Sari la conținut

Motocicleta MEA - KLR 650


andrei_pro89
 Share

Postări Recomandate

Da baieti ,

sunt incepator , inca nu am reusit sa-mi cumpar tot ce trebuie ( manusi , echipament , si alte cate ) .

 

Mersi pentru felicitari. ;D

De unde esti? Completeaza si tu la profil. Ca de mult vreau sa testez si eu un KLR... Poate o punem de un swing.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca voi mai face , deoarace sunt tare pasionat mai nou de moto iar deobicei ce imi place filmez...

 

Pt Pijama - Canon 550D , dar crede-ma ...camera video in general , este un mic element in cinematografie ...sunt alte chestii care fac filmul sa arate bine;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, colea, la doi pasi. Cel mai tarziu in primavara ne vedem. In cel mai rau caz poate ni te alaturi la intalnirea anuala a KLE-istilor de la Cartisoara.

 

 

Ma speedy, baiatul a zis ca e din Codlea, nu "colea". Codlea nu e colea, colea nu e langa Codlea. Colea, langa Codlea pot spune aia care stau langa Codlea, nu colea in Bucuresti.

Colegul este invitat la intalnirea de la Cartisoara, dar fara "scule" de facut poze si filme... ( nu vrem "dovezi").

:alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt videograf si m-am gandit intr-o dimineata, ce-ar fi sa-i fac o prezentare mobrei . Bine gandit m-am si apucat de treaba ...

 

Aici puteti vizualiza clipul.

motocicleta mea.

 

foarte frumos, dar pacat de urcarea aia pe mobra pe partea dreapta :alcy:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos clipul,daca tot ne-om vedea la vara la poalele Fagarasului,propun realizarea unui clip "Kavasaki Kle Beats the Hell out of Transalp>98" :laugh: .Plata se face pe loc,palinca sau vinars,la un foc de tabara

 

:alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma speedy, baiatul a zis ca e din Codlea, nu "colea". Codlea nu e colea, colea nu e langa Codlea. Colea, langa Codlea pot spune aia care stau langa Codlea, nu colea in Bucuresti.

Colegul este invitat la intalnirea de la Cartisoara, dar fara "scule" de facut poze si filme... ( nu vrem "dovezi").

:alcy:

Mai bine va intalniti la Codlea!

Sunt niste locuri super si pe aici si destui motociclisti! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.

Mesaj completat

Mai bine va intalniti la Codlea!

Sunt niste locuri super si pe aici si destui motociclisti! :blbl:

 

 

Intalnirea de la Cartisoara a devenit deja o traditie in randul KLE-istilor

P.S. Vino si tu, sa nu se faca misto numai de motorul meu... :P

Mesaj completat

Frumos clipul,daca tot ne-om vedea la vara la poalele Fagarasului,propun realizarea unui clip "Kavasaki Kle Beats the Hell out of Transalp>98" :D .Plata se face pe loc,palinca sau vinars,la un foc de tabara

 

:alcy:

 

 

FARA PALINCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi baieti

 

... Cred ca de mobra mea se va face cel mai mult misto ... KLR '95 ... :alcy: ) . Sper intr-un an , doi sa upgradez .

Poate voi veni la intalnirea de la Cartisoara ... cred ca este misto.

La Cartisoara, fain. I-am prins si eu odata pe KLR-isti la o intrunire de-a lor acolo. Am chefuit o noapte impreuna acolo. Faini baieti, dar putini.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine va intalniti la Codlea!

Sunt niste locuri super si pe aici si destui motociclisti! :laugh:

Pai sa stii ca s-ar putea sa fim chiar nevoiti sa schimbam locatia, ultima data abia am gasit un loc unde sa punem corturile, si chiar si acolo a venit proprietaru peste noi sa ne trimita la plimbare.

Mesaj completat

Mersi baieti

 

... Cred ca de mobra mea se va face cel mai mult misto ... KLR '95 ... :blbl:) . Sper intr-un an , doi sa upgradez .

Poate voi veni la intalnirea de la Cartisoara ... cred ca este misto.

Ma indoiesc, atata timp cat il avem pe Lucian materialul de mistocareala e arhisuficient, el ne ocupa tot timpul. :D

Nu uita de swingul ala pe care ti l-am propus...

Mesaj completat

La Cartisoara, fain. I-am prins si eu odata pe KLR-isti la o intrunire de-a lor acolo. Am chefuit o noapte impreuna acolo. Faini baieti, dar putini.

Ce le mai place si Transalpistilor aradeni clisa si palinca... :P

Mesaj completat

@Kato, de la palinca aia, nu ai vazut ca pe mobrele noastre scria KLE, nu KLR! :alcy:

Frumoasa intalnirea cu voi.

Baaaa, tu vorbesti? Tu n-ai vazut mobrele alea 4 de langa tine... Ca sa nu mai vorbim de propriul tau cort.

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...