Sari la conținut

Accident mortal Caransebes - 07.11.2010


Pupila Dilatata
 Share

Postări Recomandate

Am vazut la stiri pe pro tv, dar n-am gasit pe site stirea completa. Din cate am inteles, motocicleta era a fratelui victimei, care nu o mai folosea de frica, parandu-i prea periculoasa.

http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/a-m...un-tractor.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este pur si simplu sfidator!

Ieri veneam cu masina spre bucuresti, la un moment dat un tractor fara absolut nici o lumina a traversat drumul, aveam 130 la ora, am franat nitel si nu s-a intamplat nimic, daca aveam ceva mai mult si eram cu motorul nu stiu daca mai postam aici... Il doar in fund pe nea Vasile cu tractorul, el trebuie sa traverseze, si ce daca nu are lumini, si ce daca este exact perioada apusului cand se vede cel mai aiurea..

In fine, pace celui decedat si putere familiei....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, era un zxr 750 an 95, nu a avut viteza si era destul de prudent in trafic,am "calarit" alaturi de el si niciodata nu mia dat senzatia ca si-ar risca viata inutil, sunt 100% sigur ca mai era printre noi dak tractoristu ala imbecil avea macar un stop la nenorocita aia de remorca.

Dumnezeu sa te odihneasca in pace prietene. nu te voi uita niciodata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia merg cu tractoare fara lumini, cu remorci neinmatriculate si la limita dezmembrarii, iar eu daca vreau sa-mi cumpar din Germania un Golf III si sa-l inmatriculez, platesc la taxe de ma c.a.c pe mine, vezi doamne ca polueaza si nu e atat de safe precum o masina de ultima geratie! Mortii lui de sofer, a omorat pe cineva, se duce la birt, se imbata o saptamana, uita, isi ia cu suspendare si aia e. Mi-e scarba!

 

Odihneasca-se-n pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate printr-o minune e cumva tras la raspundere soferul tractorului - si banda aia reflectorizanta nu se poate stii daca nu cumva a fost pusa acolo... dupa, sa dea bine pe camera ca deh...

 

Pacat de baiat.

 

Odihneasca-se in pace !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP......

 

Noaptea fara xenon esti o victima sigura daca treci de 50km/h.

 

Pacat ca era un copil in floarea varstei, cand totul este frumos....pacat.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INCA UNUL....??? Drumuri si soferi inconstienti,tractoristi fara gram de civilizatie si cultura ,fara pic de instinct ,ghiolbani de tarlale cu tuica in nas....!!! PACAT DE MOBRIST CA ERA TANAR SI AI PLACEA PE DOUA ROTI.....TRIST,FOARTE TRIST...!!! Fie i tarana usoara!!! :moto:

Editat de obeapaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In perioada asta se ara foarte bine noaptea. Pe mine m-a orbit unu care ara cu tractorul pe brazda. Avea niste lumini nesimtit de puternice, iar cand am ajuns sa trec pe langa el tocmai isi termina brazda...

 

R. I. P.

:moto: :kiss: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata cand veneam de la Timisoara catre Arad dupa ce depasisem 1 masina imi apare in fata o combina fara nici un mijloc de semnalizare , noroc ca am franat la timp ca altfel ma infigeam in discurile din spate . Sa nu uitam ca Arad TM este drum EUROPEAN nu judetean sau comunal si totusi ei circula

.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de drumul ala in constructie si nemarcat, intre Lugoj si Caransebes? am trecut in septembrie pe acolo noaptea si a fost horror; nu stiai unde se termina banda ta si unde incepe campul sau contrasensul; sa nu mai vorbesc de camioane sau tiruri care mergeau anapoda.

 

ia uite comentarii binevoitoare aici:

 

"motociclist care era prudent. siiigur ca da.

am mai scapat de unul, desfaceti sampaniile!"

 

RIP si putere familiei, prietenilor

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce nu ma mai mira nimic; ce putem sa invatam din acest accident? un singur lucru: vrei sa scapi cu viata? ia-ti gipan,fratica...motorul nu este pentru Romania. ori dai intr-un caine, o groapa, o combina agricola,te loveste un hummer, o cataraga condusa de unu' fara permis, ori derapezi pe noroi, pe criblura sau o balega, de scapat nu scapi. Dumnezeu sa-l ierte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...