Sari la conținut

Cine Stie De Banderas Ceva?


ninja_skija
 Share

Postări Recomandate

@perfedonna:

nu cred sa mai fi citit de 3 ori postul cuiva, insa pe-al tau, da. aveam impresia ca nu inteleg, aveam impresia ca ceva imi scapa. inca nu-mi vine sa cred ce ti-a putut iesi din tastatura!

indiferent de motiv, RUSINE !

 

octav

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 172
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

va rog nu va mai certati ca romanii , va rog frumos ca sa intelegeti mai bine cum sta treaba cu ana aka perfedona2003 si de ce a avut ea nervii astia va explic imediat : ea se implica fff mult intr-o actiune pune suflet . supararea ei a venit pe fondul repezelii ii place sa se faca treaba repede nu ii place sa se taraganeze e sufletista e fff impulsiva daca vede ca cineva taraganeaza face ca toti dracii . nu ii iau apararea ei , nu denigrez ce a facut ninja_skija ptr banderas a facut ff multe rar face un om sacrificii ptr un necunoscut.cel mai important lucru acum este acela ca banderas este bine a iesit din spital . ar trebui sa se inceteze aceste atacuri intre oameni si sa tragem invataturi si sa realizam ca prin acest forum sa facut o polarizare ff eficienta ptr ajutorarea unui om

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...SPECIFIC !!!

 

Gesturi frumoase, oameni implicati absolut dezinteresat, problema aprox rezolvata......DISCUTII DE C.ACAT!!! :baldy:

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e vorba nici de cearta si nici de balacareala, ci de luare de atitudine !

 

perfedona nu a adus doar un gust amar unei actiuni umanitare cu final fericit, dar interventia ei ar putea periclita si actiunile viitoare !

 

sanatate tuturor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super de (cuvant urat) faza. Intr-adevar, Irina a facut cel mai mult pentru Banderas si a fost adevaratul liant. In absenta activitatii ei, am fi avut toti faze gen: "Ne intalnim sa facem cheta pentru Bnaderas. Am facut? OK. Cine se duce sa ii dea? Tu poti? Nici eu! Luam bere de banii astia? Sigur? Pana mea...noi am vrut sa-l ajutam...Garson, 25 de beri"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa le crape obrazul celor ce manjesc cu noroi o actiune ca asta...

 

...bazata pe voluntariat , dealtfel .

 

Ignorati , va rog !

 

(foarte bine spus , octav ! )

Editat de LOTRU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bla bla bla....

Am o intrebare...Unde erau toti batosii de pe forum cand la Arc ,Mihai (grasu ala) nu i-a adresat nici un cuvant lui Banderas, ci doar un zambet "jmekeresc"???

Hai mai bine sa ramana asa...a fost o actiune reusita care s-a terminat atat de bine cat se putea!

Pacat sa manjim cu rahat o chestie faina!

Editat de black raven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offfffffffffffffff blestemata fie clipa in care am puso sa stringa ana baniii de unde sa stim ca are voodu magic in ea . am avut incredere in ea avea o simpla misiune sa duca banii si buletinul recuperat la irina si atit dar ea sa implicat mai mult .imi pun cenusa in cap ca unii au inteles ca ii iau apararea lui ana eu doar am explicat de unde atita .............................. in ea . si va rog nu bagati baietii din dr taberei in oala cu ana da am gresit cu alegerea persoanei dar am avut incredere ca o sa se limiteze doar la dat banii si bi atit nimic mai mult nu facut valuri etc etc.sper sa tragem invatatura de minte de acum incolo iar eu sincer la alte actiuni de acest gen daca nu ajung personal la irina ii dau lui tataia lotru si dorm cu sufletul impacat . incaodata cenusa in cap si va rog sa iertati iesirile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offfffffffffffffff blestemata fie clipa in care am puso sa stringa ana baniii de unde sa stim ca are voodu magic in ea . am avut incredere in ea avea o simpla misiune sa duca banii si buletinul recuperat la irina si atit dar ea sa implicat mai mult .imi pun cenusa in cap ca unii au inteles ca ii iau apararea lui ana eu doar am explicat de unde atita .............................. in ea . si va rog nu bagati baietii din dr taberei in oala cu ana da am gresit cu alegerea persoanei dar am avut incredere ca o sa se limiteze doar la dat banii si bi atit nimic mai mult nu facut valuri etc etc.sper sa tragem invatatura de minte de acum incolo iar eu sincer la alte actiuni de acest gen daca nu ajung personal la irina ii dau lui tataia lotru si dorm cu sufletul impacat . incaodata cenusa in cap si va rog sa iertati iesirile

 

dar in fond ce mama dracu s-a intamplat? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ravene, ieri eu eram langa Banderas cand a zis uite-l pe ala de m-a lovit... Si crede-ma gaseam in 5 minute batosi de pe forum sa mearga la el dar apoi a zis ca nu e asa sigur ca e ala, ca seamana dar nu e e sigur...

 

 

Ori pe chestia asta, eu nu pot merge sa ma iau de gat cu cienva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ravene, ieri eu eram langa Banderas cand a zis uite-l pe ala de m-a lovit... Si crede-ma gaseam in 5 minute batosi de pe forum sa mearga la el dar apoi a zis ca nu e asa sigur ca e ala, ca seamana dar nu e e sigur...

Ori pe chestia asta, eu nu pot merge sa ma iau de gat cu cienva.

:baldy: Cred ,da nu era vb de tine ,ci de tot felu de pustani care se bagau la un momendat in seama!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI OAMENILOR, VOI VA FACETI CONT DOAR SA AVETI COMENTARII TEMBELE LA ADRESA UNOR OAMENI CARE CHAIR AU FACUT CEVA SUPER DEZINTERESAT???????

V-ATI PUS VREODATA IN SITUATIA CELUI AJUTAT? ATI FOST VREODATA IN NEVOIE? STITI CUM E? SAU STATI IN PUF, CRESCUTI DE MAMI SI DE TATI?

ieri .. mi-am luat-o rau... ca am deschis un topic cu o problema care ma framanta si intr-un fel poate ca ati avut dreptate.. trebuia sa caut alte site-uri, dar am vrut sa stiu ce credeti voi.

 

cine n-a participat, nici macar cu un intelegere la problema cu banderas.. sa taca d.... lui... din gura, ca n-are nici o calitate sa vorbeasca nici de IRINA.. nici de alti care chiar au facut ceva

 

voiati sa ajutati .. trebuia sa o faceti .. nu sa comentati deciziile altora bune sau rele.... dar au facut ceva. voi? cu ce ati miscat?

 

tot respectull pentru cei care s-au intalnit vinerea trecuta in etrusco, lui, ieri.... si carora le pasa

 

celorlati sa-si gaseasca alta ocupatie, caci nu prea au ce cauta aici

 

barfa multa si ma bucur ca a iesit din spital.... nu stiu cu a ramas cu plata spitalizarii .. si incerc sa ma interesez si io pe la medicii de familie pe carei stiu.. sa vedem daca ar tine o inscriere pe lista unuia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu contest efortul irinei dar se putea mai mult.

1 A FOST BAGAT LA RMN TOCMAI AZI DUPA 11 ZILE DE SPITALIZARE?

2 CUNOASTE LUMEA CAT COSTA SPITALIZAREA PE O ZI?

3 STIE CINEVA CUM SAU COMPORTAT CEI DIN SPITAL CU EL?

4DAR STIE CINEVA CAT COSTA DOAR RMN?

IN CAZURI DE FORTA MAJORA TREBUIE ACTIONAT REPEDE,DECI SA RECUPERAT BULETINU,SAU STRANS BANI DECI ACTIUNE BAIETI

 

Tu sa-ti vezi de treaba. Habar nu ai cat costa un RMN, de ce interventii este nevoie sa poti duce totul la bun sfarsit. Intreab-o pe Irina cat din timpul de la munca la folosit pt munca, efectiv, si cat l-a folosit storcandu-si creierii cum sa-l ajute pe banderas mai bine. Gandeste-te la cat efort a depus sa centralizeze tot ce ati dorit sa oferiti, atenti si donici sa-l ajutati pe copilul asta.

 

Suntem o echipa. TOTI formam o echipa. Numai ca unii joaca pentru ei insisi sau pentru echipa adversa, in niciun caz pentru cei dintre ai nostri care au cu adevarat nevoie. Mult respect Irinei pentru ceea ce a facut, mult respect si tie pt faptul ca ti-ai rupt cateva minute dintr-o viata sa aduni niste bani pt banderas. Daca te simti in stare sa centralizezi tot, sa cauti solutii cand altii nu pot, iesi in fata. Pune mana pe telefon, alearga, fa ceva. Sau macar da dovada de bun simt si ofera-ti civilizat ajutorul. Un om nu poate face totul singur.

 

Sper sa ne vedem odata fata in fata, ca sa-ti poti expune parerile cu fermitate prin viu grai. Sa vad daca esti la fel de tare-n gura si moale-n creier ca atunci cand imbratisezi tastatura...

 

 

 

Jet! :baldy:

 

 

PS: Uitasem sa ma recomand: Kali.

Editat de high_dive_eagle
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai certati ma!!!

Parca sunteti fermecati.

Topicul asta ar trebui inchis! Gata! Banii s-au dat, lumea s-a agitat, Banderas a iesit din spital...mai departe ne vedem de treburile noastre.

Problema este.... CAND APARE ODATA CU MARFA??? Ca-mi mai trebuie o geaca!!!

Banderas??? Se aude???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Perfedo', te rog eu mult, ia-ti frustrarea si caracterul si du-te .... unde vrei tu, numai in fata mea sa nu apari vreodata ...

 

Un amical si calduros: JET !!!

:baldy:

Felicitari Irinei pt. implicare , cat despre donsoara , ...., fiecare cat poate si cat gandeste(deshi aici nu e cazul).

Editat de Mutulica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns la firma la 10.Mi-am pus o cafea si ...la un momendat ma striga niste colegi..."Bah...te cauta cineva!"

Era un domn in varsta, slabut, inbracat rock style!

S-a prezentat ca fiind Burcea Catalin zis Tony.M-a intrebat daca il stiu pe Banderas.I-am spus ca nu personal...dar am citit despre necazul lui pe forum!

Mi-a spus ca din diferite motive nu are acces la internet si ca ma roaga sa postez pe forum urmatoarele:

Bogdan Ionel (banderas) este bine si se afla la un prieten in Bucuresti la adresa B-dul Kogalniceanu nr.10 la mansarda.Locatia asta este al omului asta si i-a aranjat sa stea acolo!A fost cu el pe la spital si acum are un suport la gat si RMN-ul e bun!

Mi-a mai aratat niste diplome cu el...mi-a povestit ca e cantaret si am mai stat de vb una ..alta!mai era implicata si o fata in discutie(care il simpatizeaza pe banderas) dar nu ma bag in discutiile astea. :angryfire: )

Sper sa nu fie o informatie gresita...omul asta sa fi fost cine a zis ca e si ca Banderas e ok!

@ Banderas : Man...nu te cunosc dar iti doresc tot binele din lume!Poate ne vom vedea o data sa bem o bere..2 ...3 ..10.. :angryfire: !

bafta tuturor!

 

..era tema inchisa ca vroiam sa continui aici....ms admin!

 

p.s. omul asta mi-a spus ca banderas nu o sa dea in judecata pe nimeni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faza! Tocmai ma gandeam sa deschid un topic sa intreb ce s-a mai intamplat cu banderas :angryfire:

 

Stiam ca asta e inchis. Cred ca stiu unde sta, daca e vorba de mansarda, in Kogalniceanu 10 :angryfire: Fata cu care a venit la Arc acum doua miercuri (parca) este o mai veche prietena de-a mea! O cunosc, tipa este avocat, o femeie de treaba si sufletista.

 

Habar n-aveam ca se cunosc! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi ma duc pe la el, e ok, a fost la Onesti, si-a scos si o adeverinta de la Primarie cum ca nu are venit, a discutat si cu o dr care se va ocupa, il costa ceva gen 580 Ron de paltit pe 3 ani, cica?

 

Va multumeste pentru banuti ca nu stie cum si din ce se descurca fara, a mai ramas doar cu stomacul varza de la atatea medicamente probabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faza! Tocmai ma gandeam sa deschid un topic sa intreb ce s-a mai intamplat cu banderas :crack:

 

Stiam ca asta e inchis. Cred ca stiu unde sta, daca e vorba de mansarda, in Kogalniceanu 10 :crack: Fata cu care a venit la Arc acum doua miercuri (parca) este o mai veche prietena de-a mea! O cunosc, tipa este avocat, o femeie de treaba si sufletista.

 

Habar n-aveam ca se cunosc! :crack:

 

 

 

probabil...nea' ala are treaba pe langa sediul firmai unde lucrez...si imi mai tot povesteste cand vine prin zona...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...