Sari la conținut

Un chițulan a plecat departe


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 99
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Semaca ,take your time dar nici prea mult ca dupa aia nu mai citim noi de ciuda.

Sa tot ne dai cu povesti ca nu le mai citim .

Blanoasa macar a ajuns cu bine ?

 

Ea e mai romantica, vine cu vaporul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...iar de da de un el, n-are sa mai prea vina.

 

Pretexte, pretexte, pretexte...

Io tot astept povesti bune, evident moca... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* UP!

 

eu nu mai am ce citi in forum. si tooooooooot astept pe topicul asta.

...acum incep sa numar, cand vine Semaca, sa-mi spuneti "stop", da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator omida_africana

veste neoficiala : clocitoare la super promotie pt cei ce inca mai asteapta , numa' buna de stat pe oua :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veste neoficiala : clocitoare la super promotie pt cei ce inca mai asteapta , numa' buna de stat pe oua :)

 

Imi pare rau ca v-am facut sa asteptati. Povestea se amana pana la o data nedeterminata. Lipsa totala de chef.

 

Eventual, desi nu-i al meu, topic closed.

Editat de Semaca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca v-am facut sa asteptati. Povestea se amana pana la o data nedeterminata. Lipsa totala de chef.

 

Eventual, desi nu-i al meu, topic closed.

 

Nu se poate, cum adica lipsa de chef? Dupa ce ne-ai dat cateva firimituri (pozele sunt bestiale) ne spui ca nu mai ai chef. Ai ajuns pana in kashmir (io abia am facut 500km prapaditi de off road si mi se pare mare lucru) si tu nu ai chef sa ne povestesti, mai bine nu citeam topicul asta. M-ai scos din sarite si nu ma mai intereseaza povestea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu as avea daca mobra mea ar fi departe si n-as sti cand o s-o am din nou in posesie...

Asa ca pot sa zic ca-l inteleg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

500 000 001.... 500 000 002.... 500 000 003....eu astept....nu conteaza cat..pana atunci numar....si decat sa scrie o poveste din plictiseala mai bine lipsa...asa ca astept cheful....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se poate, cum adica lipsa de chef? Dupa ce ne-ai dat cateva firimituri (pozele sunt bestiale) ne spui ca nu mai ai chef. Ai ajuns pana in kashmir (io abia am facut 500km prapaditi de off road si mi se pare mare lucru) si tu nu ai chef sa ne povestesti, mai bine nu citeam topicul asta. M-ai scos din sarite si nu ma mai intereseaza povestea.

Poate ii dai foc si la poza in piata publica. Zau, reactia ta e exagerata. Decat sa insire cuvinte fara sa-i placa, mai bine tace. Nu murim din asta nici noi, nici el. Macar e sincer si n-o da pe dupa corcodus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ii dai foc si la poza in piata publica. Zau, reactia ta e exagerata. Decat sa insire cuvinte fara sa-i placa, mai bine tace. Nu murim din asta nici noi, nici el. Macar e sincer si n-o da pe dupa corcodus.

 

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lumea se agita, fierbe, dar nu cred ca va da in clocot, pt ca stim cu totii ce ne asteapta cand are dom'Semaca un pic de chef de asternut povesti pe hartie. Asa ca rabdam cuminti ca niste copii inainte de Craciun. Dar oare vine Moshu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

măi băieți cucuieți, pentru efuziuni, afectări, lamentații, tristeți Âşi moÂş crăciuni încercați o carte cu basme. nu mai plictisiți omul.

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thomas, cred ca e cazul sa-ti "sinucizi" topicul. Am vaga banuiala ca, cu cat se lungeste mai mult, cu atat Semaca e mai cu spatele la zid, chiar daca toti cadem de acord ca nu e musai nevoie sa-si povesteasca experienta. Cred ca topicul asta a devenit pentru el sâcâitor ca o cută la ciorap cand ai mult de mers pe jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca v-am facut sa asteptati. Povestea se amana pana la o data nedeterminata. Lipsa totala de chef.

 

Eventual, desi nu-i al meu, topic closed.

 

Ai nitele circumstante atenuante (nu esti initiatorul topicului, povesti anterioare bunicele...) :) , ca, altfel, la o astfel de lene, chef (in traducere libera, te cam doare-n casca de fraierii care asteapta...) :P ti-as fi spus vreo doua de dulce, chiar avand o lipsa totala de chef.

 

Mai sunt cativa care stau prost cu finalizarea... :)

Si moca.. si calitate... si la timp...cam greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...