Sari la conținut

Ce Spuneti?


pantera
 Share

Ce culoare i s-ar potrivi mai bine?  

125 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 97
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

dar pantera e neagra..zic..negru mat ..cu accente pe rosu glossy la codita si pe carena.ieftin si bun :D

Buna idee. :)

 

 

Merci :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pe a mea am vacsit-o cu spray-ul... si apoi i-am dat cu lac urmaqnd ca in primavara s-o bag la o vacsitorie profi s-o fac cum a plecat ea originala din fabrica!

a avut o mica cazatura...(nu eu ca sofer). a iesit ok zic eu!

verde kawa ... eu asi face-o cat mai aproape de culoarea originala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu o faci portocalie kawasaki??asa o sa fi observata :D

Eu oricum nu pot trece neobservata :peace: ;)

Nu-mi place portocaliul... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea umila: rosie. Dar un rosu lucios frumos. Am vazut asa o moto si mi-a placut

 

Ca o mica glumita: atat de lucios incat la pozele aparatelor radar sa reiasa masina politiei cu borcanul in geam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea umila: rosie. Dar un rosu lucios frumos. Am vazut asa o moto si mi-a placut

 

Ca o mica glumita: atat de lucios incat la pozele aparatelor radar sa reiasa masina politiei cu borcanul in geam.

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu vrei sa o vopsesti sau doar sa te iti laude lumea motocicleta???

 

nu inteleg cum vine asta... nu imi place asa... ziceti-mi voi cum sa o vopsex... o vopsesti pt tine sau pt ceilalti??? :D

 

i zic sa o faci rosu cu o dunga verde si una portocalie de pe bot, peste rezervor si pana pe coada ... :P

si dupa ce o papagalicesti asa... iti iei un combinezon care sa continuie dungile

 

si neaparat o cizma portocalie si una verde :baldy: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te poti intinde cu banii, atunci baga un cameleon super perlat, ce nuanta vrei tu... garantez rezultatul! :baldy:

 

check this out: http://www.alsacorp.com/products/prizmacoa...ma_prodinfo.htm, pe situl lor gasesti tot felu de smecherii de vopsele si lacuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rosu.

-Eu kawa rosie n-am vazut niciodata, la fel cum nici fata pe kawa 05 n-am vazut vreodata. Asa ca vei combina doua unicitati.

-Cand faci o japoneza rosie, ii dai aer de italianca... parerea mea. Si iar combini doua ,,antonime".

Nu-mi plac motoarele italiene.Oricum, ar arata bine roshie :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune o veste pe tine verde sau portocalie sau iti iei 2 si scapi cel mai ieftin :) si ai si 2 benzi fosforescente

La tine a mers asa? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai nu te faci vazuta in trafic cu argintiu, dar cu negru mat sigur te faci vazuta

Acum cand am vazut postul tau, ma gandeam sa o fac portocalie...ca deh,poate devin si eu " bagareatza de fel" asa ca tine.

 

 

 

Ceau Adi! :angry: Am vorbit cu mai multa lume, si asta m-a facut sa ma mai gandesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...