Sari la conținut

CIRCUIT IN RO


Vlad Codreanu
 Share

Postări Recomandate

faza cu snagov cand i-au adus pe Fisichela si pe Doohan a fost foarte smechera. Trebuiau scoase niste terenuri din arabil si baietii s-au miscat cu talent :). romania,, land of.. no choice :)) deopotriva insa cu ..tara tuturor posibilitatilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

paraca sunteti copii

 

avem MILIOANE de km de sosele

 

si voi va bucurati la 5 km de asfalt undeva in viitorul....foarte indepartat :)

 

in viata asta nu vom putea merge pe toate soselele care apar ca fiind de vis prin documentare

si VOI sperati sa alergati calutii pe PROMISIUNI

 

bafta si in asteptarea MARELUI CIRCUIT nu iesiti pe starzi ca ati vazut ce se intampla

 

amkakart placut pana in 2100 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel de la Prejmer e de kart...

cel de la tg mures o sa fie maricel dar prevad multe accidente fiindca o sa se atinga viteze mari pe liniile drepte si nu stiu cati o sa mai si opreasca la timp.

 

ianachim@ unii sunt plictisiti si scarbiti sa mearga regulamentar printre o gramada de prosti; daca tie iti place, mergi linistit si lasa-i si pe altii sa faca ce le place lor...daca ma intelegi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ianachim@ unii sunt plictisiti si scarbiti sa mearga regulamentar printre o gramada de prosti; daca tie iti place, mergi linistit si lasa-i si pe altii sa faca ce le place lor...daca ma intelegi

 

ii inteleg...... pe cei ce "alearga" pe amkakart

insa incercam sa.i linistesc pe cei care deja se viseaza pe NOUL circuit

si sa continue sa "alerge " pe strazi

 

sondaje din astea am mai vazut........asta era ideea

semneaza 2000 - 3000 de "raceri" moto si auto

iar americani..............wowwwwww gata dati pe spate vor face circuit la fanaticii vitezei....imediat.....

 

daca ma intelegi.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt multi care s-au dat pe circuite internationale si nu au fost nici macar in apropierea circuitului de la amckart...asta fiindca vad ca insisti cu ironia la adresa celor care se dau acolo. fiecare merge unde si cand vrea (in cele mai multe cazuri in functie de malai). la noi nu trebe sa vina niciun american umflat sa faca nimic, teoretic putem si noi, practic suntem prea prosti... (nu ma refer la tine, la mine etc. cred ca iti dai seama unde bat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator corleone
cel de la tg mures o sa fie maricel dar prevad multe accidente fiindca o sa se atinga viteze mari pe liniile drepte si nu stiu cati o sa mai si opreasca la timp.

 

Asta nu este problema celor care vor construi pista. Cine nu e in stare sa stea acasa si daca nu sta mai bine sa-si rupa oasele pe circuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu este problema celor care vor construi pista. Cine nu e in stare sa stea acasa si daca nu sta mai bine sa-si rupa oasele pe circuit.

 

 

ba chiar e. nu poti sa construiesti un circuit fara a impune niste norme de siguranta.circuitul e facut in primul rand pt masini nu moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba chiar e. nu poti sa construiesti un circuit fara a impune niste norme de siguranta.circuitul e facut in primul rand pt masini nu moto.

din pacate cam asa e

au tot incercat ei 3 skeme de curbe si redesenat....tot BATMAN a iesit

merge si cu mobrele,decat kamicaze pe strada intre toti bosketarii e mai sigur

asteptam sa inceapa treaba in martie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

un circuit de auto va fi mereu potrivit si pentu moto, spatiile de degajare mari si pista lata. nu inteleg ce o tot dati in sus si in jos cu circuitul va fi auto vai vai ce porblema.

Si nici nu inseamna ca vr intra pe el numia masini, dooh.

 

ma or goricum..vise momentan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un circuit de auto va fi mereu potrivit si pentu moto, spatiile de degajare mari si pista lata. nu inteleg ce o tot dati in sus si in jos cu circuitul va fi auto vai vai ce porblema.

Si nici nu inseamna ca vr intra pe el numia masini, dooh.

 

ma or goricum..vise momentan.

 

ai dreptate.pe toate circuitele se organizeaza si cu masini

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

muoamaaaaaa ce inteligent esti tu...

da ce trebuie circuit,eu am bani si ma duc unde vreau in europa,pun motoru pe rulota si pa,acuma sa stau dupa romani pana se gandesc ei sa faca circuit.........si vara ne dam pe tg-mures-rupea.acolo sunt cei mai nebunii baietii din romania la gp stradal.......muresu conduce detasat........hai pa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce trebuie circuit,eu am bani si ma duc unde vreau in europa,pun motoru pe rulota si pa,acuma sa stau dupa romani pana se gandesc ei sa faca circuit.........si vara ne dam pe tg-mures-rupea.acolo sunt cei mai nebunii baietii din romania la gp stradal.......muresu conduce detasat........hai pa.

 

succes cu gp-ul stradal!

 

P.S. un DEX nu ti-ar strica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahaha..

tari astia intre ei ma, GP tradal auzi, oricum genial. Sunt cei mai tari. :)) he ahea

 

DEX auzi si la tine ma, dex de la dexter? serialu' sau cum..? pff.. forumu' si limba romana - frigida si orgasmul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce trebuie circuit,eu am bani si ma duc unde vreau in europa,pun motoru pe rulota si pa,acuma sa stau dupa romani pana se gandesc ei sa faca circuit.........si vara ne dam pe tg-mures-rupea.acolo sunt cei mai nebunii baietii din romania la gp stradal.......muresu conduce detasat........hai pa.

Te vazui asta vara la Hockenheim, da' nu stiam ca esti tu hai pa. :)

post-12182-1293616122_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce trebuie circuit,eu am bani si ma duc unde vreau in europa,pun motoru pe rulota si pa,acuma sa stau dupa romani pana se gandesc ei sa faca circuit.........si vara ne dam pe tg-mures-rupea.acolo sunt cei mai nebunii baietii din romania la gp stradal.......muresu conduce detasat........hai pa.

 

 

gp stradal?pai daca va place sa va riscati pe strazi care e placerea sa mergi pe circuit?sau te risti pe circuit cand intra carutele si tractoarele sa fie mai "stradal" pe criucuit.

 

ia pune si tu niste poze cu tine cand esti stradal :)

PS:fara poze macabre pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'ia zi cua*e ce facem azi"

"frate hai sa o ardem stradal"

" gata vere, dar.. GiPi asa da"

"ca de obicei cua*e, cei mai smekeri.. yo"..

 

cul nene cul.. nu mai e nimeni ca voi..

poate doar.. astia:

 

 

amandoi ..dead.. unul fara vina, altul gp stadal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce cocosi sunteti..nu inteleg cu ce drept acuzati o persoana cand nu sunteti mai bun ca aceea persoana.baiatu' asta va manca pe maine si pe strada si pe circuit :D

 

asta e gp'u lor stradal..adica padurea bogatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...