata rau, dar as prefera sa il fac ceva in genul pozei, ducati style :blink:

si chiar mi-ar placea sa aud toba aia urland... deci..cand vi la suc??

Dati de stire cand se strange populatia la un suc/plimbarica si voi fi acolo sa va sparg oglinzile cu sunetul tobei :blink:

post-40715-1254315425_thumb.jpg

Editat de Cap0ne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pfff, da nu ar sta deloc bine toba aia pe carenata ta! :blink:

cred ca ar fi bine sa ma tunzi ca azi s-a luat un meserias de mine ca de ce mergeam legal pe a doua banda si era sa iasa cu scantei rau de tot... :rose: cum mai ziceau unii pe alte topicuri: daca mergi legal nu-i bine daca esti kamikaze iar nu e bine... asta e life is shitty.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

curba pe naiba, eram inspre giurgiu si ca un idiot am inchis rucsacul sus si poc s-a umflat ca un balon si pa camera

 

un amic era in spate si l-a recuperat. a mai facut 3 poze imediat dupa ( nu-mi venea sa cred) si am zis asta este, o sa am o camera zgariata , dar la a doua oprire nu a mai vrut sa mearga,

cred ca s-a blocat shutter-ul.

 

astept diagnosticul :rose: cam de ieri trebuia sa-l am

Editat de avic71
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

curba pe naiba, eram inspre giurgiu si ca un idiot am inchis rucsacul sus si poc s-a umflat ca un balon si pa camera

 

hai ma vic incercam sa fac si eu povestea mai palpitanta...si tu strici tot :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

lume, de unde iau si eu garnituri suruburi si furtune pentru un sv k3 pls? ca tre sa comand piese si pun pariu ca nu-mi aduc si de'astea

 

:rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

lume, de unde iau si eu garnituri suruburi si furtune pentru un sv k3 pls? ca tre sa comand piese si pun pariu ca nu-mi aduc si de'astea

 

:rose:

 

Eu ți-aÂş recomanda să te duci la Elf în PopeÂşti.După un cablu de ambreiaj am aÂşteptat la B&S Motors o lună ca să aflu că nici măcar nu plecase spre mine.Dat comandă la Elf Âşi a venit în 3 zile.:blink: beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

 

Scuze de off-topic dar poate stiti pe cineva interesat de anunt:

 

Vand urgent echipament fete: geaca Neowell, marimea XS, culoare rosu-negru si casca AGV, marimea XS culoare negru. Ambele au fost purtate o singura data, deci sunt noi!!!

 

 

Geaca- 350 lei

Casca- 350 lei

 

 

Echipamentul se poate vedea/proba in Bucuresti.

 

 

Relatii: 0751.010.549 - Roxana

post-18574-1254659244_thumb.jpg

post-18574-1254659257_thumb.jpg

post-18574-1254659285_thumb.jpg

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mesterit puternic la mobra zilele astea si, printre altele, cu parere de rau, va anunt ca toba mea s-a transformat din broasca cea urata in printul fermecator :laugh:

Pe langa toba, am terminat de coafat codita si alte maruntisuri. Mai ramane doar sa ii scot un botic simpatic.

Azi am profitat de vremea frumoasa, am tras chiulu de la munca si am scos bestiuta la o plimbare de unul singur pana la Brasov si inapoi, asa ca sa ne cunoastem mai bine :laugh:

post-40715-1254778139_thumb.jpg

post-40715-1254778144_thumb.jpg

post-40715-1254778149_thumb.jpg

post-40715-1254778154_thumb.jpg

post-40715-1254778158_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei da, arata mai bine toba acum. aia era cam prea micuta. Si sa inteleg ca va impacati bine? Sau mai e nevoie de ceva plimbari pentru a consolida relatia?

Exceptand pozitia mai sportiva cu care presupun ca trebuie sa ma obisbuiesc si faptul ca fara parbriz de la 120 kmph in sus deja e sport extrem, in rest e LOVE :laugh:

dar eu nu vad nici o diferenta la toba

Versiunea de "dupa" e de vreo 2 ori si ceva mai lunga. Dar la fel de goala :laugh:

Editat de Cap0ne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai...ori dorm eu pe mine ori nush..dar eu nu vad nici o diferenta la toba, decat ca "dupa" sunt mai lucioase tevile. :laugh:

oricum ..felicitari pentru plimbare!

 

Niciodata nu te-ai priceput la lungime :laugh:

 

Auzi cica e de 2 ori mai lunga si tu nu ti-ai dat seama :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niciodata nu te-ai priceput la lungime :laugh:

 

Auzi cica e de 2 ori mai lunga si tu nu ti-ai dat seama :laugh:

 

ha ha ha ..bine ca esti tu frumos ma... v-ati dori voi ca toate fetele sa nu se priceapa la marimi...dar... ghinion...

 

cum ma de 2 ori mai lunga? chiar dorm... pai si cu aia mai scurta ce ai facut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai mey... chiar trebuie sa iti explicam cum e cu chetiile astea cand mai scurta cand mai lunga? Credeam ca le-ai invatat pana acu' :laugh: :laugh:

 

pai eu pot doar sa SIMT diferenta dintre lung si scurt ceea ce in cazul de fata nu se pune....asa ca mucles cu totii...m-ati vazut mai mica si mai prost imbracata si ati tabarat pe mine...lupilor!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu pot doar sa SIMT diferenta dintre lung si scurt ceea ce in cazul de fata nu se pune....asa ca mucles cu totii...m-ati vazut mai mica si mai prost imbracata si ati tabarat pe mine...lupilor!!

 

Draga vad ca te bazezi pe SIMT si nu stiu daca intotdeauna e bine :laugh:

 

Odata SIMT-ITA nu stiu daca mai poti sa dai inapoi , dar cu VAZUL te scoti mai repede :laugh:

 

Hai mai Diana noi stim ca defapt la tine SUFLETUL conteaza :laugh:

 

PS : Daca am suferi si noi de aceeasi boala cum ar fi la ce ai zis "m-ati vazut mai mica si mai prost imbracata si ati tabarat pe mine" ???

Editat de Paul_C
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...