Sari la conținut

Poze Cu Motocicletele Din Banat.


Abel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 969
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

m-am prostit am vrut sa sterg postul da numai pot..,,mie rushine akm d post :crack:

lasa-i mah,cred ca vroiau sa-ti zica sa o iei incet sa nu devii o statistica :crack:

majoritatea de aici au motoare din pasiune ...probabil la tine e vorba de a fi cool acuma, dar cine stie..poate o sa devina si la tine pasiune

deci ...incet... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde invidia asta ? Lasati-l pe om in pace. Cu siguranta multi dintre noi ne-am fi dorit asemenea cadou la varsta lui. El e fericit ca l-a primit si l-a luat putin valul. De inteles, la 16 ani... .

@Robicutz: sa-l stapinesti sanatos si sa tii aproape de astia mai experimentati ca ai multe de invatat de la ei.

Scuze de offtopic.

Editat de marele alb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, nimeni nu s-a nascut invatat,fiecare pleaca de undeva de sus sau de jos, undeva ramane :bounce: , in viata toate trec una ramane, si na ca sa pun capac ''ma intereseaza deloc'', pt k-ca oameni k el vad peste tot.

Cand am dat ploigonu pt A erau acolo 3 tipi care ziceau ca ei ol mers cu moto cutare si cutare, si cand o venit gaboru ol picat poligonu, si cand vezi ca vine cate unu care nare treaba cu moto si el o mers de 2 luni pe moto si el mai iti explica cum ii treaba , in fine nu-ti pui mintea cu prostu ca staa in loc :-L , si dupa ceva vreme il vezi la tv rupt in doua la viteze sa zicem ''exagerate''.

 

 

 

 

Multi viteji se arata pe drum drept! n-am nimic cu nimeni personal il respect pe veterani si pe ce-i care vor sa invete ,dar nu-i suport pe ce-i de bani gata si imi arata care-i treaba , ca ei ol citit din reviste si asa si asa :friends: !

 

 

 

Yo nu ma laud , yo nici acuma nu am permis am inceput de la mobra si am ajuns la dr , nu ma laud ca am 12 000 de moto, sau ca am 100 000 km la activ!

Sunt un INCEPATRO totii pana murim o sa ramanem incepatori, ca nimeni nu-i perfect! Tot timpu inveti cate ceva pe parcurs!! ;)

 

SAL SI RE PT TOTII!

Editat de StreetFighter69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, nimeni nu s-a nascut invatat,fiecare pleaca de undeva de sus sau de jos, undeva ramane :bounce: , in viata toate trec una ramane, si na ca sa pun capac ''ma intereseaza deloc'', pt k-ca oameni k el vad peste tot.

Cand am dat ploigonu pt A erau acolo 3 tipi care ziceau ca ei ol mers cu moto cutare si cutare, si cand o venit gaboru ol picat poligonu, si cand vezi ca vine cate unu care nare treaba cu moto si el o mers de 2 luni pe moto si el mai iti explica cum ii treaba , in fine nu-ti pui mintea cu prostu ca staa in loc :-L , si dupa ceva vreme il vezi la tv rupt in doua la viteze sa zicem ''exagerate''.

 

 

 

 

Multi viteji se arata pe drum drept! n-am nimic cu nimeni personal il respect pe veterani si pe ce-i care vor sa invete ,dar nu-i suport pe ce-i de bani gata si imi arata care-i treaba , ca ei ol citit din reviste si asa si asa :friends: !

 

 

 

Yo nu ma laud , yo nici acuma nu am permis am inceput de la mobra si am ajuns la dr , nu ma laud ca am 12 000 de moto, sau ca am 100 000 km la activ!

Sunt un INCEPATRO totii pana murim o sa ramanem incepatori, ca nimeni nu-i perfect! Tot timpu inveti cate ceva pe parcurs!! :P

 

SAL SI RE PT TOTII!

 

 

;)

 

Parerea mea este sa mergi imediat sa-ti iei permisul si BACUL.

 

Ne mai impartasesti din experienta ta dupa.

 

Nu am inteles nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie facuta o sectiune in care sa premiem cel mai agramat user de pe forum :friends:

 

p.s am facut-o /index.php?showtopic=322167

Editat de guy.til
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fine care-i treaba cu BACU?? nam intales imi zici u ca vad ca esti PERFECT! sau cu permisu!!! este prob mea si yo unu pe soele nu umblu niki daca am permis!!! cautatii un perete la care sa te adresezi nu mie :friends:

Editat de StreetFighter69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fine care-i treaba cu BACU?? nam intales imi zici u ca vad ca esti PERFECT! sau cu permisu!!! este prob mea si yo unu pe soele nu umblu niki daca am permis!!! cautatii un perete la care sa te adresezi nu mie :friends:

 

 

Iar "niki"? Care-si mai aduce aminte? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fine care-i treaba cu BACU?? nam intales imi zici u ca vad ca esti PERFECT! sau cu permisu!!! este prob mea si yo unu pe soele nu umblu niki daca am permis!!! cautatii un perete la care sa te adresezi nu mie :friends:

 

 

 

Esti fenomenal. :bounce:

 

Iti explic maine cum e cu BACUL!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...