Sari la conținut

Hard Enduro si sarituri cu Dominator 650 :))


Postări Recomandate

La schemele astea e sigur că vei cădea,nu Âştiu dacă-ti "dă mâna" să jupoi carene,să rupi oglinzi Âşi semnalizatoare sau să spargi farul,650 este pentru Âşosea ,drumuri de țară,eventual forestiere, crossul se face cu mobre uÂşoare,în general 2T.

Aroganțe dintr-astea am încercat Âşi eu pe maidane dar m-am calmat repede când am văzut că icneÂşte la aterizare Âşi nu e suficient de controlabilă la derapaje pe iarbă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respect maxim :friends:!

Ar trebui sa ii faca un piedestal cei de pe topicul posesorilor de Dominator si sa il urce cu forta acolo :bounce:.

Domi poate. Am pedalat si eu una acum vreo 2 ani si era incredibil de fasneata si mica in comparatie cu restul japonezelor de 600/650 (nu o pot compara totusi cu LC4).

Sunt curios doar ce gume avea baiatul fiindca nu parea sa aiba crampoane 100 % enduro sau cross (cel putin asa parea pe urcarea in padure).

Oricum, repet, super misto! Sa tot dai de nebuni ca el printre posesorii de vacute :D:ok:.

Editat de zero_motoshop
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare tipul, as spune mai mult inconstienta decat tupeu, se vede clar lipsa de tehnica dar cum spunea cineva mai sus nu conteaza cu ce te dai, important e sa participi :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o, da! distractie mare ce sa zic! nimic gratios si chiar pare un pic retard! in fine, noi ne-am ras/simtit bine, rider-ul pare ok, deci traiasca motociclismul weirdo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o, da! distractie mare ce sa zic! nimic gratios si chiar pare un pic retard! in fine, noi ne-am ras/simtit bine, rider-ul pare ok, deci traiasca motociclismul weirdo!

putin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu plecati... ca inca nu s-a terminat :friends:

 

 

urmeaza din aceeasi categorie BMW F650....

ar fi fost pacat sa fie doar un singur curajos la un eveniment din asta...

ca doar cine se aseamana se aduna :makeout: .

din cate retin cei 2 :makeout: au fost intradevar curajosi ca aveau cauc de strada :bigstar:

 

voi face editarea zilele astea si voi posta sa vedeti alte nazdravanii :banana: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mers pe coclau cu Super Tenere-ul unui prieten, la invitatia lui bineinteles :D Ca nu imi permiteam eu prostii cu rotile altora. Da ne-am dat amandoi, am sarit cu vacuta, a fost fain. Motorul nu e facut pt asa ceva, intr-adevar, furca fata scotea un zgomot dubios la comprimarea ce urma sariturii. Pana la urma niste baieti de treaba, care s-au crucit o bucata, ne-au lasat sa ne jucam un pic pe KTM-urile lor, nu de alta de isi mai rupsesera si altii oasele pe acolo si nu cu magaoaie de 750.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putin

 

mai mai, mersi de corectare politically corectule in ce priveste paza si ordinea limbii gramatice din romania... cind esti plecat din scumpa tarisoara, de nevoie, nu de bine, mai le buctezi, ce sa-i faci. pentru aia, topicul e beton!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai mai, mersi de corectare politically corectule in ce priveste paza si ordinea limbii gramatice din romania... cind esti plecat din scumpa tarisoara, de nevoie, nu de bine, mai le buctezi, ce sa-i faci. pentru aia, topicul e beton!

ma refeream la "nebunie" nu la gramatica ... "putzin"... mai mult :rolleyes:

 

uite aici

sau uite ce face asta cu mobra de 15mi euro

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...