Sari la conținut

Otopeni


Raduuuuuuuuuu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 103
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

 

 

Haideti sa facem ceva pentru el, stiu eu, sa ne vedem la Arc, sa-l conducem pe ultimul drum in zgomot de motoare....

 

Intalnirea este Marti la ora 20 in piata Romana (in fata la Everest)... :( :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Haideti sa facem ceva pentru el, stiu eu, sa ne vedem la Arc, sa-l conducem pe ultimul drum in zgomot de motoare....

 

Intalnirea este Marti la ora 20 in piata Romana (in fata la Everest)... :( :) :)

Mersi mult! Voi fi acolo cu siguranta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand: condoleante ....

in al doilea rand, haideti sa punem mana sa facem un club sau o organizatie bine legata care sa ne dea putere si sa ne facem auziti.

de ex. in marea britanie, in acest moment circula la toate televiziunile o reclama. ea este in felul urmator: un tip care merge cu motorul se izbeste f violent de 'aer'!!?? . scena continua in slow motion iar la final te face sa intelegi ca acolo era o masina invizibila. vocea de pe fundal spune!: 90%(parca) DINTRE SOFERI SPUN CA NU AU VAZUT MOTOCICLETA CARE AU ACCINDENTAT-O, 'LOOK OUT FOR THE DRIVER THAT DIDN'T SEE YOU !!!!! '

uniti, am putea strange bani sau gasi sponsori pt astfel de actiuni pentru constiientizarea soferilor de auto....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

halex , nu stiu cati v-or fi de acord cu ce spui tu , eu unul sunt intr-u totu' d'cord

chiar azi fiind la volan , mi-am dat seama ca , desi sunt constient de atentia pe care trebuie s-o dau motociclistilor cand sunt la volan , vreu sa spun ca nu am vazut cand pe langa mine a trecut un busa prin stanga si o honda prin dreapta.

cand sunt pe 2 roti gandesc altfel , la volan....in conserva , e mai greu sa observi totul

dar sunt d'acord cu tine , trebuie sa invatam ca pe 2 sau 4 roti trebuie sa fim la fel de responsabili

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezel sa-l odihneasca in pace.

Ieri pe la 15h m-a anuntat Vlad de tragicul eveniment,iar de atunci traiesc cu o mare tristete in suflet.Multi dintre noi nu ne cunostem, ne stim doar dupa nickname dar aceasta pasiune ne uneste ca pe o familie.O mare FAMILIE .Toti ne bucuram când unul din noi este fericit ,toti ne intristam când unul din noi sufera ..si mai dureros ..toti plângem când unul din noi plateste cu viata.

Nu l-am cunoscut ,dar lacrimi fierbinti in brazdeaza obraji...

Adio Roro!

:( :) :) :) :) ;) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca o data pasiunea care ne macina si-a cerut tributul de sange.

Condoleante familiei. Doi copii au ramas fara tata din cauza unui iresponsabil.

Cat despre educatia soferilor eu am propus un meeting autorizat in care sa ne cerem drepturile caci pana nu vom fi auziti nu vom fi bagati in seama de cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand: condoleante ....

in al doilea rand, haideti sa punem mana sa facem un club sau o organizatie bine legata care sa ne dea putere si sa ne facem auziti.

de ex. in marea britanie, in acest moment circula la toate televiziunile o reclama. ea este in felul urmator: un tip care merge cu motorul se izbeste f violent de 'aer'!!?? . scena continua in slow motion iar la final te face sa intelegi ca acolo era o masina invizibila. vocea de pe fundal spune!: 90%(parca) DINTRE SOFERI SPUN CA NU AU VAZUT MOTOCICLETA CARE AU ACCINDENTAT-O, 'LOOK OUT FOR THE DRIVER THAT DIDN'T SEE YOU !!!!! '

uniti, am putea strange bani sau gasi sponsori pt astfel de actiuni pentru constiientizarea soferilor de auto....

man sunt intru' totul de acord cu treaba asta, tocmai am apucat sa propun acelashi lucru pe sbz... hai sa shi facem ceva in sensu' asta - un prim pas ar fi sa deschidem un topic cred, sa vedem cine ar mai sustzine asta - deocamdata suntem noi doi shi toxic max...

 

PS anu' trecut incepuse timid MOTOLIFE ceva da'... folosea un mijloc de informare citit preponderent de motociclisti... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator LeoVFR

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !

 

Am vazut pozele pe sbz., mi s-a facut pielea de gaina...adevarul este ca nu santem vazuti...aveti grija, camarazi !!!

 

O cruce mica la locul accidentului ar putea avea valoare de avertisment pentru toti participantii la trafic, indiferent pe cate roti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...