Sari la conținut

18:30 Splai cu Kogalniceanu b-255 gxg


ranga
 Share

Postări Recomandate

Veneau pe splai. Au agatat squarul din dreapta. Au cazut. Au daramat cativa popi de plastic pe partea cealalta. Au ricosat in mijlocul strazii. Motorul (rsv mile 2004 cel putin):cadru rupt, janta fata rupta, furca indoita dar nu din jug, etc... gunoi.

 

Pilot max 19 ani, permis de 6 luni, adidasi tricou alb si casca. Usor polizat.

Pasager max 19 ani, adidasi si tricou. Atat. Polizat si putin capul spart sau polizat. S-au urcat singurei in salvare, m-au ajutat sa trag motorul pe trotuar. Scapa! S-au nascut a doua oara.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil a fost si el ceva de genu, introdus in excitament de mirosul puternic de hormoni ai domnisoarei indragostita de RSV, iar dupa ce el a auzito spunand: ai lav motosicli, ei au ajus la scuarul respectiv;

http://www.youtube.com/watch?v=M0m_ovXAVVs

 

bine ca nu doare sufletul familiilor lor, ca pe ei prostia o sa ii mai doara o perioada. cel putin el

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil a fost si el ceva de genu, introdus in excitament de mirosul puternic de hormoni ai domnisoarei indragostita de RSV, iar dupa ce el a auzito spunand: ai lav motosicli, ei au ajus la scuarul respectiv;

[...]

 

:D N-a zis nimeni "pasagera", ci "pasager". Eu asa am inteles!

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

of, am trecut si eu pe-acolo, la scurt timp, un tip era in fund pe bordura din dreapta, fara un adidas, erau indivizi care ajutau...parea ok...n-am oprit, imi cer scuze intr-un fel pentru asta...dar erau oameni, si tipul era constient, etc, ma BUCUR ca n-are nimic...cel putin nu parea sa aiba nimic..

 

presupun ca e naspa rau sa cazi, plus ca era curba...putea sa iasa nasol...

 

trebuie sa ai si noroc in viata..ei au avut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca riderii au scapat teferi, cu mult noroc.

 

P.S. Adidashi si tricouri din astea, dar cu goretex sau ceva insertii, la ce magazine gasesc? Vad ca se poarta vara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare clara legatura intre moto, prelevari de organe, copii rapiti, casti de protectie, salvari batute cu pietre, public infierbintat... asta-i Palestina, teritoriile ocupate, sau spitalul 9? Hai noroc, hac!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...