Sari la conținut

turbo


Postări Recomandate

Eu zic sa mai citesti o data ce ai scris..si dupa aia sa-ti ceri scuze pt ca m-ai acuzat pe nedrept.(adica m-ai facut analfabet ...cand eu nu stiam ca aici pe forum trebuie sa scriu ca la carte)si sa numai o tinem langa ..ramane cum zici tu.cel mai destept cedeaza.Si daca ai ceva de adaugat la topicul pe care l-am creat ,te rog sa spui cu mare placere. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma omule .. tu esti critic in Gramatica Limbii Romane.

 

Cand postezi tu .. rad toti membrii de tine.

 

Ai impresia ca aici ai scris corect ? Dar pe alte topicuri, nu ai postat ?

 

Ce punctaj ai luat la testul IQ ?

 

De curiozitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca tu nu stii sa citesti ce am scris mai sus.comenteaza daca este legat de topic.daca vrei sa afli despre mine vino la mine in Bucuresti si o sa afli de o sa te saturi.

 

te invit la mine.si o sa-i cunosti si pe prieteni mei,daca tot esti asa de curios :rock:

 

Prietenii*(sa numai zici ceva) :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama ce meltean de la gheboaia :crack:.Ce fain e .. sa moara Cici ... Si ce bine da la pasarici.Doamne fereste ce vorbe are in el.

 

Si gata cu asta am incheiat.daca vrei sa ma cunosti vii in Bucuresti daca stii unde este=)).am zis ca cel mai destept cedeaza.(si pentru ceilalti sa nu incepeti ca sunt obraznic pana nu vedeti cine a inceput)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acelea sunt vorbele mele da ... satira nu o intelegi.

 

Parca spuneai ca esti destept ... un om destept are simtul umorului si intelege ... ceva subtil .. ce am fabulat mai sus a fost prea pe fata ... si tot nu te-ai prins.

 

Bucuresti ? .. sunt student in Bucuresti .. acum sunt in Bucuresti ...

 

Dar conteaza asta ?

 

Te laudai .. acum ceva timp ... ca esti orasean ... si restul din tara sunt tarani.

 

Ti se pare ca asta defineste un om ? De unde e ?

 

Crezi ca daca opresc la semanafor cu un Y2K si langa mine e unu cu un GSX R , eu sunt "mai tare" ?

 

Ce ai ... sau de unde esti ... nu asta defineste caracterul unui om ... gradul de taranie ... daca e prost sau destept.

 

Si in fundu' ultimului catun din Romania gasesti oameni care iti sunt muuult superiori.

 

Esti un ratat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singurul motiv pe care l-as vedea pentru a pune turbo pe o "ascutitoare" de R6 e DOAR daca participi la curse (drag-uri) si esti OBLIGAT / LIMITAT la capacitatea aia < 600 cmc. Si daca dai o carca de bani pe el, si daca te duci la niste baieti priceputi sa il instaleze, si daca apoi ITI SCOTI investitia participand si castigand la cursele pomenite mai sus.

Dar sunt sigur ca nici una din astea nu se vor intampla asa ca mai mare daraua ca ocaua.

 

Mai exista posibilitatea pregatirii pentru participarea la vreo expozitie tehnica cu pretentii prin cine stie ce oras vestic dar deja o dam in SF-uri :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci hai sa isi termine si omul cafeaua.

 

Uite, ca sa va arat ca se poate pune turbo pe un r6. Chiar biturbo.

post-39658-0-73552300-1327505795_thumb.jpg

Editat de JCDenton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa ii faci cu adevarat un upgrade la R6 pune-i un motor de RS250. Garantat nu mai e nevoie de turbo sau hubba-bubba.

Bogdan e doar invidios pe prietenul tau si pe tine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa ii faci cu adevarat un upgrade la R6 pune-i un motor de RS250. Garantat nu mai e nevoie de turbo sau hubba-bubba.

Bogdan e doar invidios pe prietenul tau si pe tine :crack:

 

Pana la momentul actual vad ca tu esti cel mai destept si ti-ai dat seama ce este cu "Bogdan"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca v-ati uitat la video si ati citit in descrie motoreta scotea 135 CP cu turbo. Deci si cu turbo R6 tot rasnita este.

Fata de GSXR 1000 .. e rasnita.

 

Buyaka ... tu nu stii de gluma delooc ...

 

Ce amuzanta e prostia ... :lol:

 

Daca vrei sa ii faci cu adevarat un upgrade la R6 pune-i un motor de RS250. Garantat nu mai e nevoie de turbo sau hubba-bubba.

Bogdan e doar invidios pe prietenul tau si pe tine :crack:

Ma dai de gol Bogdane ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Tot din categoria turbo

 

 

Adevarat turbo :laugh:

 

Ma dai de gol Bogdane ?

 

Tre sa recunosti ca acum vrei ceva mai tare decat Ier6....un RS250 2t

Sincer ma gendesc sa imi vang gixxerul pentru a achizitiona o racheta in 2T de 250cc...asta deabia se misca.Cu 250 o sa plec intodeauna din pole position la semafor,sa muoara dusmani mei

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa am iar 16 ani .. sa nu am A1 ... si sa am RS 250 fara acte ...

 

Si sa ii fac pe toti baietii cu Gixxere, de 1000, Hayabuse ...

 

Ehee ..

 

Wayne .. hai ne luam 250 in 2T .. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...