Sari la conținut

Bucuresti, Sect 1, Wolf Moto Service


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 185
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Astazi am luat mobra de la ei, de la revizie

 

Schimbat ulei, filtru

Schimbat bujii

Schimbat cauciucuri

Uns lant

Curatat filtru aer, etrieri

Refacut conectori releu

Multe alte mici chestii ...

 

Preturi super ok, oameni la fel, timp de revizie mult mai scurt decat cel estimat

Este a doua oara cand merg la ei si nu-mi pare rau

 

Recomand cu toata caldura :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am placerea Dl. Wolf sa va informez ca pe SBZ este un concurs cu remi in bani (etapa asta 120 E)

despre mecanica moto doar !! viteza si se numeste "Romani au cunostinte !! ?"

Multumim frumos de informare, este util de stiut ca pe un alt forum se dau "remi" in bani la un concurs de mecanica aplicata online "doar !! viteza". Va uram succes si la cat mai multe "organizaturi in folosul la romani care cunoaste". :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, astazi mi-am scos moto din service de la ei, lista lunga de chestii de servisat(rulmenti furca, schimb ulei si filtru, schimb ulei furca, schimb bujii, inlocuire lant si pinioane, curatat sistem frana, schimb filtru de aer, etc...), inclusiv o adapare pentru o finala sport, toate facute cu simt de raspundere si rapid, recomand cu caldura, baieti foarte de treaba si Axa si Andrei, iti explica, te ajuta, cu mai putine cuvinte profesionisti...

Multumesc baieti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draven, multumim pentru apreciere, iti dorim o vara frumoasa cu cat mai multe plimbari !

 

Va putem asigura ca la noi in service se lucreaza orice tip de motocicleta, de la "tantar" de 125cmc pana la miar de viteza sau cruiser de 2 litri, toate sunt tratate cu aceeasi seriozitate.

 

In rest, domnilor, daca aveti chef de polemici in contradictoriu si bascalie, este plin forumul de sectiuni la care va puteti manifesta si unde veti fi apreciati. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

am fost si eu cu transalpu 700 pe la ei pentru schimbat ulei, filtru, bujii si verificat supape.

 

cred ca au schimbat din greseala si motorul asa frumos toarce acum. :hug:

 

recomand cu caldura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am facut revizia: ulei, filtre + curatzat, intins si uns lant. Baietii sunt seriosi si lucreaza foarte ingrijit! Recomand

:thanks:

 

am fost si eu cu transalpu 700 pe la ei pentru schimbat ulei, filtru, bujii si verificat supape.

 

cred ca au schimbat din greseala si motorul asa frumos toarce acum. :hug:

 

recomand cu caldura.

 

 

Ne pare bine ca simti diferenta :welcome: ...intr-adevar, combinatia ulei uzat+ joc mare la supapele de admisie supara un pic la ureche .

 

Editat de WOLF MOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim, speram ca si "minivacanta" de 1 mai si sarbatorile petrecute alaturi de cei dragi v-au fost cel putin la fel de placute ca modul cum le-am petrecut noi ! :10:

 

Incepand de azi dimineata va stam la dispozitie pentru orice solicitare, probabil dupa plimbarile de saptamana asta mai cer si mobrele cate un mic "reglaj" ;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Dragi prieteni,

 

Avem placerea sa va invitam sambata, 8 iunie , incepand cu ora 14:00, la petrecerea aniversara ce marcheaza implinirea a 3 ani de activitate a service-ului Wolf Moto si totodata lansarea noului magazin online pe care il puteti gasi pe pagina noastra web http://www.wolfmoto.ro

Evenimentul se va tine la sediul nostru din Bucuresti, Str Tipografilor (Casa Presei), unde va asteptam cu placere la o bere (cu sau fara alcool) si unde vom avea prilejul sa povestim mai pe indelete, sa ascultam o muzica buna si sa ne distram inconjurati de motociclete. Tot din partea casei vom servi o “surpriza” la ceaun, realizata de echipa noastra .

 

Va asteptam!

Echipa Wolf Moto.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi prieteni,

 

Avem placerea sa va invitam sambata, 8 iunie , incepand cu ora 14:00, la petrecerea aniversara ce marcheaza implinirea a 3 ani de activitate a service-ului Wolf Moto si totodata lansarea noului magazin online pe care il puteti gasi pe pagina noastra web http://www.wolfmoto.ro

Evenimentul se va tine la sediul nostru din Bucuresti, Str Tipografilor (Casa Presei), unde va asteptam cu placere la o bere (cu sau fara alcool) si unde vom avea prilejul sa povestim mai pe indelete, sa ascultam o muzica buna si sa ne distram inconjurati de motociclete. Tot din partea casei vom servi o “surpriza” la ceaun, realizata de echipa noastra .

 

Va asteptam!

Echipa Wolf Moto.

Super.Tre' sa venim cu lingura de acas'?

Berea fara alcool trebuie adusa tot de acas' , nu? :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super.Tre' sa venim cu lingura de acas'?

Berea fara alcool trebuie adusa tot de acas' , nu? :mexicanwave:

Bine ca ai zis, ca la pahare ne-am pregatit cu cateva divizii, da' de linguri am uitat ;)

 

De acasa trebuie sa va aduceti doar cheful si voia buna, se va gasi cate ceva si pt piloti :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

De acum mai simplu si pentru clientii aflati la distanta.

Prin intermediul magazinului http://eshop.wolfmoto.ro/, echipa

noastra vine in sprijinul celor pasionati sa-si intretina motocicleta singuri, sau a caror locatie nu le permite sa viziteze service-ul nostru.

 

Accesand http://eshop.wolfmoto.ro/, veti beneficia de aceleasi preturi avantajoase pentru piese si consumabile, consultanta on-line, precum si oferte/discounturi si alte surprize.

Editat de WOLF MOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

un pret pentru un disc de franare fata si un kit de distributie,

Presupunand ca iti trebuie piesele pentru motocicleta de sub avatar ( Hornet) , gasesti discul de frana si lantul de distributie direct in magazinul nostru online:

http://eshop.wolfmoto.ro/magazin/motocicleta/honda/600/cb-600-f-hornet-s-abs/2003/sistemul-de-franare/?good_detail=disc-de-frana-10870

http://eshop.wolfmoto.ro/magazin/motocicleta/honda/600/cb-600-f-hornet-s-abs/2003/lanturi-de-distributie-morse/#none

 

Pentru restul "kitului" de distributie ( probabil te referi la patine si intinzator), ne trebuie datele exacte ale motocicletei .

 

Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...