Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

Vizitator MosRahao

eu imi dau foarte bine seama, mai ales ca-i mai stiu si... poate iesi cam asa seara:

 

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator MosRahao

Ziua, locul si ora ....... :cheers:

 

hehe... bun asa! esti pe gandul meu! dar pls lasa-mi un timp.

 

pe bune, sa aduc oamenii astia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

asta asa e.

 

o putem face, treaba e ca oameni trebuie platiti insa nu sunt sume de speriat, cata vreme suntem mai multi si petrecem impreuna. dar o sa scriu aici detalile, imediat ce am si eu raspuns, dupa ce intreb oamenii... saptmana ce vine antamez deci un astfel de party, cu lautari, pentru inceputul sezonului/concursului ! cu show -ul in preama lui 1 aprilie. sper sa fim suficienti oameni ca sa o facem! si:

 

pe bune ca o facem! bravo pentru idee! :10:

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta ma bag si eu. Nu cred ca o sa-l bat pe Lucian, dar macar incerc si poate in felul asta ma mai vad si eu cu el macar o data pe an. :)

 

IMGP3838.jpg

 

Mobra: Kawasaki KLE 500

Data: 9 martie 2013

 

Bafta tuturor si cat mai multi kilometri in sezonul asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Suntem aproape 15 inscrisi pana acum, am intocmit lista: http://calatoriifestinalente.wordpress.com/2013/03/10/concurs-2013-cu-premii-gratis/

 

Bafta tuturor pentru cat mai multi km frumosi!

 

Si nu uitati ca Trofeul concursului de kilometri este construit cu mainile sale de Taz Asg (aka Tiranspider) din piesele noastre de schimb pentru motocicleta, uzate. Nu aruncati micile piese uzate ale motocicletei! Trimiteti-le lui Taz, anul acesta omul construieste trofeul din piesele motocicletelor noastre.




LISTA inscrierilor este DESCHISA! drinks.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In poza de mai sus il puteti urmari pe Tiranspider in actiune, dezmembrand un bord de motocicleta :crack:



Sincer, daca tot o facem in aprilie, petrecerea de inceput ar putea fi in weekend-ul cu SMAEB-ul, si asa multa lume vine in Bucuresti atunci. E doar o idee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta ma bag si eu. Nu cred ca o sa-l bat pe Lucian, dar macar incerc si poate in felul asta ma mai vad si eu cu el macar o data pe an. :)

 

IMGP3838.jpg

 

Mobra: Kawasaki KLE 500

Data: 9 martie 2013

 

Bafta tuturor si cat mai multi kilometri in sezonul asta!

Ahaa, deci aici s-au dus segmentii mei vechi... V-am prins, vrajitoarelor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

 

 

 

petrecerea de inceput ar putea fi in weekend-ul cu SMAEB-ul, si asa multa lume vine in Bucuresti atunci. E doar o idee

 

Excelenta idee!

 

Sa fie atunci fie vineri seara (12 aprilie) fie sambata seara (13 aprilie). eu as opta pentru sambata, dar sa vedem ce spuneti si voi si sa verific si disponibilitatea carciumii (m-am gandit, de data asta, la Clubul Taranului). Astfel, poate o brodim si cu lautarii (aici canta, deseori, Taraful din Marsa) sau poate un concert de rock...

 

Mai intai insa, sa verific. Anunt concret ce, unde si cum, din timp. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In poza de mai sus il puteti urmari pe Tiranspider in actiune, dezmembrand un bord de motocicleta :crack:

in care poza mah, doctor mengele al thundercaturilor. ai incrucisat organe de pizica incat nici japonezu ni stie care si de unde e .

 

doctor fox si piulita posedata :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-16788-0-49843400-1363083570_thumb.jpg

 

Incerc si in acest an sa particip ca si anul trecut, desi pot spera doar la ultimul loc, ca ma stiu, eu opresc des pentru poze :-)

La petrecerea de inceput probabil nu o sa vin sa beau pielea ursului din padure, in decembrie voi incerca sa ma organizez sa vin, sa iau premiul cel mai important: intalnirea cu voi.

 

--owene

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Vezi, ai si fani deja :laugh:

 

Normal ca are, doar practica cel mai spectaculos gen de calatorie dintre noi toti: nu-i putin lucru sa reusesti aproape 5 mii de km in sezonul trecut cu o motocicleta vintage in doi timpi... :peace:

 

@ Feri: am postat poza de start, ai "numarul de tricou" 16.

 

in decembrie voi incerca sa iau premiul cel mai important: intalnirea cu voi.

 

foarte frumos scris. :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt constient de asta nu ma intelege gresit. Mai am un prieten care detine o Jawa din 1961 si isi face in fiecare zi treaba cu ea. Respect treaba asta foarte mult. Nu e usor de ingrijit o motocicleta noua, ma rog, noua fiind dupa 90 incoace, ce sa mai spunem de unele care au deja 50 de ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Da, mane, normal! Stai linistit ca n-am inteles gresit, cu totii stim de gluma! :hug:



Concursul 2013 cu premii GRATIS pentru motociclisti are un prim sponsor: BEPAGROUP. Multumim, Alin Bejan! Alin este un tip de treaba; nici el si nici asociatul lui nu au ezitat sa spuna DA sponsorizarii concursului nostru de kilometri cu chestii trebuincioase motocicletei castigatorului. Si nu numai atat - si cate ceva pentru locurile 2 si 3 ... plus o cagula de calitate pentru cel ce va ramane pe ultimul loc! :-)

post-30032-0-31458100-1363375775.png


c o n s u m a b i l e b e p a g r o u p


PREMIUL PENTRU LOCUL I

Trofeul construit de Taz, a.k.a. Tiranspider

4 litri de ulei moto Repsol + un filtru de ulei HIFLO. Premiul este oferit de consumabile bepagroup. Uleiul este cel potrivit motocicletei castigatoare, la fel si filtrul, dar poate fi ales de catre castigatorul locului I si un alt ulei moto din gama Repsol aflata in stoc. Plus un plin de benzina din partea mea.

PENTRU TOATE PRIMELE 3 LOCURI

In acest moment sunt certe cate un spray de lant Repsol oferite de consumabile bepagroup si cate doi litri de tzuica buna, de Arges, oferiti de Incognito.

PREMIUL PENTRU ULTIMUL LOC

O cagula Oxford (oferita de consumabile bepagroup) si 2 litri de benzina.


Premiile concursului din acest an nu sunt inca in totalitate antamate; anul acesta caut in continuare sponsori si pentru premii acordate motocicletei, nu doar motociclistului. Ma straduiesc ca si pentru locurile II si III sa avem premii mai consistente. Le voi anunta imediat ce sunt sigure.


Bafta, multi kilometri FRUMOSI si asfalt uscat tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt constient de asta nu ma intelege gresit. Mai am un prieten care detine o Jawa din 1961 si isi face in fiecare zi treaba cu ea. Respect treaba asta foarte mult. Nu e usor de ingrijit o motocicleta noua, ma rog, noua fiind dupa 90 incoace, ce sa mai spunem de unele care au deja 50 de ani.

Asta e Jawa de care vorbești?

578771_10150976058500882_712312894_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi incerca sa ma organizez sa vin, sa iau premiul cel mai important: intalnirea cu voi.

 

--owene

Mare domn, ca de obicei!

Ca sa stiti, eu deja m-am betzivit o data pe anu' asta si cu foxu' si cu dl. owene! sac!

ah, ca am uitat: foxu' are de la mine ceva de baut cu prima ocazie. din acelasi motiv, si paianjenul tiranic se va imbeta cu noi.

 

auziti, da' noi cand bem ceva???

Editat de dexxter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare domn, ca de obicei!

Ca sa stiti, eu deja m-am betzivit AM CITIT CEVA ARTICOLE o data pe anu' asta si cu foxu' si cu dl. owene! sac!

ah, ca am uitat: foxu' are de la mine ceva de baut CITIT cu prima ocazie. din acelasi motiv, si paianjenul tiranic se va imbeta CULTIVA cu noi.

 

auziti, da' noi cand bem CITIM ceva???

 

 

am aranjat eu pe ici pe colo. zice lumea ca suntem alcolisti care merg la festivale moto ca sa se faca lemn :friends: :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...