Sari la conținut

Accident Piata Constitutiei cu un logan de politie 26.05.2011


dan_pustan
 Share

Postări Recomandate

Pana si cuvantul siguranta a disparut de pe acea masina, increderea a ramas doar pe usa din spate unde ar trebui sa stea infractorul.

 

Daca motociclistul era singur, accidentul era uns si politistul pica victima unor satanisti motoristi la stirile ProTV.

:finger: militia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu era nimeni curios, fiindca toti de acolo am vazut "live" incidentul; si fiindca cei care ne intalnisem acolo suntem oameni civilizati nu gorile de la circ...

 

Foarte bine, dar imi pun intrebarea: daca ar fi fost o persoana obisnuita cu masina personala si nu un politist, la fel de civilizati ati fi fost? :)

 

Sanatate motociclistului si bine ca ati fost mai multi, ca altfel cred ca il scoteau pe el vinovat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfu, urat a lovit In rezervor.... in ultima poza apare si un disc de frana rupt pe jos.... Sa-se revina repede baiatu ca motoru se face

motorul se afla in custodia celor de la Bardak motors, unde si lucra victima, iar discul de frana era de la alta motocicleta, prins pe locul pasagerului. asteptam vesti de la cei de la Bardak, sa ne spuna in ce stare este sebi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Dracushor: daca as fi fost eu, situatia era identica. Adica la fel de accidentat.

@O-bli-O: A NU fi civilizat, nu inseamna neaparat bataie... chiar si niste injuraturi mai zdravene sunt suficiente. Nu imi spune ca ii vorbeai cu "domnule sofer", "dumneavoastra", etc. unuia care tocmai ti-a bagat in spital un prieten si mai vrea sa mute si masina dupa accident.

 

Hai sa nu ne ducem in extreme, ce am spus eu era doar o mica gluma ironica, nu vreau sa creez subiect de discutii pe acest topic ;) Inca o data, sanatate motociclistului si astepam vesti (speram foarte bune) de la cunoscuti sau chiar de la el.

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ar fi fost o persoana obisnuita cu masina personala si nu un politist, la fel de civilizati ati fi fost? :)

 

 

tu n-ai fi fost? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@O-bli-O: A NU fi civilizat, nu inseamna neaparat bataie... chiar si niste injuraturi mai zdravene sunt suficiente. Nu imi spune ca ii vorbeai cu "domnule sofer", "dumneavoastra", etc. unuia care tocmai ti-a bagat in spital un prieten si mai vrea sa mute si masina dupa accident.

 

Hai sa nu ne ducem in extreme, ce am spus eu era doar o mica gluma ironica, nu vreau sa creez subiect de discutii pe acest topic ;) Inca o data, sanatate motociclistului si astepam vesti (speram foarte bune) de la cunoscuti sau chiar de la el.

In general reactionezi in functie de atitudinea interlocutorului ori atata vreme cat politistul s-a comportat,hai sa spunem civilizat,asta a fost si atitudinea celor prezenti.Daca pozitia lui era alta fata de cele intamplate cu siguranta ca si comportamentul nostru s-ar fi schimbat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea ca la astfel de cazuri,in care sunt implicati procurori,politisti,senatori...Trebuie chemata televiziunea.Cateodata ajung la fata locului chiar inaintea salvarii.Victimele pot beneficia de probe solide si mediatizare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa indicativul masinii .. sunt de la sectia 17 politie astia. decat sa dea ture unde e liber si se aduna o mana de oameni in ditai piata, mai bine ar patrula prin spatele blocurilor unde se fura in drEaci. mai poarta si hamurile alea sa zica lumea ca-s de la rutiera...

Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...