Sari la conținut

Lume-lumeeeeeeee *15-17 Sept*


IraSciBil
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 256
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Programul artistic de data asta va fi prezentat de talentatzii domni motoretisti, (se stiu ei care sint aia) si care deja repeta de zor zilele astea :baldy:

 

Deci acolo o sa fie instalatzie complicata de sonozire a artistilor amatori motoretisti, unii se stiu deja si se pregatesc intens (mare surpriza), pe aceasta cala anuntzam amatorii care isi asuma riscul de a primii rosii, oua si bere in cap, de la publik, sa-si aduka instrumentele acustice sau electrice de acasa, prinse pe mobre!

 

Se va cinta linga focul care va arde foarte inalt toate noptzile!

 

In afara de asta vor fi nenumarate surprize deastea artistice originale pe care bineintzeles ca nu le putem dezvaluii daca sint surprize, :cheers:

 

 

 

dar macar de concursul de o ora de Line Country Dancing trebuie sa pomenesc, aaaa si karaoke! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu daca supravietzuiesc drumului singura pe doua roti :crack:

 

Nu stiu daca s-a mai intrebat ca n-am avut rabdare sa citesc tot si imi cer scuze anticipat daca deranjez :moto:

 

... da' e vreun program artistic ceva??? In afara de beutura si spectacolul spontan declanshat de aceasta :cheers:

 

va multumesc.

 

 

program artistic??? :baldy: :cheers:

o sa-ti cant eu cu trandafiru-n dinti... :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclisti din toata tara......

Aceasta nu este o gluma .... 0

venit la Breaza in numar cat mai mare, nu ne convine oare inca o locatie posibila pentru la anu´? Hai sariti cu votu´de participare Va promit ca nu vine Canalu´Colector si o sa fie intrunire doar intre motociclisti si bere... Cu alte cuvinte e un fel de terasa asa mai mare

Asteptam cat mai multi, nu fiti timizi

Deci???????????????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa pun un mic afis/poster...whatever! DAAAAAAAR....din motive tehnice(tot cacatul ala de carantina)...NU SE POATE! La fel cum nu se poate reduce uarn-ul de la 40% la 20%...cu toate ca a trecut O LUNA de cand l-am luat! Multumesc pe aceasta cale echipei de Admini si de moderatori :baldy:

 

 

 

P.S. VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pregatirile au inceput deja!

Editat de Stephon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma duc eu maine sa iau pulsul p'acolo...

si o sa testez si alcoholul :baldy:

 

As dori sa pun un mic afis/poster...whatever! DAAAAAAAR....din motive tehnice(tot cacatul ala de carantina)...NU SE POATE! La fel cum nu se poate reduce uarn-ul de la 40% la 20%...cu toate ca a trecut O LUNA de cand l-am luat! Multumesc pe aceasta cale echipei de Admini si de moderatori :crack:

P.S. VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pregatirile au inceput deja!

 

 

stai ca te ajut eu :cheers:

 

:cheers:

post-5618-1157701244_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi miroase a intrunire de 50 de motoare breaza asta... barem streaptease??? si de vizitat pe unde sa te duci numai pe dealuri... daca vine si o ploaie acolo e mlastina... cam nasol... cine nu are enduro ce face sta si se uita? ce dealuri mai bine zis delusoare, peisajul mi s-a parut chiar dezolant

Editat de Thermal.Fire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi miroase a prostie! De la tine cred! Nu te intereseaza...nu te bagi!

 

Apropo...NU E INTRUNIRE...E INTALNIRE! Dac vrei streaptease...roaga-ti o prietena sa se dezbrace pe muzica! :baldy: Daca vine ploaie...exista loc...asfaltat unde se pot lasa motoarele iar de distrat...exista corturi militare! Iar cine n-are enduro...sta...bea...mananca...asculta muzica...karaoke...bla bla bla

Editat de Stephon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum nici macar streaptease?? hai ma unu mic acolo... platiti o fata de pe centura... da` aveti centura?

 

centura esti tu la cap...

 

mie imi miroase a intrunire de 50 de motoare breaza asta... barem streaptease??? si de vizitat pe unde sa te duci numai pe dealuri... daca vine si o ploaie acolo e mlastina... cam nasol... cine nu are enduro ce face sta si se uita? ce dealuri mai bine zis delusoare, peisajul mi s-a parut chiar dezolant

 

min 49 - max 51 de motoare o sa vina... cum de ai ghicit??

streaptease??? o sa facem special pentru tine... asta in cazul in care vii

"de vizitat pe unde sa te duci numai pe dealuri... " - yeah right(bine ca esti tu destept si le stii pe toate)

daca vrei iti fac eu turul pizzeriei... tu dai de baut si eu beau :baldy: oche?!?

apropo de unde esti???

"cine nu are enduro ce face sta si se uita?" - pai stam si ne uitam la streaptease

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce dealuri mai bine zis delusoare, peisajul mi s-a parut chiar dezolant

 

:baldy: :cheers: :cheers: LOLOI!!! Ba baiatule...vino acolo sa vezi si dup-aia mai nanaca....! Delusoare..daca te tine sa faci enduro pe ele...esti binevenit! delusoare...peisaj dezolant! Scuza-ne ca nu arata ca-n filme!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VA ASTEPTAM LA BREEEEEEAAAAAZAAAAAA! In numar cat mai mare! Tuciurile cu mamaliga si cu bulz au fost puse la foc! Protapul....instalat! Vinul si tzuica sunt in butoaie! Speram ca vremea ne va ajuta! Chitaristii se antreneaza....va asteptam la karaoke!!!!

 

 

CINE NU VINE....E UN TERCI

 

O MICA HARTA

post-4849-1157962972_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cred ca vin si eu,mai ales ca vine si orchestra de motoristi fara tobe.....dar nu stiu unde e breaza.. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:

VA ASTEPTAM LA BREEEEEEAAAAAZAAAAAA! In numar cat mai mare! Tuciurile cu mamaliga si cu bulz au fost puse la foc! Protapul....instalat! Vinul si tzuica sunt in butoaie! Speram ca vremea ne va ajuta! Chitaristii se antreneaza....va asteptam la karaoke!!!!

CINE NU VINE....E UN TERCI

 

O MICA HARTA

:angryfire:

bine ca ai pus harta

:angryfire:

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractie placuta!!!Va urez sa aveti parte de vreme excelenta!

 

Asta ne doare cel mai rau! Vremea! Poate ramane asa pana saptamana viitoare! :angryfire: Ne rugam la Doamne-Doamne

 

Avad in vedere ca este cam ultima "intalnire" de motociclisti din an si vine vremea nasoala....speram sa participati in numar cat mai mare!

 

Avem si un PROGRAM: Vineri dup-amiaza...Sosirea

 

...distractie

...distractie

... distractie

...distractie

... distractie

...distractie

...distractie

...distractie

...distractie

...distractie

...distractie

...distractie

 

Duminca dup-amiaza.....PLECAREA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta ne doare cel mai rau! Vremea! Poate ramane asa pana saptamana viitoare! :angryfire: Ne rugam la Doamne-Doamne

 

Avad in vedere ca este cam ultima "intalnire" de motociclisti din an si vine vremea nasoala....speram sa participati in numar cat mai mare!

 

Avem si un PROGRAM: Vineri dup-amiaza...Sosirea

 

...distractie

...distractie

... distractie

...distractie

... distractie

...distractie

...distractie

...distractie

...distractie

...distractie

...distractie

...distractie

 

Duminca dup-amiaza.....PLECAREA

 

+alcohol :angryfire: te rog frumos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pare interesant mai ales ca e aproape de bucuresti ... daca se brodeste si vremea buna e ok :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...