Sari la conținut

Tatuaje


sacal
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 645
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

amitzu baga toata poza ca nu prea se vede tatoo-ul ala! :burnout:

 

Nope, vreau sa ma laud doar cu tatuajul ... :cheers: Dar daca deschideti si o sectiune cu piercing-uri ....

 

 

--- Mesaj completat în 08 Nov 2007 20:44 -------------

http://www.tattoo-sfinx.ro/

 

www.piercing.ro

f multe potzi invatza de pe http://www.bodydesign.ro/

cateva din creatziile prietenei mele:

 

Super modele, ma cam bate gandul sa-mi fac unul pe gat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt prea reusite tattoorile tale :bounce:

a mele sunt la salon facute :cheers:

ok.ai dreptate in legatura cu salonul...numai ca ale mele sunt "home-made" facute cu o masina rudimentara de mana mea :burnout: .sunt frumoase modelele tale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveti niste monstre sau poze cu asa ceva raman dator!!

:burnout:

Mostre se zice, na ca mie-mi liBseste suPtilitatea! :bounce:

Succes in alegerea modelului, sa ne zici si noua ce ai ales!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok.ai dreptate in legatura cu salonul...numai ca ale mele sunt "home-made" facute cu o masina rudimentara de mana mea :burnout: .sunt frumoase modelele tale.

 

 

 

ala de pe picior si semnu ala mic chinezesc un amic mi le-a facut :cheers:) a facut experienta pe mine tot cu o masina improvizata cu pix coarda de chitara si motoras :bounce:) dar au iesit super

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

M-am decis sa-mi fac un tatuaj de 7*4cm dupa o idee primita dar rafinata de mine.

Il doresc color si am nevoie de un artist capabil sa transpuna imaginea din capul meu in realitate.

 

Sunt mai nou prin Bucuresti si ma cam grabesc. Va rog puneti aici toate informatiile de care dispuneti: cine, unde, pret, calitate.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt prea reusite tattoorile tale :hug:

a mele sunt la salon facute :)

 

 

unde ai facut tatuajul cu crucea si palmele e super dragut ca m-ar tenta sa imi fac si eu unul la fel plus un tribal si un moto abstract am io o idee :D

Si cat costa am vazut pe un site dintre cele mentionate 450 mii de lei vechi pana in 30 cm asta insemnand 450/1cm nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel cu palmele si cu rozaru ma costat 3 milioane !!! tigrul 2 milioane ! cele 3 litere chinezesti 1 milion si litera aia micutza a fost 300.000 ! nush ce ai vazut u cu 450.000 un tattoo asa mare :hug: se ia dupa cm3 sau am mai auzit k se ia dupa timp ! o ora 50 euro :-?? de asta nu is sigur pt niste bani in plus dute fati la salon pt k o sa le ai pe toata viata !!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel cu palmele si cu rozaru ma costat 3 milioane !!! tigrul 2 milioane ! cele 3 litere chinezesti 1 milion si litera aia micutza a fost 300.000 ! nush ce ai vazut u cu 450.000 un tattoo asa mare :D se ia dupa cm3 sau am mai auzit k se ia dupa timp ! o ora 50 euro :-?? de asta nu is sigur pt niste bani in plus dute fati la salon pt k o sa le ai pe toata viata !!! :)

 

scuze, nu am putut sa ma abtin. dar vreau sa vad si eu cum poti tarifa pe cineva la cm3 :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu exista salon sa tarifeze la cm2. pretzul de face in functzie de complexitate.

 

un tribal de ex. nu-l potzi taxa ca pe unul intortocheat si f migalos.

 

fiecare artist are viziunea lui si in momentul in care vede modelul stie cat timp ii ia si cata munca e si poate face un pretz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu exista salon sa tarifeze la cm2. pretzul de face in functzie de complexitate.

 

un tribal de ex. nu-l potzi taxa ca pe unul intortocheat si f migalos.

 

fiecare artist are viziunea lui si in momentul in care vede modelul stie cat timp ii ia si cata munca e si poate face un pretz

 

 

 

te informez eu k aici in alba iulia la salon taxeaza la cm2 :hug: am fost in cj doar la un salon din itamplare am intrat sa vad ceva modele si tot la cm2 taxa :D un prieten di pitesti mi-a zis k acolo taxeaza la ora ...de asta nush ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Sunt nou pe forum,vreau sa cumpar o masina de tatuat,daca poate cineva sa ma ajute.

O sa pun ceva poze cu tatuajele facute de mine :hug:

Nu am la toate tatuajele care le-am facut poze,dar pun la cate am poze.

Scuze pentru claritatea imaginilor.

 

 

Pretene no offenese dar cu ce te`ai zgariat in halul ala :) masina de tatuat iti pot face eu una dar docamdata nu am ce imi trebuie si pe a mea nu o vand pt ca ma mai folsoesc de ea cine stie cand (eu nu mai vreau tattoo imi ajung) poate o sa mai folosesc pe altcieneva

 

Si vreau sa subliniez ca nu ai folosit un tus corespunzator de au iesit asa ....

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc si eu sa-mi fac un tatuaj micut,undeva unde nu e prea expus !!

:cheers: :lol: :D :D :P

 

..mai bine nu mai spun.. :(

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...