Sari la conținut

Tura III "mit Vlad", Route des Grandes Alpes


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 198
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vorbesti serios?

Daca da,atunci sa le vedem si noi!

Si pe cand trece si pozarul la GS?

 

Heh, eu tocmai ma gandeam daca e cazul sa-mi iau a 4-tra Honda...poate ar trebui totusi sa mai dau din ele, sa se bucure si altii ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbesti serios?

Daca da,atunci sa le vedem si noi!

Si pe cand trece si pozarul la GS?

 

inca n-am reusit sa ma pozez si pe mine cu balena dar urmeaza. Deocamdata incerc sa ma obisnuiesc cu inaltimea, greutatea, boxerul etc.

post-2884-1289582325_thumb.jpg

post-2884-1289582351_thumb.jpg

post-2884-1289582382_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-s ,,fan'' Honda, da' la vederea minunatiei, nu pot decat sa inghit in sec... ;)

Nu-i prea gasesc concurenta de la Honda, da' o fi de la nestiinta mea. :(

 

Sa-i faci fata, ca e destul de versata, versatila sau cum o mai fi...

Mda... si-mi era straina invidia... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleooo! cine a avut-o inaintea ta a vrut s-o transforme-n Cadilac. M-a depasit si pe mine. Ce parbriz! ce aparatori! ce sa! S-o stapanesti sanatos si cat mai putine vizite la AB. Ce inaltime ai la sa? este cumplit de groasa.

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-s ,,fan'' Honda, da' la vederea minunatiei, nu pot decat sa inghit in sec... ;)

Nu-i prea gasesc concurenta de la Honda, da' o fi de la nestiinta mea. :(

 

Sa-i faci fata, ca e destul de versata, versatila sau cum o mai fi...

Mda... si-mi era straina invidia... ;)

Multumesc. Incerc. Inca mai am si VFR-ul asa ca daca o sa mai am chef de joaca o sa ies cu el (nimic nu egaleaza V4 la 10,000 de ture)

 

Aoleooo! cine a avut-o inaintea ta a vrut s-o transforme-n Cadilac. M-a depasit si pe mine. Ce parbriz! ce aparatori! ce sa! S-o stapanesti sanatos si cat mai putine vizite la AB. Ce inaltime ai la sa? este cumplit de groasa.

 

Multumesc. Inaltimea seii este intr-adevar cam mare pt ca ating doar cu varfurile. Desi are doua trepte de coborare, nu pot sa o mai cobor din cauza intercom-ului si Power controller-ului bagate sub sa.Cred ca o sa o dau sa mai scoata spuma din ea.

Parbrizul desi unii il considera urat (mai ales carcotasul sef) este super confortabil si o sa il pastrez. La 140 stau cu viziera ridicata fara probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca n-am reusit sa ma pozez si pe mine cu balena dar urmeaza. Deocamdata incerc sa ma obisnuiesc cu inaltimea, greutatea, boxerul etc.

uauuu....

sa-ti traiasca fetele!SUPERBE!

Vlade,stiu ca-ti facem varza topicul dar cei din turele 'mit Vlad' am creat deja o mica familie si ne permitem ;)

Va salut pe toti!

Editat de FLR-BV
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca n-am reusit sa ma pozez si pe mine cu balena dar urmeaza. Deocamdata incerc sa ma obisnuiesc cu inaltimea, greutatea, boxerul etc.

Sa te bucuri de el Razvane! L-am vazut la AB saptamana trecuta si sincer n-am vazut motocicleta mai dotata!Numai rotile alea au costat o gramada de bani iar saua,nu-mi mai venea sa ma dau jos de pe ea!

Parbrizul e cam urat!

S-o stapanesti sanatos ! Fetita e frumoasa foc! Sa-ti traiasca!

Mesaj completat

S-o stapanesti sanatos si cat mai putine vizite la AB.

Nu putea Bogdan sa nu te "intepe"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbesti serios?

Daca da,atunci sa le vedem si noi!

Si pe cand trece si pozarul la GS?

 

Pozarul e dus cu capu' si nu stie inca ce vrea; inima e clar la (eventual noul) R1200R, nebunia si nevoia de carene la viteza mare la un GT si logica la un GS. :duel:

Deci da, cel mai probabil va fi GS; mai ales ca am tot citit ca sunt ceva trasee misto de GS unde ai voie prin Alpi, in Franta si Italia. Si mai e si Max ca posibil partener de drum ca si lui ii plac astea.

 

 

Uite si GS-ul lui Max; avea doar 4-5000km dar din septembrie nu are stare si face mii de km; saptamana trecuta m-a sunat dezamagit ca era GroĂglockner inchis.

post-9546-1289647559_thumb.jpg

Mesaj completat

S-o stapanesti sanatos si cat mai putine vizite la AB.

Nu putea Bogdan sa nu te "intepe"!

 

Hai ca acuma asta chiar nu e o urare "intepatoare", din pacate e realista... :(

Mesaj completat

Parbrizul e cam urat!

 

Eu n-am putut sa fiu atat de diplomat!

 

Fetita intr-adevar e tare dulce! Sa-ti traiasca, Razvane!

Mesaj completat

Vlade,stiu ca-ti facem varza topicul dar cei din turele 'mit Vlad' am creat deja o mica familie si ne permitem ;)

Va salut pe toti!

 

O, nu se mai pune problema de stricat topicul; il putem considera topicul nostru (pana apare urmatorul :) )

 

Asta cu familia este de fapt cea mai mare realizare, si nu e chiar asa mica se pare. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru urari. Am mai facut si astazi aproape 500km si am inceput sa ma obisnuiesc cu animalul.

Parbrizul o fi el urat dar confortul e care-l da e incredibil. Nu cred ca o sa il schimb.

 

trebuie insa sa fac ceva cu toba ca mi-a spart timpanele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca n-am reusit sa ma pozez si pe mine cu balena dar urmeaza. Deocamdata incerc sa ma obisnuiesc cu inaltimea, greutatea, boxerul etc.

sa-ti traiasca, sa te duca unde vrei tu si sa aveti grija unul de altul! pot sa intreb un pret la set-up-ul tau? (si pe privat e ok sa-mi raspunzi daca vrei). Ma gandesc ca dupa ce scot untul din Deauville (i-am facut vreo 9000 de km din iulie pana acum) sa trec tot la BMW si ma interesa sa vad la ce bani sa ma astept...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-ti traiasca, sa te duca unde vrei tu si sa aveti grija unul de altul! pot sa intreb un pret la set-up-ul tau? (si pe privat e ok sa-mi raspunzi daca vrei). Ma gandesc ca dupa ce scot untul din Deauville (i-am facut vreo 9000 de km din iulie pana acum) sa trec tot la BMW si ma interesa sa vad la ce bani sa ma astept...

 

multumesc. iti trimit pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleooo! cine a avut-o inaintea ta a vrut s-o transforme-n Cadilac. M-a depasit si pe mine. Ce parbriz! ce aparatori! ce sa! S-o stapanesti sanatos si cat mai putine vizite la AB. Ce inaltime ai la sa? este cumplit de groasa.

 

 

salutare dupa cum arata e fostul motor al lui nazdravanu statea saracu de mult la bavaria bucurate de el multi bani a bagat nazdravanu in el stapanestel sanatos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...