Sari la conținut

Inchidere De Sezon Timisoara


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

:angryfire: ...uraaaaa!...vin,cum sa nu vin!! :angryfire: :angryfire: ;) ...fac pe dracu-n patru sa vin,asa o ocazie nu o putem rata!!!....

...florian!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.... :angryfire: ... :angryfire: .... :angryfire: ...fac pe dracu-4 sa vin!!!cum sa ratez o asemenea ocazie???.... ;)

...florian!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat tine cheful o zi sau mai multe??? :angryfire:

 

Cheful incepe sambata dupa-masa si tine pana duminica dimineata.

Se sta cu cortul. Cine vrea poate sa stea si duminica.

 

Fara motor se poate ? Ca n-am cum sa-l duc in Timisoara anu' asta........nu incape in bagaje.

 

Sigur ca se poate. Daca esti motociclist, esti binevenit :angryfire: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cheful incepe sambata dupa-masa si tine pana duminica dimineata.

Se sta cu cortul. Cine vrea poate sa stea si duminica.

Sigur ca se poate. Daca esti motociclist, esti binevenit :angryfire: .

 

 

Multumesc de invitatie.

 

Sunt motociclist, am lucrat si ca si mecanic moto (mai mult intretinere), sunt membru fondator al clubului Sharks MC Satu Mare, si sunt la a 3-a motocicleta (personala, ca de ocazie/imprumut am avut destule). Sper ca ma incadrez profilului.

Ma mut cu faculta in TM, deci motocicleta nu o pot duce anul acesta, si oricum se cam termina sezonul.

 

Intrarea cat e ? Si daca imi lasa un organizator si un nr. de telefon ii multumesc anticipat. (ca nu prea cunosc Timisoara, de acu urmeaza sa o descopar).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de invitatie.

 

Intrarea cat e ? Si daca imi lasa un organizator si un nr. de telefon ii multumesc anticipat. (ca nu prea cunosc Timisoara, de acu urmeaza sa o descopar).

Nu este intrare! Participantii vor primi din partea clubului un gulas,iar berea si restu :angryfire: vor fi la preturi rezonabile!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conteaza si pe noi, cei de l Dracula Bikers MC Cluj-Napoca :angryfire:

Poate ne dai si cava detalii despre program. ;)

Si daca e si apa in piscina, promit sa nu intru cu motorul, dar cizmele le voi spala de praf dupa un sezon asa reusit.

 

Salutare si felicitari pt initiativa!!!!!!!!!

 

Noi acum ne pregatim sa venim la voi :angryfire: .

... si in 30 continuam cheful la noi :angryfire: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm... se pare ca nu se inghesuie lumea... as veni.. dar nu stiu daca se merita 600km pt cateva persoane. :crack:

Stai tu linistita ca nu vor fi doar cateva persoane!!!Deja s-au anuntat peste 150 de persoane!

Si pentru cei care n-au inteles...nu e o "intalnire" propriuzisa...e CHEF DE INCHIDERE DE SEZON!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well.. io unu' voi fi prezent.. :crack: Poate nu ajung cu motoru', da' o sa ma fac lipitoare in vreo mashina shi tot ajung pana acolo.... :crack:

 

Off topic: Emil.. aseara am aflat ca ai sfeclit-o shi tu zilele trecute... Insanatoshire grabnica shi bafta la reparatzii.... Sper sa ne vedem sambata viitoare...

 

:crack: DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca vin si eu... care mai pleca din cluj... parca era careva din Dracula Bikers...

 

si pepsi ce zici? ne riscam pe 30 septembrie iarna?:peace: cica sunt 316 km.. intrebarea e ..pe unde o luam?:))

Editat de Orion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...