Sari la conținut

Intrunirea de comuniste si atase 2011


iuli-voshod
 Share

Postări Recomandate

suna ca o biela fara cuzinet. Vali te rog daca poti splituieste topicul in 2, inchide prima parte, pune-o sub linie si lasa de unde anutam data clara si locatia clara. Te asteptam cu Uralul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 602
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cu ce te prezinti la intrunire?

Bine ca mi-ai spus de intrunire ca altfel aflam dupa...

Cu ocazia asta imi anunt si eu prezenta. Nu stiu insa cu ce "trocicleta" .

In nici un caz cu noul meu RT3 stat 20 de ani nemiscat (afara in ploaie,soare ,ger).

 

Cu IJ 56. Ar trebui sa intri mai des pe aici. Suna-ma ca sa stabilim cum/cati/cand plecam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha deci punem si de-o mamaliguta cu ceva daca vin fete.Promit ca fac io focu'.

post-45125-0-51510600-1309790818_thumb.jpg

post-45125-0-00431100-1309791090_thumb.jpg

Editat de lantz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce pui intrebarea asta? Daca nu, rezolvi tu cate una pt fiecare? :makeout:

 

Sau te intereseaza daca nu aducem ceva prospaturi in plus? :bounce:

 

 

nu am asa buget sa va rezolv pe toti..... :)))

 

nu omule...ma gandeam sa nu fiu singurul care ar veni si cu prietena.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiindca fiecare om merita si un raspuns serios, - hai omule cu prietena ca nu o sa fii singurul, cel putin la alea 2 dinainte la care am fost si eu, au mai venit cu neveste sau mandre si cele care au fost intalnirea din 2009, le-am vazut si in 2010 deci nu a fost prea rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Umbla vorba pe la noi, cum ca de maine vine iara vara...

Asa-i vorba si pe la noi, dar vad ca la uni le e frica si de citeva picaturi de ploaie. :friends:

Sa-l vedem pe dom' Mihai , ca se lauda cu o tuica, parca vad ca ne duce cu vorba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ăin eu minte aÂşa, corectează-mă dacă nu îmi mai aduc aminte, că ultima oară când ai vizitat perimetrul curții mele s-a lăsat cu vodcă Âşi țuică. În afară de țuică, parcă aÂş aduce Âşi-o palincă de Zalău, da' numa  dacă promiți că nu mi-o bei pe toată. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Cre'ca vin si eu la intrunirea asta dar eu n-am comunista, am o javaneza care seamana cu comunistele :grinbandit:. Vaz ca vine toata crema din Grivita...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' numa  dacă promiți că nu mi-o bei pe toată. :friends:

Asta cu promisul, slabe sanse.

 

Cre'ca vin si eu la intrunirea asta dar eu n-am comunista, am o javaneza care seamana cu comunistele :grinbandit:. Vaz ca vine toata crema din Grivita...

Vino cu ce-o fi, numa gura-i de tine, am auzit ca vine Urse cu Bila pe ural.Bine ar fi sa vina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Asta cu promisul, slabe sanse.

 

 

Vino cu ce-o fi, numa gura-i de tine, am auzit ca vine Urse cu Bila pe ural.Bine ar fi sa vina.

 

Cine e Urse si cine e Bila?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata pe la 8-9 pleaca din Targoviste doua IJ-uri si doua MZ-uri, in Ploiesti se mai alatura un MZ si o Honda, apoi o tinem spre Valenii de Munte > Cislau > Siriu. Vom merge lejer (80-90 prin sate si 110-120 in afara lor :) ), ca sa fie bine si pentru motoarele mai mici. Care mai vreti sa mergeti cu noi, spuneti si mergem impreuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata pe la 8-9 pleaca din Targoviste doua IJ-uri si doua MZ-uri, in Ploiesti se mai alatura un MZ si o Honda, apoi o tinem spre Valenii de Munte > Cislau > Siriu. Vom merge lejer (80-90 prin sate si 110-120 in afara lor :) ), ca sa fie bine si pentru motoarele mai mici. Care mai vreti sa mergeti cu noi, spuneti si mergem impreuna.

maestre andrei cu care mz mergem cu 80 90 in sate si 110 120 in afara ? :moto: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Bine, dom'le. DetaÂşamentul cârtițelor. Atunci eu cu Zeta o să trec zburând pe lângă voi. Mai primiți o Jawă de 250 în grup?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Bine, dom'le. DetaÂşamentul cârtițelor. Atunci eu cu Zeta o să trec zburând pe lângă voi. Mai primiți o Jawă de 250 în grup?

loc e cu sigurantza si pentru tine :cheers: ramane sa stabilim detaliile de intalnire :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine pleaca din zona Targoviste,Ploiesti de vineri poate lua legatura cu mine.E eu plec vineri pe la 12-13.Ora nu e fixa,pot pleca si mai tarziu daca e cazul.

Editat de marian zcm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata pe la 8-9 pleaca din Targoviste

De vineri nu puteti sa veniti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum e la ceilalti dar eu ajung acasa vineri seara pe la 8 si prefer sa plec cu grupul de sambata dimineata decat sa plec singur de vineri noaptea. O sa ajungem acolo sambata pe la 11:00-11:30.

 

Adrian, vorbim joi-vineri la telefon ca sa stabilim unde ne intalnim.

 

Mihai, RT-ul tau ia 120 in treapta a 2-a cu acceleratia la jumatate, deci viteza nu o sa fie problema. Nu stiu daca japoneza s-o putea tine dupa noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as pleca de vineri dupamasa gen 3-4...daca se mai baga si marianzcm si Adrian cu jawa din buc. facem o comisie! Adriane eu am un cort de 3 pers. mai greu cu caratul lui! vb-im la telefon!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...