Sari la conținut

Bucuresti-Pipera-Cosmetica, Service si Vopsitorie moto


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

Salut! Doresc sa achizitionez un Suzuki k6,dar prezinta mici defecte optice. Pe carena stanga prezinta o crapatura lunga de 3-4cm iar unde se monteaza crashpad-ul de asemenea o crapatura. Sunt interesat de o reparatie a carenei + vopsitul total al motocicletei si adaugat stickere.(Vreau sa iasa ca si culoarea din fabrica,culoarea motocicletei fiind Negru) Imi poti spune te rog un pret +/- pentru aceste operatii?

cu respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut! Doresc sa achizitionez un Suzuki k6,dar prezinta mici defecte optice. Pe carena stanga prezinta o crapatura lunga de 3-4cm iar unde se monteaza crashpad-ul de asemenea o crapatura. Sunt interesat de o reparatie a carenei + vopsitul total al motocicletei si adaugat stickere.(Vreau sa iasa ca si culoarea din fabrica,culoarea motocicletei fiind Negru) Imi poti spune te rog un pret +/- pentru aceste operatii?

cu respect!

Salutare!

Ai pm, mulțumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Buna ziua. Un pret pentru vopsirea si repararea carenelor (fara carenele laterale spate de sub sa, fara rezervor, fara codita)la un cbr f2? Carenele au cateva crapaturi, zgarieturi si o singura spartura. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua. Un pret pentru vopsirea si repararea carenelor (fara carenele laterale spate de sub sa, fara rezervor, fara codita)la un cbr f2? Carenele au cateva crapaturi, zgarieturi si o singura spartura. Multumesc

P.M.

Mulțumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

www.servicemoto.net si Garajul lui Florin va invita la un concurs cu premii.
Premiile oferite sunt următoarele:


Premiul I
1 bidon ulei Motul 4L 7100 10w40

Premiul II
1 bidon ulei Motul 4L 5100 10W40

Premiul III
1 bidon ulei furca Repsol 10W+1 spray gresat lanțul de transmisie.

Premiul IV
1 spray Repsol gresat lanțul de transmisie.

Răspundeți corect la următoarea întrebare și intrați automat în concurs: ce indicativ al uleiului trebuie folosit la motocicleta dumneavoastră conform manualului de întreținere?

Regulile concursului.
Se pot înscrie în concurs doar posesorii de motocicleta/e care pot face această dovadă printr un document.
Se consideră și se introduce în urna de extragere o singura persoana(ca participare) chiar dacă aceasta a răspuns de mai multe ori.
Concursul se desfășoară începând de azi și se încheie pe 25 decembrie 2014.
Tragerea la sorți va avea loc în data de 29 decembrie în locatia Half Evil RC BAR (fostul Ursu')
Premiile se ridica de la locația în care ne desfășuraram activitatea.
Contra cost se poate oferii și schimbul de ulei.
La răspunsul dat trebuie sa specificați marca, tipul și anul motocicletei dumneavoastră.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

 

Salut

am un GSR600 care are culoarea originala negru mat cu gri si intentionez sa il vopsesc negru metalizat. Poti te rog sa imi spui cat m-ar costa si cat ar dura toata treaba?

salut!. iarta mi intarzierea, ceva probleme m au silit sa nu mai am timp de forum. 100 lei te costa. dureaza 1 saptamana. multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Cavaleru changed the title to Bucuresti-Pipera-Cosmetica, Service si Vopsitorie moto

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...