Sari la conținut

10 sau 11 martie '12


Trandafir
 Share

Postări Recomandate

Si pe mine ma bate gandul sa ies pe undeva in weekend, .....ma gandeam la o tura spre Giurgiu, Ruse sau chiar un Veliko, depinde pana la urma de vreme,..........ne mai comentam pe forum. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa ies la o plimbare relaxata, trec pe la Bavaria si apoi sint disponibil, dar nu am idei pentru traseu, astept propunerile voastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost weekend-ul trecut pana la Ciolpani, si mi-a cam inghetat .........pana la Tancabesti,dupa aceea m-am obisnuit.

Va recomand sa va luati pe voi combinezonul de ploaie,ala tine cald.

 

M-am si intersectat la un moment dat cu un 1200LT care venea din sens opus. Nu stiu daca era cineva de pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere:

Data: Sambata, 10 martie 2012

Traseu: BucureÂşti - ÂŞoldanu - Mănăstirea - Oltenița - BucureÂşti

Timp: 3-4 ore, cu tot cu pauze de tigara, fotografii

Bani: 100 ron maxim, nu am calculat pana acum toti banii cheltuiti pe traseul asta

Ora plecare: 12.00, soseaua Oltenitei, dupa intersectia cu Vitan-Barzesti

 

Aaa, si de la Oltenita sau Manastirea se poate merge catre Calarasi, apoi pe DN3 catre Lehliu Gara si inapoi in Bucuresti :P

Editat de thorus_2003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere:

Data: Sambata, 10 martie 2012

Traseu: BucureÂşti - ÂŞoldanu - Mănăstirea - Oltenița - BucureÂşti

Timp: 3-4 ore, cu tot cu pauze de tigara, fotografii

Bani: 100 ron maxim, nu am calculat pana acum toti banii cheltuiti pe traseul asta

Ora plecare: 12.00, soseaua Oltenitei, dupa intersectia cu Vitan-Barzesti

 

Aaa, si de la Oltenita sau Manastirea se poate merge catre Calarasi, apoi pe DN3 catre Lehliu Gara si inapoi in Bucuresti :P

Interesant, nu am fost pe acolo si mi-ar placea, haide-ti sa incercam. De la Lehliu eu pot sa ma intorc pe Cazanesti-Urziceni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am iesit asta seara, vineri, pe la ora 17,00.

Merge. La 80 la ora nu erau probleme.

Sa propuna cineva ceva concret, respectiv ora si locul.

 

 

Io am iesit pe la 14,00-15,00. Am dat 200 pe centura si nu erau probleme. Coafura rezista!

As merge si io, da' mai degraba duminica.

Ce zici, Vio, faci un traseu de duminica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am iesit pe la 14,00-15,00. Am dat 200 pe centura si nu erau probleme. Coafura rezista!

As merge si io, da' mai degraba duminica.

Ce zici, Vio, faci un traseu de duminica?

Mi-ar placea, dar pe vremea asta cred ca sudul este solutia, la noi azi au fost 3 grade, miine se spune ca 4-5, te rog sa faci tu de data asta un traseu. A, era sa uit, dumunica au zis ca este mai frig si inorat, mai bine miine dupa 11.

 

Un Giurgiu finalizat cu o ciorba de peste, duminica . Plecarea din benzinaria de la intrarea in 1Decembrie la 11. Duminica trecuta pe acelasi traseu a fost super OK.

Bogdan ce faci, vrei sa dai de mincare la radare? Hai sa cautam alte rute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesant, nu am fost pe acolo si mi-ar placea, haide-ti sa incercam. De la Lehliu eu pot sa ma intorc pe Cazanesti-Urziceni.

traseul ar arata cam asa : traseu, asa ca nu va sfiiti, e frumos si palpitant :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum arata vremea(-4grade si inorat) acum doua lucruri sint sigure: sa nu te iei dupa prognoza si ca azi nu vom reusi sa iesim, asa ca prefer tenisul, este mai sanatos, sa auzim de bine si poate mergem miine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere:

Data: Sambata, 10 martie 2012

Traseu: BucureÂşti - ÂŞoldanu - Mănăstirea - Oltenița - BucureÂşti

Timp: 3-4 ore, cu tot cu pauze de tigara, fotografii

Bani: 100 ron maxim, nu am calculat pana acum toti banii cheltuiti pe traseul asta

Ora plecare: 12.00, soseaua Oltenitei, dupa intersectia cu Vitan-Barzesti

 

Aaa, si de la Oltenita sau Manastirea se poate merge catre Calarasi, apoi pe DN3 catre Lehliu Gara si inapoi in Bucuresti :P

 

bun asa. sper sa ne vedem acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un Giurgiu finalizat cu o ciorba de peste, duminica . Plecarea din benzinaria de la intrarea in 1Decembrie la 11. Duminica trecuta pe acelasi traseu a fost super OK.

 

abia acum am terminat cu surubareala . mai mergeti maine la ciorba domnule harea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia acum am terminat cu surubareala . mai mergeti maine la ciorba domnule harea ?

Dumunica, la 11 la benzinaria OMV de la intrarea in 1 Decembrie. Vine si Dl Constantin cu bunaciunea asta noua. S-o stapaneasca cu placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...