Sari la conținut

Accident Grav


Vince Black
 Share

Postări Recomandate

cea mai proasta faza care nu o sufar...dupa ce bei sa te urci la volanul unei masini sau pe un motor....e foarte grav cu masina...dar cu motorul la care nu exista "accidente usoare" ....teribilismul....oricum insanatosire grabnica....k nu doresc nimanui raul :hug:

 

Nu mai criticati atat alcoolul la volan/ghidon pt ca la sondajul facut de mine a iesit ca unul din doi (50%) a facut asta!

 

E nasol ce i s-a intamplat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

Eu cred ca a fot 99% dar nu toti au recunoscut... :hug:

Si eu am beut si mergeam cu stresul in zig-zag cu an I-a ca nu eram in stare sa schimbam vitezele dar macar aveam casti si mergeam incet...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit cu atentie tot ce sa postat aici in leg cu pustiul ..................acum sa va prezint parerea mea ce sa intimplat de fapt :lol: copilul iubea o fata aia la lasat ..... el sa imbatat si ce a zis ia sa ma rup in figuri ars :hug: :( :P si sus pe rugina din curte sa ii ia ochii pasaretului urmarile imediate :crack: :blink: ... a cazut a ramas si fara dinti si fara pasare dar trauma psihica e a mai a dracului :crack: :crack: va fi un roacker betiv si misogin si va umili toate pasarile pe care le va prinde asa ca tot raul spre bine :what: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai criticati atat alcoolul la volan/ghidon pt ca la sondajul facut de mine a iesit ca unul din doi (50%) a facut asta!

 

E nasol ce i s-a intamplat.

 

Pai pentru aia (50%consumatori) care n-au patit-o , poate fi un exemplu sa o lase mai moale...

Cu masina recunosc, am mai lins cate o bere, dar pe moto :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit cu atentie tot ce sa postat aici in leg cu pustiul ..................acum sa va prezint parerea mea ce sa intimplat de fapt ;) copilul iubea o fata aia la lasat ..... el sa imbatat si ce a zis ia sa ma rup in figuri ars :P :crack: :crack: si sus pe rugina din curte sa ii ia ochii pasaretului urmarile imediate :what: :lol: ... a cazut a ramas si fara dinti si fara pasare dar trauma psihica e a mai a dracului :crack: :blink: va fi un roacker betiv si misogin si va umili toate pasarile pe care le va prinde asa ca tot raul spre bine :lol: :lol:

 

:( :hug:

 

Ce fain ai zis!!!

 

:lol: ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

a cazut si si a spart dintii... :(

 

baiatul se alfa la spital in Oradea, este in coma.

si a pierdut toti dintii din partea de sus

 

speram ca se face bine !

am inteles ca este clasa a 11a sau a 12a !

 

 

 

Un copil fara minte care a facut o mare prostie si acum e in coma, voi vorbiti de dinti si faceti bancuri.

 

:hug:

 

Sanatate si minta multa ii doresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tuturor alora care ii ureaza de bine: sunteti la fel de cretini.

 

Esti pe un forum public. Presupunerea mea este ca exista oameni care reactioneaza dubios daca sunt facuti cretini.

 

Ai grija la limbaj.

 

PS: complecteaza-ti profilul, asa din respect pentru noi, ca sa stim cine ne face cretini.

 

 

Si urez primul:

 

MULTA SANATATE PUSTIULUI SI SPER SA SE FIE INVATATURA DE MINTE.

 

(Nu ii iau aparararea ca nu am de ce)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e la varsta teribilismului, si toti am facut nebunii la varsta lui. unii am scapat cu bine, altii o patesc urat de tot, altii nu mai sunt printre noi.

sa arunce primul cu piatra....

subscriu la ce ai scris ! asa este ! trist este faptul ca multi sunt "moralisti" si nu isi recunosc faptele !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti pe un forum public. Presupunerea mea este ca exista oameni care reactioneaza dubios daca sunt facuti cretini.

 

Ai grija la limbaj.

 

PS: complecteaza-ti profilul, asa din respect pentru noi, ca sa stim cine ne face cretini.

Si urez primul:

 

MULTA SANATATE PUSTIULUI SI SPER SA SE FIE INVATATURA DE MINTE.

 

(Nu ii iau aparararea ca nu am de ce)

 

 

subscriu atat la urarile de sanatate cat si la partea cu "cretini" care mi se pare exagerata.

ar fi cam drastic sa ne dorim sa moara chiar daca a fost cam demnet, si-a luat-o destul la final.....

 

si nu-l incurajam sa o faca din nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum se pare ca n-ati inteles esenta ...

 

Se pare ca tu nu intelegi ce se intelege din propriile tale posturi. Noi am inteles cu totii ca tu crezi ca baiatul a primit ceea ce merita, dar tu nu ai inteles ca pe noi toti ne deranjaza mult mai mult forma in care te exprimi decat continutul posturilor tale, pe care defapt noi le-am inteles foarte bine, si cu care am fi de acord daca ele ar contine un pic de compasiune pentru un om pe care nu il cunosti ca sa il judeci.

 

Ai inteles, gustere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rectific.. scuze..

 

a intrat intr o masina parcata !

 

:"a venit ala q o viteza si nu a fost atent si s-a bagat intr-o masina parcata langa izola si a ramas intins pe jos tot d sange la fata....si parintele a chemat salvarea si cand l-au luat.....dupa aia a venit politia si a investigat locul....."

 

baiatul este clasa a 11a !

 

*""tuturor alora care ii ureaza de bine: sunteti la fel de cretini.""*

svejksoldjer

POFTIM ???

s a intamplat s a intamplat ! ce sa faci? ii urezi de rau ????

daca da ,inseamna ca tu esti mai c r e t i n* decat suntem noi !

 

nu se stie sigur daca a fost beat.. asa se aude prin oras..

si daca a fost.. eu nu pot decat sa i urez insanatosire grabnica !!!

 

Subscriu.... Multi idioti pe lumea asta. Oricum o sa plateasca cu varf si indesat, ce sens are sa-i mai ureze si cate un binevoitor... Asta de da cu pietre o fi fecioara Maria, varza....

 

 

am citit cu atentie tot ce sa postat aici in leg cu pustiul ..................acum sa va prezint parerea mea ce sa intimplat de fapt :nono: copilul iubea o fata aia la lasat ..... el sa imbatat si ce a zis ia sa ma rup in figuri ars :cheers: :) :D si sus pe rugina din curte sa ii ia ochii pasaretului urmarile imediate :smoke: :puke: ... a cazut a ramas si fara dinti si fara pasare dar trauma psihica e a mai a dracului :) :P va fi un roacker betiv si misogin si va umili toate pasarile pe care le va prinde asa ca tot raul spre bine :hurt: ;)

 

Mi se pare un pic indecent si nelalocul lui acest comentariu.... :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai criticati atat alcoolul la volan/ghidon pt ca la sondajul facut de mine a iesit ca unul din doi (50%) a facut asta!

 

E nasol ce i s-a intamplat.

Ai mare dreptate...io recunosc sunt unul dintre cei 50% care s-au suit beti la volan :) :) :P (cam beat mort as putea spune). Dar mi-am jurat ca nu voi mai face asa ceva....putea sa-mi fie fatal.

Cat pentru pusti nu-i pot dori decat multa sanatate ...si asta sa-i fie o mare lectie pe viitor.

Nu cred ca trebuie sa mai aruncam cu noroi in el....deja este mutilat pe viata...si mai e si la varsta cand gandeste la primul impuls...si daca acest impuls a fost dat de o fata care i-a zis "pa"...nu ai ce sa-i faci.

Ganditi-va ca toti am fost ca el.....Oare nu vi s-au dat niciodata papucii la varsta adolescentei??CE ati facut atunci??Oare nu ati sunat cel mai bun prieten si ati dat gata cateva sticle de vodca :) :D :) :cheers: ???

Sper sa nu jignesc pe nimeni cu ce am spus mai sus...si inca odata sanatate pustiului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Tot SANATATE am sa-i doresc si eu cu riscul de a fi cre.tin, bou, magar si asa mai departe :blink: . Intamplarea i-a fost mai mult decat o lectie baiatului pe care 99% a invatat-o!

E de-al nostru', cum naiba puteti sa-i doriti rau?! :friends: :drink: :cheers:

Editat de TiGrUtZ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol fratilor, sper sa se faca bine. Nu e bine sa bei , sa nu porti casca si sa ai 17 ani pe motor(adica fara permis) , da acu' hai sa nu-i dorim o soarta amara. Cam toti au baut, au condus, fara carnet sau/si fara casca.

Soldatule Svejk , nu fii bulangiu , ca se intoarce soarta. Eu ieri mi-am rupt gura si sint departe de starea baiatului accidentat, da tot e nasol.

Insanatosire grabnica.

Pentru dinti , cea mai folositoare nu-i pasta de dinti Colgate , ci CASACA INTEGRALA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...