Sari la conținut

Accident nasol din cauza cainilor.


NePlace
 Share

Postări Recomandate

Prima cazatura :bounce: Am plecat frumos de acasa,stau pe o strada neasfaltata plina de caini maidanezi hraniti de vecini...sunt vreo 10.Ma tot latrau si se tineau dupa mine vreo 4 dintre ei,am bagat mana in gaz cum fac de obicei cand ies sa-i las in urma.Nu stiu cum a tasnit unul de sub op masina direct in roata fata.Am incercat sa o aplec spre dreapta si atat eram pe jos.M-am ridicat instant,am oprit mobra,cainele se zvarcolea ca un sarpe fara cap.Ce sa mai zic un genunchi julit nasol,glezna cat pumnul.Mobra:rezervor zgariat(noroc ca este din plastic),scarita dreapta rupta,semnal dreapta spart,manson acceleratie belit.Daca nu aveam geaca de piele eram varza in coate si pe spate.Ce sa zic chem hinghierii,daca nu se rezolva ii rezolv singur.Unde mai pui ca un vecin mi-a spus ca ce-mi trebuie motocicleta...Si eu am 2 caini dar ii tin in curte nu-mi fac haita pe strada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 110
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da` chiar,ce-ti trebuie motocicleta,nu vezi ce patesti? Vinde-o si cu banii cumpara mancare pentru cainii de pe strada ca daca au ce manca se inmultesc si ei.

Cand vin aia cu eutanasierea cainilor sa le zici sa-l ia si pe vecinul ala ca e tare inteligent....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma scot pe mine vinovat din cauza cainilor le doresc sa treaca prin ce am trecut si eu.Nu ca m-am speriat,dar mi-am belit si mobra si geninchi si alte alea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai să apară vajnicii susținători ai câinilor, să vezi cum te scot vinovat.

merita si acestia soarta cainilor :hurt:

Editat de -alex-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daa mah, voi astia cu motoarele voastre tulburati linistea si ordinea (publica) a cainilor de pe drumurile patriei (asfaltate ori neasfaltate) ! Pss, vezi ca a fost azi un miting si nu te-ai prezentat sa le aduci omagiu: http://www.adevarul.ro/locale/bucuresti/bucuresti-adevarul_de_seara-cutu_cutu-animale-parcul_izvor-protest_0_485951689.html

post-47873-0-47231000-1306177461_thumb.jpeg

Editat de lionofjudah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cainele peste care ai dat ce a patit? macar a iesit si el julit? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma scot pe mine vinovat din cauza cainilor le doresc sa treaca prin ce am trecut si eu.Nu ca m-am speriat,dar mi-am belit si mobra si geninchi si alte alea...

Mobra inteleg ca ai belit-o, dar nu inteleg faza cu genunchii... Adica nu aveai nici un fel de plastic pe acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cainele peste care ai dat ce a patit? macar a iesit si el julit? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cainele peste care ai dat ce a patit? macar a iesit si el julit? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cainele peste care ai dat ce a patit? macar a iesit si el julit? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cainele peste care ai dat ce a patit? macar a iesit si el julit? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cainele peste care ai dat ce a patit? macar a iesit si el julit? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neplace, nu raspunde provocarii de mai sus ca astia ne urmaresc si ne asculta sa ne prinda cu ura-n suflet fata de patrupezi... ne face dosar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cainele ”saracul” banuiesc ca avea coloana rupta.Am vb cu un vecin cand am ajuns acasa cica este la alt vecin in curte,mai multe nu stiu.Din pacate nu am avut niciun plastic la genunchi.Am ghete moto dar de orash,daca aveam cizme probabil aveam glezna Ok.Asta este.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma scot pe mine vinovat din cauza cainilor le doresc sa treaca prin ce am trecut si eu.Nu ca m-am speriat,dar mi-am belit si mobra si geninchi si alte alea...

Dacă vrei să faci o treabă, organizezi o sesiune de băgat furca-n burtă după care vâri leşurile în poponeataţile ălora de te acuză.

 

Data viitoare, dacă va mai fi una, încearcă să dai gaz sau să tragi de ghidon. Poţi să treci peste ei sau cel puţin e mai sănătos decât s-o înclini.

Editat de Chivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt din BotoÂşani :). vrei sa fac o vizita la tine pe strada ? :))

la mine în cartier am niÂşte javre care sar la "roata" cum spun aia care-i hrănesc dar mi-am invatat lectia si nu accelerez cand trec pe langa ei ca risc sa patesc ca tine. un prieten de-al meu are chiar o miscare asa din sold si le-o da din mers. powered by Vanucci :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...