Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

Baieti, mai ajutati-ma cu o nelamurire va rog. Daca am numar galben deci e inregistrat numai la primarie, pot sa ies din bucuresti cu el? avand in vedere ca e limitat la 45 si n-am carnet ma gandeam la varianta sa-l iau pe sus , in masina. Am vazut ca sunt multe topicuri cu excursii la mare sau munte. Adica toti au numai numere normale?

Stai linistita, am fost eu de 2 ori pana la mare cu scuterul, am numar galben si nu s-a luat politia de mine. PMB nu restrictioneaza traseele mopedelor :bigstar:

 

 

 

Bafta! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baieti, mai ajutati-ma cu o nelamurire va rog. Daca am numar galben deci e inregistrat numai la primarie, pot sa ies din bucuresti cu el? avand in vedere ca e limitat la 45 si n-am carnet ma gandeam la varianta sa-l iau pe sus , in masina. Am vazut ca sunt multe topicuri cu excursii la mare sau munte. Adica toti au numai numere normale?

daca vrei sa iesi din bucuresti te iau eu pasagera

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, mai ajutati-ma cu o nelamurire va rog. Daca am numar galben deci e inregistrat numai la primarie, pot sa ies din bucuresti cu el? avand in vedere ca e limitat la 45 si n-am carnet ma gandeam la varianta sa-l iau pe sus , in masina. Am vazut ca sunt multe topicuri cu excursii la mare sau munte. Adica toti au numai numere normale?

 

eu am tot numar de primarie si am facut 2 iesiri interjudetene de 140 km dus 140 km intors traseul Constanta-Tandarei (jud Ialomita)...pe traseu intalneam minim 5 echipaje de Politie...nici o problema...problema este daca vrei sa iesi pe autostrada...acolo nu ai voie cu scutere de 50 cmc,asa cum spune codul rutier...

mult succes si plimbari lungi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistita, am fost eu de 2 ori pana la mare cu scuterul, am numar galben si nu s-a luat politia de mine. PMB nu restrictioneaza traseele mopedelor :hug:

Bafta! :kiss:

asa, de curiozitate, ce scuter ai?, ca ai reusit sa mergi cu el pana la mare, cat timp tia luat sa mergi pana acolo? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa, de curiozitate, ce scuter ai?, ca ai reusit sa mergi cu el pana la mare, cat timp tia luat sa mergi pana acolo? :D

Aprilia Rally LC 70cc polini evo :D 4ore. Viteza maxima 100, croaziera 80, medie 70 :D

 

 

Bafta! :hug:

 

gata cu offtopicul. Unde sunt fetele scuterizate? Numai 2 pe tot forumul asta? :kiss:

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aprilia Rally LC 70cc polini evo :D 4ore. Viteza maxima 100, croaziera 80, medie 70 :hug:

Bafta! :kiss:

 

gata cu offtopicul. Unde sunt fetele scuterizate? Numai 2 pe tot forumul asta? :D

hai ba vladule ca ti-am aratat azi fata motorizata...moto de 125..destul de aproape de scuter :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ba vladule ca ti-am aratat azi fata motorizata...moto de 125..destul de aproape de scuter :kiss:)

Pai fete motorizate am vazut multe pe forum.

Care destul de aproape? Era la 10 metri de scuter fata :D

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista :) si eu am vazut una in centru la noi ... in satu mare ... ieri :P cu un yamaha aerox 50 :blbl: m-am luat dupa ea pana la un complex comercial ... dar ... nu am avut tupeu sa intrun in discutie cu ea :( sper so mai intalnesc :( daca nu fac eu cv :)))) :wink: :kiss: pun afise in orash si scriu ca caut ... fete scuteriste stiu ca's :lol: :lol: rau da mnoah ... asta e :) :lol: e buna idea?:lol:)) oricum am vazut azi afise 2 in care zicea ca unu - si-a dat numele ubeste o fata (i-a dat numel :lol:) ) mai jos dovezile:P

post-31723-1202991163_thumb.jpg

post-31723-1202991172_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

QUOTE(GeorGEBlaCKRidER @ Feb 14 2008, 02:37 PM) *

 

oricum am vazut azi afise 2 in care zicea ca unu - si-a dat numele ubeste o fata (i-a dat numel smile.gif) ) mai jos dovezile:P

 

roflol.gif roflol.gif saracu' crackup.gif Sincer e misto ideea ... da la matrimoniale nu aici :wink:)) hai sa nu fac offtopic :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...