Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Am cumparat scuter SH. Dovada ITP la mine, am vazut ca este de fapt o factura de cand s-a facut prima oara inmatricularea si un sticker din-acela de se pune pe nr de inmatriculare. Este de ajuns?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Era nou cand a fost cumparat anul trecut si stiu ca este valabil 2 ani. Dar dovada ITP nu trebuie pt reinmatriculare? Este in lista de documente necesare inmatricularii.

 

... eu am jucat pana luna trecuta travian, cel dupa care a fost facut triburile. Acum imi pierd timpul pe forumuri ca jocul ala devenise prea "addictive"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mi se mai incarca bateria , ar putea sa fie releul ars??? :burnout:

 

posibil...vezi insa sa nu iti fi iesit vreun papuc care intra in releu..in releu tre sa ai minim 4 fire cu 4 papuci....ca asa am patit si eu si nu imi mai incarca bacteria....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim pt propuneri dar cum a zis si vladul putin mai sus detaliile au fost stabilite cam acum un AN (poate mai putin imnul)

oricum nu asta e esentza k nu venim la circ in fiecare duminica sa ascultam o melodie..mai important e sa fim toti membrii OK din toate p.d.v si sa ne simtim cat mai bine

azi a plouat :|

 

De acord, sunt multe alte chesti mult mai importante decat imnul, ce naiba oare nu mai vedem padurea de copac? :burnout:

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Apr 2008 12:30 -------------</small><br/>Revin foarte surprins si cu un gust amar dupa o discutie pe mess cu

 

Se pare ca scrici ne lucreaza pe la spate si in combinatie cu iuiu au folosit materiale copiate, de pe Forumul CSR si de aici, fara permisiune scrisa, incalcand astfel drepturile de autor. Pentru simplul fapt ca au intreprins aceste actiuni fara sa intrebe macar, personal ii consider exclusi din comunitate si sper sa intelegeti si sa nu asociati vreodata imaginea CSR cu acesti doi utilizatori ori cu site-urile aferente create de acestia pe care s-au folosit materialele respective. Au pangarit fara rusine sigla CSR si si-au insusit drepturile de autor in Copyright.

 

Sincer sunt dezamagit si am ramas fara cuvinte, chiar nu ma asteptam la asa ceva, putea macar sa fie mai original, nu doar copy-paste :cheers:

 

Status-ul lui era urmatorul - "COMUNITATEA SCUTERISILOR din ROMANIA"

 

Atasez conversatia de pe mess cu iuiu

 

"BUZZ!!!

alias: salut

iuiu Calin: salut

iuiu Calin: am inteles ca t esti ceva sef sau ce la csr ?

alias: as prefera fondator

alias:

iuiu Calin: asa..

iuiu Calin: nush cum sa incep sa iti explic./..

alias: cred ca esti constient ca ai incalcat drepturile de copyright! ... nu?

alias:

iuiu Calin: adica?

iuiu Calin:

alias: pai adica ai folosit text copiat de pe Forumul CSR sau Motociclism.ro, proprietatea intelectuala a CSR

alias:

alias: corect?

alias:

iuiu Calin: care e forumul csr?

alias:

alias: http://www.startcsr.3x.ro

iuiu Calin: aa

iuiu Calin:

iuiu Calin: asa si?

alias: pai sincer sunt putin dezamagt, ma asteptam sa ceri voie intai

iuiu Calin: eu am vb cu skytech

iuiu Calin:

alias: sigur nu ar fi fost nicio problema

iuiu Calin: si fac cu el ceva treaba buna

alias: skytech adica scrici este un nimeni pentru mine cel putin si aproape nimeni pentru comunitate

iuiu Calin: asta nu stiu

iuiu Calin: ce si cum

alias: crede-ma cand iti spun ca el nu are nicio tangenta cu CSR

alias: uite iti spun eu

iuiu Calin: asta nu stiu

alias: vrei sa-ti dau in scris cu semnatura?

iuiu Calin:

iuiu Calin: ei na..

iuiu Calin: oricum..eu am de gand sa fac ceva cu CSR asta..de aia m`am apucat sa fac acel forum

alias: prin comportamentul lui si prin natura actiunilor sala a adus prejudicii imaginii CSR, motiv pentru care este considerat exculs

iuiu Calin: am firma asa ca..vreau cat mai legal sa fac

alias: nu mi se pare normal

iuiu Calin: de ce nu?

alias: sincer nici nu te cunosc, nu ai participat la intalniri pana acum si acum vi cu astfel de pretentii?

alias: nu crezi ca esti putin deplasat?

iuiu Calin: poate

alias: ce user ai pe motociclism.ro?

iuiu Calin: iuiu

alias: aha

iuiu Calin: deci..

alias: participi la mars sambata?

iuiu Calin: eu am vrut sa ma bag....da ziceati ca nu pot pt ca nu sunt din bucuresti

alias: daca da, te asteptam la CIrc la ora 8:30 sa plecam impreuna

iuiu Calin: asa ca ne`am hotarat sa facem CSR legal

iuiu Calin: sunt din Maramures

alias: pai nu esti din Buc?

iuiu Calin: nu din bucuresti

alias: aha

iuiu Calin: daca eram din buc...participam

alias: din pacate CSR este deja revendicat si poti afla asta la Registrul Comertului. Oricum iti doresc mult succes in ceea ce-ti doresti sa faci si sper sa iasa ceva bun din asta

alias: Din pacate nefiind din Buc. nu putem discuta concret mai multe pe acest subect

alias: toate bune

alias: salut

iuiu Calin: ms la fel

iuiu Calin: o zi buna in continuare

alias: ai grija cu materialele si textele folosite pe site-ul tau

alias: sal

iuiu Calin has signed out. (4/11/2008 12:26 PM)

 

Daca intrati pe site-ul respectiv veti vedea despre ce vorbesc

 

Atasez o poza ca sa vedeti despre ce este vorba.

post-9269-1207906570_thumb.jpg

 

Astept parerile voastre referitoare la acesta problema si va invit sa va exprimati parerea AICI!

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa hopa... iata ca sunt si de pe aici jucatori din triburile... :burnout:

si eu joc pe lumea 5 si lumea 3 :P

don' juan si tu joci? :cheers: :hug:

Da joc pe L5...si pe L1 am un cont cat de cat dezvoltat...dar mai mult imi place pe L5...insa jocul il joc asa din plictiseala , si nu prea am timp sa ma dezvolt calumea. Dar oricum pe L5 is cineva... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da joc pe L5...si pe L1 am un cont cat de cat dezvoltat...dar mai mult imi place pe L5...insa jocul il joc asa din plictiseala , si nu prea am timp sa ma dezvolt calumea. Dar oricum pe L5 is cineva... :(

 

 

eu pe l3 sunt mai dezvoltat si sunt capitan... :P :burnout:

si pe lumea 5 ma descurc :hug: :cheers:

eu am numele de Bidi 25 pe ambele lumi :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avnd in vedere ca triburile dureaza de cativa ani si va mai dura inca cateva zeci nu se vor termina discutiile:P eu ma gandesc sa revin prin L20 :cheers:

 

inca ceva...mi am schimbat semnatura...am cautat-o 2 zile(imaginea)si pana la urma am extras dintr-un video si dupa lungi adaptari am facut asta..e cutremuratoare imaginea :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma ajuta si pe mine cu un manual re reparatii , tehnic , sau cum i-o zice pentru Peugeot SpeedFight 2

 

Va raman recunoscator !!!! :angryfire: :angryfire:

 

[un pdf ceva ... pt alte modele de scutere am gasit . dar pt . al meu nu :angryfire: ]

 

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avnd in vedere ca triburile dureaza de cativa ani si va mai dura inca cateva zeci nu se vor termina discutiile:P eu ma gandesc sa revin prin L20 :angryfire:

 

 

mai bine participa pe lumea 3 si punete in nord-vest :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt de-restrictionare gasesti aici http://www.howtomendit.com/answers.php?id=43071

Multumesc pt atentia acordata , dar .... nu imi trebuie asta , e "delimitat" ...

 

Imi trebuie ... manualul de reparatie ... cartea aia nenorocita :angryfire: (gen ... capitolu I : transmisia ...etc )

Poate stie cineva un site anume ... cu dastea ...eu unu nu am gasit :angryfire: am cautat de mi s-a luat

 

Raman recunoscator !!!

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...