Sari la conținut

Snagov Reloaded


Kali
 Share

Postări Recomandate

Cred ca cel mai frumos ar fi sa mergem totzi la ea acasa si sa plecam impreuna in coloana spre primarie. :P Deci ceea ce va trebui sa stabilim este ora la care ne intalnim (tinand cont ca evenimentul e la 14.30 , cred ca la ea ar fi ok daca ne-am grupa la 13.30) :baldy:

 

 

Unde mai ca tu faci cat juma de om :D

 

 

Mah voi veniti impreuna si sunteti 2 ca toata lumea.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mah voi veniti impreuna si sunteti 2 ca toata lumea.. :D

Eeei da... eu si dezu impreuna facem cel putin cat doi jumate. ;)

 

 

 

Nenea Toma,da'... cu norii ai vorbit? I-ai anuntat ca ei nu sunt pe lista de invitati? Zi ca n-ai uitaaaat... :baldy:

Editat de BooBoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masina despre care am inteles ca e plina cu mancare (sarmale, alea alea)... :baldy: Asa e? :D

 

dap!!!

 

dar daca pleci pe jos acu, ajungi maine la snagov in acelashi timp cu noi!!! :P :D :D

daca aveai pasul mai mare te sfatuiam sa pleci maine dimineatza!!!

 

 

daca nu gaseshti, iei maxi taxi shi venim noi sa te luam din cel mai apropiat sat de camping ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajutor! E cineva care nu are pasager? Am ramas in pana de calaret! ;)

PM la mandea. :baldy:

 

daca te tzine dezu in spate , nu shtiu in rucsac undeva nu cred k o te simt , + , - , 35 kg ale tale nu o sa ma deranjeze :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu va sperie ploaia... ;) :baldy:

 

Ne dorim foarte mult sa veniti... Noi vom merge pe moto, indiferent daca ploua cu galeata sau sunt 40 de grade la umbra...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De plouat, e clar ca o sa ploua iar iarba pt. cort e deja uda.. Daca bine tin minte nu-i asta prima ploaie si nici ultima.. Mergem oricum, ca doar nu tre sa ajungem in Ardeal.. O pauza intre rafalele de ploaie si suntem acolo. :baldy: :D ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ploaia pe mine nu ma sperie. Dar in schimb ma determina sa nu vin la snagov. Ne vedem la primarie/sfat/ce-o fi. Apropo poa sa puna careva o harta sa vaz si io unde ie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ploaia pe mine nu ma sperie. Dar in schimb ma determina sa nu vin la snagov. Ne vedem la primarie/sfat/ce-o fi. Apropo poa sa puna careva o harta sa vaz si io unde ie?

post-7203-1160149506_thumb.jpg

Dacă ştii intersecţia de la Răzoare - e în partea de sus a hărţii - mergi 50 m spre Drumul Taberei, stânga la primul semafor (Drumul Sării) spre Alexandriei. După încă 50-100 m e un semafor, treci de el şi 50 m pe dreapta e locul.

 

Dacă vii dinspre 13 Septembrie - faci dreapta pe Drumul Sării la intersecţia cu Ghencea. Locul e pe stânga la vreo 500 m după intersecţie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...