Sari la conținut

Otopeni


Raduuuuuuuuuu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 103
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dumnezeu sa il odihneasca si sincere condoleante familiei!

Nu stiam de accidentul asta. Baga-mi-as ceva in sufletul lor de soferi idioti! In fiecare dimineata in drum spre birou am cel putin un iures cu cate un idiot de "civil" care se baga cu sicriul lui fara sa se asigure. Ar trebui sa fie mult mai mult mai mediatizate nenorocirile de genul asta si poate or sa bage la cap ca suntem pe si noi pe sosea.

Inca o data condoleante!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante!

 

cred ca ar fi bine sa purtam si o bandelola pe brat...

ne vedem la romana, mai putin cu unul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate cel mai simplu lucru pe care il putem face diseara este sa avem nishte fotocopii cu articolul din ziar, in caz ca ne intreaba cineva ce cautam acolo... shi kiar daca nu ne intreaba... daca aveti cum sa-mi trimiteti ceva scanat pot sa fac eu cateva duzini...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In imbecilitatea mea , aseara stateam in pat si ma gandeam asa , si la un momendat o idee mi-a venit.

Daca vrem sa fim auziti , vazuti , observati ca participanti la trafic , si pentru evitarea pe viitor a unor astfel de tragedii , m-am gandit la o solutie ( e doar o propunere )

In fiecare miercuri , de acolo de la Arc , sa se plece in grup , sa se formeze o coloana de motoare , toti care vin miercurea acolo , si sa se dea o tura prin oras , usurel asa , pana la Unirea si inapoi la Arc.

E vb de 15 minute de plimbare , dar facuta odata pe saptamana.......eu cred ca pana la urma cineva o sa se sesizeze de aceasta " miscare ".

Probabil ca asa o sa le intre in cap ca suntem si noi pe asfalt. Dar pentru asta , cred ce e nevoie de multi , zgomot mult , sa le vibreze maimutoii si CD-urile legate de oglinda retrovizoare.

Multumesc celor care v-or fi de acord cu mine si celor care nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu veti face decat sa blocati drumul si sa va atrageti antipatia soferilor din trafic de la acea ora (cand este destul de aglomerat) + antipatia gaborilor care trebuie sa intervina cu echipaje de supraveghere + antipatia locuitorilor, deranjati de zgomot, din zonele prin care se va marsalui

veti avea cu siguranta si cativa admiratori de tip "gura casca" care va vor ruga sa le forjati mai tare sa vada ce viteza prindeti

 

just a thought...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

codoleante familie. sunt de acord cu toxic....daca tot se strang motociclistii al ARC....ar putea sa se dea cu motoarele pana la romana si inapoi.

 

trebuie facut ceva si ptr asta trebuie un lider. e treaba serioasa!

 

DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este o idee rea , trebuie facut ceva in sensul asta , trebuie ajuns si la niste acorduri cu politia rutiera , in ideea instalarii unor semne care sa atraga atentia soferilor ca in trafic exista si motociclete sau gasite chiar fonduri pentru sustinerea unei campanii la tv . Exista fonduri pt centrura de siguranta , de ce sa nu fie si pt motociclisti.

Doar o idee....

:( :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante familiei, am auzit ca il inmormanteaza joi la ora 12:00 sau la ora 13:00 nu stiu sigur

lumea se aduna la el acasa pe la 11.00 - 11.30

dupa care se deplaseaza catre cimitirul straulesti 1 unde va avea loc inmormantarea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte! ... Poate ca, de acolo, de sus, are grija de noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca am aflat asa traziu.... Dar, CONDOLEANTE FAMILIEI, SA-I FIE TARANA USOARA.

S-a mai dus unul bun dintre noi. Dumnezeul sa-i ierte pacatele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DUMNEZEU SA IL IERTE ! Gandindu-ma la familia lui si mai ales la fetitza nu pot sa nu ma gandesc si la baiatul meu de 7 luni ....sincer....nu stiu daca mai ies cu motorul in curand....Ma gandeam ca poate ar fi bine sa facem si altceva pt familia indoliata si mai ales pt acea fetitza de cativa anisor . As propune sa punem mana de la mana si sa ajutam financiar familia daca e nevoie .

dan@masini.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...