Sari la conținut

Tatuaje


sacal
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 648
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai putea sa-ti tatuezi "suptil", ce zici, cat de suptil ar fi? :finger:

Adica sa nu imi tatuez pe mine ditamai capra si sa zic ca am tatuaj cu tema moto!

Sa fie ceva stilizat ce ii asa greu de priceput!!

Capis?

Mai bine puneai un desen, doua daca ai....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P :lol: :lol: nu mai pot de ras! si nu inteleg cum puteti sa fiti atat de sadici si sa nu-i spuneti la baiat ca tatuaj `suptil` e greu de gasit! :finger: :banana: :D

Suptilule vezi sa crapi de atata ras....

Eu am pus problema cat se poate de serios dar daca voi aveti program de basca... :D

Cine are vre un exemlu sau o poza pe tema asta e bine venit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:finger:

 

Prietene, hai pentrru ca e Craciunul iti fac eu un dar si iti spun ca nu se zice suptil ci subtil si ca insistenta ta asupra "suptilitatii" tatuajelor a dus la aceasta bascalie facuta de baieti. In fond nimeni nu are nimic cu tine dar devii ridicol de acum. Cu totii gresim dar ne mai si constientizam greselile! Hai sa traiesti...

 

PS: sper sa nu ma injurati ca am spart bascalia. Va cinstesc eu numai sa iertati bietul om care nu se prinsese. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana:

 

Prietene, hai pentrru ca e Craciunul iti fac eu un dar si iti spun ca nu se zice suptil ci subtil si ca insistenta ta asupra "suptilitatii" tatuajelor a dus la aceasta bascalie facuta de baieti. In fond nimeni nu are nimic cu tine dar devii ridicol de acum. Cu totii gresim dar ne mai si constientizam greselile! Hai sa traiesti...

 

PS: sper sa nu ma injurati ca am spart bascalia. Va cinstesc eu numai sa iertati bietul om care nu se prinsese. :D

Credeam ca nimeni nu o sa-i mai spuna....noroc ca unii mai au in ei spiritul Craciunului :D

Oricum m-am amuzat binisor...da ii spuneam eu daca nu o facea nimeni ca deh....toti facem greseli :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La inceput chiar nu mi-am dat seama...

Si.... am vazut o groaza care scriu dezastru pe forum si nu a fost atata basca, totusi puteati si voi sa o luati mai usor ca toti pana la urma mai facem greseli de ortografie(dar eu am perseverat) asta e

Putea totusi sa ma corecteze cineva, din bun simt dar ati ales sa va hliziti...

 

 

Si totusi ma ajuta si pe mine cineva cu tatuajul ala suBtil??

Editat de Coxaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E pentru prima dată (mă rog, sunt destul de "freÂş" pe forum), când văd un "well managed conflict" (nu Âştiu cum drac să zic pe româneÂşte mai scurt). Oricum, a fost tare toată chestia.

Coxare, baftă cu tatuajul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...