Sari la conținut

Festival MotorRock in Ploiesti


$ilver
 Share

Postări Recomandate

In perioada 14-16 Mai va avea loc la Ploiesti un festival moto organizat de clubul Silver Pistons in colaborare cu Primaria Ploiesti.

Prin atragerea de sponsorizari s-a obtinut aducerea a 14 trupe rock impartite in doua seri, intrare libera pentru motociclisti si bonuri valorice de benzina pentru cei veniti din afara judetului Prahova, concursuri cu premii si distractie in stilul bikerilor intr-o locatie adecvata.

 

Afisul evenimentului si informatii suplimentare la www.silverpistons.ro.

Programul de desfasurare si harta amplasarii locatiei vor aparea in scurt timp la aceeasi adresa.

 

P.S.: Desi pastreaza caracteristicile generale ale unei intruniri, evenimentul organizat de noi reprezinta un prilej de a ne simti bine impreuna cu muzica rock, motoare la parada, bere, gratare etc, fiind mai mult un antrenament pentru anul viitor. Ea nu se vrea a fii o intrunire oficiala, prima intrunire fiind in mod traditional cea de deschidere a sezonului la Cluj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

AVEM NEVOIE DE VOI SA VENITI CA SA NE SPUNETI CE AM FACUT BINE SI CE NU, SA NE SFATUITI CUM SA O FACEM MAI BINE PENTRU CA LA ANUL SI PLOIESTIUL SA FIGUREZE PE LISTA CU INTALNIRI OFICIALE.....VREM CA SI PLOIESTIUL SA FIE UN ORAS MOTO.....

 

NOI NE LUPTAM ACUM SA CONVINGEM OAMENII DIN PLOIESTI CA MOTOCICLETA ESTE CEA MAI IEFTINA, PUTIN POLUANTA, NE-AGLOMERANTA METODA DE DEPLASARE....FITI ALATURI DE NOI SA II CONVINGEM PE PLOIESTENI IMPREUNA!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrare libera pentru motociclisti si bonuri valorice de benzina pentru cei veniti din afara judetului Prahova.

:D Aici e de mine. :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fie speram noi cel mai tare festival de rock in stil motociclistic din anul asta din tara asta asa ca luatzine in serios si venitzi ca nu o sa va para deloc rau!

http://www.silverpistons.ro/festival.html

In orice caz noi va invitam si speram sa ne distram de minune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare un eveniment spectaculos ce se intampla la Ploiesti.

Sunt 16 trupe din cate am numarat, mai e si chestia cu benzina, si gratuit...excelent!

Eu o sa fiu acolo si o sa aduc cat de multa lume pot cu mine!

zgubiliciule, daca esti membru in clubul cu pricina si ti-ai facut uzer nou doar ca sa "aduci cat poti de multi cu tine" atunci esti un mare pacalici :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit linkul pe o lista de discutii a trupei Vita de Vie, asteptam de mult timp un astfel de eveniment si nu credeam ca exista oameni care sa aiba curaj sa preia initiativa, e cam complicat sa aduni toate trupele astea, sa mai fie intrare libera, ba si benzina de intors acasa.

Si chiar e de admirat asta, pentru ca multi comenteaza si dau in cap, putini fac cu adevarat, si aia trebuie apreciati. Iar de Silver Pistons nu prea ma intereseaza oricum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"VIN" si eu, daca nu, "BERE"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce ora incepe concertu de vineri seara si chiar intrarea e o jucarie sau nu am vazut bine?

Concertul de vineri va incepe in jur de ora 19 (sapte seara pe romaneste :D ) dar in scurt timp vom afisa pe site (www.silverpistons.ro) un program de desfasurare a evenimentului.

Chestia cu jucaria si benzina sunt pe bune, deci ai vazut bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece Vineri 14 mai s-au mai adaugat in program alte doua trupe, deci numai vineri sint 9 trupe si simbata 8 o sa incepem concertele mai devreme pe la 18 adica 6 pm. va asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...