Sari la conținut

CIRCUIT IN RO


Vlad Codreanu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cat v-ati balacarit intre voi eu ma scris celor care construiesc circuitul din Prejmer. Am intrat pe pagina lor si am aflat ca circuitul de kart (care va fi ceva mai lung si mai lat decat AMK) ar trebui sa fie gata in 2011. Asa ca le-am trimis un email. Si mi-au raspuns imediat:

 

"Va multumim pentru mesaj si pentru interesul manifestat fata de Prejmer Circuit.

Motociclistii sunt bineveniti pe pista noastra si vor avea acces la toate dependintele in anumite intervale precis stabilite, astfel incat toti pasionatii de viteza sa se poata bucura in voie de circuit.

 

Va voi tine la curent prin email cu toate detaliile legate de inaugurare, program si tarife. Preconizam deschiderea la sfarsitul primaverii 2011. Va invit, de asemenea, sa accesati nou nostru website, www.prejmercircuit.ro - detalii referitoare la constructie, poze noi si multe altele."

 

Deci vom avea la inceput de sezon o noua pista pe care sa mergem cu motoarele. La mine a inceput deja petrecerea!

Editat de droom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce cocosi sunteti..nu inteleg cu ce drept acuzati o persoana cand nu sunteti mai bun ca aceea persoana.baiatu' asta va manca pe maine si pe strada si pe circuit :D

 

eu nu comentez nimic,dar va asteptam la primavara sa facem o forja pe tg-mures-brasov,cu noi baietii de mures si dupa tragem concluziile.salutare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu comentez nimic,dar va asteptam la primavara sa facem o forja pe tg-mures-brasov,cu noi baietii de mures si dupa tragem concluziile.salutare

 

Du-te tare!

Mesaj completat

Cat v-ati balacarit intre voi eu ma scris celor care construiesc circuitul din Prejmer. Am intrat pe pagina lor si am aflat ca circuitul de kart (care va fi ceva mai lung si mai lat decat AMK) ar trebui sa fie gata in 2011. Asa ca le-am trimis un email. Si mi-au raspuns imediat:

 

"Va multumim pentru mesaj si pentru interesul manifestat fata de Prejmer Circuit.

Motociclistii sunt bineveniti pe pista noastra si vor avea acces la toate dependintele in anumite intervale precis stabilite, astfel incat toti pasionatii de viteza sa se poata bucura in voie de circuit.

 

Va voi tine la curent prin email cu toate detaliile legate de inaugurare, program si tarife. Preconizam deschiderea la sfarsitul primaverii 2011. Va invit, de asemenea, sa accesati nou nostru website, www.prejmercircuit.ro - detalii referitoare la constructie, poze noi si multe altele."

 

Deci vom avea la inceput de sezon o noua pista pe care sa mergem cu motoarele. La mine a inceput deja petrecerea!

 

Ala nu e circuit. Ala e tot kartodrom, drept urmare agrement karting. Nu e motiv de facut tumbe la auzirea vestei. Ca idee, trebuia deschis de anul trecut din vara. Criza (biliara) si-a spus cuvantul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu comentez nimic,dar va asteptam la primavara sa facem o forja pe tg-mures-brasov,cu noi baietii de mures si dupa tragem concluziile.salutare

 

prietene hai sa facem un tg mures brasov dar pe circuit nu vrei? si tragem apoi concluziile? nu de alta dar vreu sa le tragem cu totii prezenti.. daca intelegi ce vreu sa spun..

 

itigarantez ca vei avea acelasi 'set' de viraje in compozitie pe care tu te crezi dumenzeu :D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un om care e sanatos la cap nu o sa traga pe strada niciodata cum trage pe circuit.sunt prea mari riscurile stradal.

si eu ma duc pe acelasi principiu, daca esti smecher accepti provocarea si te fortezi pe circuit.eu pentru mine ma duc pe circuit, realizezi multe pe circuit, care "stradal" nu apuci sa le realizezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu comentez nimic,dar va asteptam la primavara sa facem o forja pe tg-mures-brasov,cu noi baietii de mures si dupa tragem concluziile.salutare

mda...multa minte ai.sunteti baietii aia oare care sar in santuri prin padurea bogatii filmandu-se cat is ei de puternici?ma plimbam si eu pe zona voastra de dat racing,si nu odata era sa va urcati pe mine de smecheri ce erati imprastiati pe tot drumul.dumnezei stradali ce sunteti....

 

OT:@alter ego:ce conteaza mai oameni buni ca e kartodrom si nu ditamai pista?orice ajuta sa ne imbunataim tehnica e bine venit.las` ca unii din noi ne bucuram si de amk,si de orice pista de kart existenta,nu zicem dupa o tura nereusita ca ala nu e circuit.com` on..no offence

 

ps:pe asa ceva nu te poti simti bine?nu poti invata mai multe decat intr-un sezon intreg de dat stradal?si mai presus de toate....NU TE POTI DISTRA IN CONDITII DE MAXIMA SIGURANTA?

post-35274-1294143154_thumb.jpg

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...multa minte ai.sunteti baietii aia oare care sar in santuri prin padurea bogatii filmandu-se cat is ei de puternici?ma plimbam si eu pe zona voastra de dat racing,si nu odata era sa va urcati pe mine de smecheri ce erati imprastiati pe tot drumul.dumnezei stradali ce sunteti....

 

OT:@alter ego:ce conteaza mai oameni buni ca e kartodrom si nu ditamai pista?orice ajuta sa ne imbunataim tehnica e bine venit.las` ca unii din noi ne bucuram si de amk,si de orice pista de kart existenta,nu zicem dupa o tura nereusita ca ala nu e circuit.com` on..no offence

 

ps:pe asa ceva nu te poti simti bine?nu poti invata mai multe decat intr-un sezon intreg de dat stradal?si mai presus de toate....NU TE POTI DISTRA IN CONDITII DE MAXIMA SIGURANTA?

pai daca vezi ca venim date la o parte frate sau trage de gaz frate..........dar spune la alti colegi de ai tai la care scriu aici pe net ca la primavara ii asteptam pe tg-mures-brasov si platim noi de mancare la pensiunea "dracula" la danes. va asteptam.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca vezi ca venim date la o parte frate sau trage de gaz frate..........dar spune la alti colegi de ai tai la care scriu aici pe net ca la primavara ii asteptam pe tg-mures-brasov si platim noi de mancare la pensiunea "dracula" la danes. va asteptam.... :D

 

eu sper sa nu provocati ceva in care sunt implicati oameni nevinovati.mai bine veniti sa va face-ti de rusine pe circuit.

pai nu trebuie sa dati voi de mancare la nimeni.ca noi nu ne dam racing pe puncte sau haleala :cheers:.prefer sa facem pe timpi, care ii facem pe circuit.

cine pierde face un plin.suna mai bine

Mesaj completat

mda...multa minte ai.sunteti baietii aia oare care sar in santuri prin padurea bogatii filmandu-se cat is ei de puternici?ma plimbam si eu pe zona voastra de dat racing,si nu odata era sa va urcati pe mine de smecheri ce erati imprastiati pe tot drumul.dumnezei stradali ce sunteti....

 

OT:@alter ego:ce conteaza mai oameni buni ca e kartodrom si nu ditamai pista?orice ajuta sa ne imbunataim tehnica e bine venit.las` ca unii din noi ne bucuram si de amk,si de orice pista de kart existenta,nu zicem dupa o tura nereusita ca ala nu e circuit.com` on..no offence

 

ps:pe asa ceva nu te poti simti bine?nu poti invata mai multe decat intr-un sezon intreg de dat stradal?si mai presus de toate....NU TE POTI DISTRA IN CONDITII DE MAXIMA SIGURANTA?

 

pai stai putin... asta e desenul circuitului?

 

eu stiam de asta

Circuit_targu_mures.jpg

 

oricum orice e binevenit.pentru romania e upgrade oricum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca vezi ca venim date la o parte frate sau trage de gaz frate..........dar spune la alti colegi de ai tai la care scriu aici pe net ca la primavara ii asteptam pe tg-mures-brasov si platim noi de mancare la pensiunea "dracula" la danes. va asteptam.... :D

e o ideiee de ,,viteaz''sa faci curse pe strada.de ce nu mergi si la circiutu ala mic de la prejmer(cind il termina).pun pariu ca acolo te cistiga si un pustiulica da 12 ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e o ideiee de ,,viteaz''sa faci curse pe strada.de ce nu mergi si la circiutu ala mic de la prejmer(cind il termina).pun pariu ca acolo te cistiga si un pustiulica da 12 ani

 

 

la rebus sigur si-o fura :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e o ideiee de ,,viteaz''sa faci curse pe strada.de ce nu mergi si la circiutu ala mic de la prejmer(cind il termina).pun pariu ca acolo te cistiga si un pustiulica da 12 ani

 

normal ca il castiga ca alai circuit pt copii pana in 12 ani

Mesaj completat

la rebus sigur si-o fura :cheers:

 

esti prea sigur pe tine :D

 

macar ai fost vreodata pe un circuit adevarat?

p.s. nu-l cunosc pe moto_2005 dar mai urmaream regionala Mures-trackdays

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sper sa nu provocati ceva in care sunt implicati oameni nevinovati.mai bine veniti sa va face-ti de rusine pe circuit.

pai nu trebuie sa dati voi de mancare la nimeni.ca noi nu ne dam racing pe puncte sau haleala :cheers:.prefer sa facem pe timpi, care ii facem pe circuit.

cine pierde face un plin.suna mai bine

Mesaj completat

 

 

pai stai putin... asta e desenul circuitului?

 

eu stiam de asta

Circuit_targu_mures.jpg

 

oricum orice e binevenit.pentru romania e upgrade oricum

 

Dude, Prejmer e langa Brasov, langa localitatea Prejmer.

 

Cel de la Tg-Mures e langa Ungheni, si e alta mancare de peste.

:D

Mesaj completat

Cel de la Prejmer nu va avea mai mult de 1250m lungime, pe cand cel de la Tg. Mures va avea undeva la 3700m parca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

macar ai fost vreodata pe un circuit adevarat?

p.s. nu-l cunosc pe moto_2005 dar mai urmaream regionala Mures-trackdays

daca ma intrebai pe mine,da,de mai multe ori de cit crezi.un circiut il am la 10km de casa si pe aici iarna nu e prea grea si se poate iesi cam tot anu

Mesaj completat

 

macar ai fost vreodata pe un circuit adevarat

Daca maa intrebi pe mine,da,amfost de citeva ori

post-22671-1294164517_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca vezi ca venim date la o parte frate sau trage de gaz frate..........dar spune la alti colegi de ai tai la care scriu aici pe net ca la primavara ii asteptam pe tg-mures-brasov si platim noi de mancare la pensiunea "dracula" la danes. va asteptam.... :cheers:

 

un offtopic: "pt tine vitezomanu gica" :lol: :moto: :D

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca vezi ca venim date la o parte frate sau trage de gaz frate..........dar spune la alti colegi de ai tai la care scriu aici pe net ca la primavara ii asteptam pe tg-mures-brasov si platim noi de mancare la pensiunea "dracula" la danes. va asteptam.... :D
Editat de baluba16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca vezi ca venim date la o parte frate sau trage de gaz frate..........dar spune la alti colegi de ai tai la care scriu aici pe net ca la primavara ii asteptam pe tg-mures-brasov si platim noi de mancare la pensiunea "dracula" la danes. va asteptam.... :D

si eu o sa te astept cu o masina...sa te iau in plin si pe tine,si sper si pe restu` reisarilor. :cheers: .asa ca,te risti?reisarule.....

@gixxxer:poza ce am pus-o eu e cea a circuitului de la prejmer,de langa brasov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt curios care e diferenta intre cei ca moto2005 sau cum isi zice, si manelarii care merg pe interzis, asta daca o fi vreuna. sa va alergati frate pana va rupetzi gatul sau pana gasesti un adormit la volan, ca uite ce patzesti:

acc1.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din experienta i.ti spun ca cine intra odata pe circuit nu mai face curse pe strazi nicodata

 

subscriu

 

Asta nu e general valabil, daca nu poti merge frecvent pe circuit, iti mai pastrezi forma si prin scurte forje stradale si spun asta tot din experienta

 

wrong, in cazulmeu cel putin, nu am mai mers de un an pe track din lipsa de fonduri, cu toate astea nu am forjat pe valea oltului ca iniante sau pe cheia cand am fost. relaxa nenea..relaxa pt k.. pe strazi chiar nu are sens.

 

pt cei ca moto .. poti vorbi zile in sir de pomana. nu va mai chinuiti. nu imi e de ei ca mor, ci de altii nevnovati pe care i-ar putea killari si de cei de acasa.

Pana nu va crapa unul dintre ei sau macar spital grav.. nu se vor potoli. astia nu stiu ce e aia sa vezi un 'coleg forjator' lovit de o masina, cu mate pe gura si etc.

 

nu ai cu cine vorbi, vedeti-va de ale voastre, ei de gp lor stradal si just pray.. for the innocent to be speared.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...