Sari la conținut

Road Riders Pitesti 2006


Postări Recomandate

Am participat din pacate cu masina (ca nu am cauciuc pe moto ) ,dar m-am distrat si asa !

Am cunoscut pe cativa dintre cei de pe forum : Misu_canishu, av_dragos, socky,pantera, smeagol , sper ca nu am uitat pe nimeni .

Locatia a fost super aleasa , pe marginea acelui lac ,unde am avut ocazia sa ma dau cu barca :crack:

Au fost si concursuri , motoare nu foarte multe , dar suficiente !

Per total mi-a placut ! Sper sa se tina si la anu !

 

Iata si cateva poze :

 

post-6816-1156077239_thumb.jpg

vali & grataru

 

post-6816-1156077309_thumb.jpg post-6816-1156077335_thumb.jpg

cu barca pe lac :what:

 

post-6816-1156077359_thumb.jpg

smeagol & pantera desfacand toba de la 636

 

post-6816-1156077406_thumb.jpg

eu avand grija de sapca lu dragos :crack:)

 

post-6816-1156077436_thumb.jpg post-6816-1156077458_thumb.jpg

Socky

 

post-6816-1156077521_thumb.jpg

concursu de baut bere cu paiu in carca altuia :what:

 

post-6816-1156077576_thumb.jpg

Mers incet cu R1

 

post-6816-1156077618_thumb.jpg

linute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai cu alea 368 de poze deja le-ai taiat macaroana la cei care aveau si ei cateva poze pe care le-au facut acolo :crack: :crack:

 

N-am taiat nici o macaroana, eu nu am facut poze la parada, la concert, la multe concursuri, la motoare adunate gramada etc. etc. etc., eu am facut multe potrete si tot felu de alte chestii ce mi-au tunat mie. Asa ca baieti bagati tot ce aveti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am taiat nici o macaroana, eu nu am facut poze la parada, la concert, la multe concursuri, la motoare adunate gramada etc. etc. etc., eu am facut multe potrete si tot felu de alte chestii ce mi-au tunat mie. Asa ca baieti bagati tot ce aveti.

 

nu am zis cu rautate ci in gluma :crack: oricum mi-au placut pozele deoarece eu nu am putut sta mult si astfel am vazut ce a mai fost pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incep eu cu o selectie de 386 de poze. Din pacate nu am de la parada. Abia astept sa vad si eu de la altii. Noroc!

 

Poze Bikers' Party 2006 Iasi

fratilor!!!!! topicul acesta era pentru pozele de la Pitesti.....si el este plin cu poze de la Iasi ???!!! mai multa atentie nu ar strica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor!!!!! topicul acesta era pentru pozele de la Pitesti.....si el este plin cu poze de la Iasi ???!!! mai multa atentie nu ar strica.

 

Chiar asa... admini faceti ceva in legatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU M-AM FACUT TZANDARI SI ERA SA CAD PESTE NISTE OAMENI

1

 

 

 

ERA UNU CU O BATA CARE MA CAUTA SA IMI DEA IN CAP !CARE CUCURUKU ESTI TU MA ALA A??????ARATA-TI MECLA SA TE VAD SI EU SCUTERIST FARA SCUTER CE EST! :crack: :crack: :what:

 

ba sunt tot felu de cacati care intra frate degeaba in chestiile asteasi pseudo motoretisti d-easti care simt fenomenu chiar daca habar nu au despre ce e vorba .genu de oameni complexati care sunt neintegrabili in societate(mama ce tare sunt)care sufera si au o viatza grea.....!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te referi la genu de ... calatori cu trenu care vin si ei la o intrunire moto ? aia de 16-18 ani care nu au nici o treaba cu o intrunire ... MOTO ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la aia dar aasta cu gura mare (pe masura p..lii mele)cred ca era ceva soi de motoretist d-ala dobitoc.sunt genu (am observat si cu parere de rau o spun-sincer_)de roackeri d-aia suparati pe viatza,care simt"" muzica ,se imbraca numai in uniforme(tricouri negre)si le place motociclieta privita prin prisma rockerului rebel ,,,siiii,visul lor e sa mearga ca proasta pe route 66 cu un harley! :crack: astia sunt motociclisti???spuneti si voi.parerea mea e ca sunt niste ratati dobitoci.

 

ps:ca sa nu creada lumea ca am ceva cu roackerii ,sa stiti ca m-am tuns prima oara anu trecut dupa 9 ani de par lung si asta din cauza ca aveam coada la fel de subtire ca degetul mic!!! :what: :crack: :what: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost fain la Pitesti, mult mai fain decat la Gheorgheni, parerea mea. Daca fac rost de poze poate pun si eu cateva. Am facut cunostinta cu Oana suzuki, ceea ce ma bucura sa intalnesc si alte fete motocicliste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da a fost super super fain, pacat ca atmosfera nu s-a comparat cu cea de la SB dar tinand cont ca e prima intrunire de la Pitesti, a fost super adevarat (mai ales locatia). nu prea stiu care a fost treaba cu fuga lui Tantza dar sper sa ma lamureasca cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da a fost super super fain, pacat ca atmosfera nu s-a comparat cu cea de la SB dar tinand cont ca e prima intrunire de la Pitesti, a fost super adevarat (mai ales locatia). nu prea stiu care a fost treaba cu fuga lui Tantza dar sper sa ma lamureasca cineva.

Intra si tu pe topicul "Intruniri" ca sa te lamuresti, ca aici e pt. poze. Si multumim din suflet pt. aprecieri. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...