Sari la conținut

Accident Sacele?


ionutz_bv
 Share

Postări Recomandate

Salutare, sper sa nu fie adevarat insa am auzit la munca acum ca ar fi murit in motociclist in Sacele (ieri/aseara).Motociclistul se numeste Andorko Andras si din ce am auzit ar fi intrat in depasirea unei coloane de masini care era oprita pt a permite unui localnic sa intre/iasa dintr-o curte.Exact apoi ce s-a intamplat inca nu am aflat se pare ca venea o masina din sens opus.Nu dau detalii despre viteza/urme franare sunt speculatii ale pers. care mi-a spus si sunt din auzite.

 

Stie cineva mai multe? :( Dumnezeu sa-l odihneasca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, sper sa nu fie adevarat insa am auzit la munca acum ca ar fi murit in motociclist in Sacele (ieri/aseara).Motociclistul se numeste Andorko Andras si din ce am auzit ar fi intrat in depasirea unei coloane de masini care era oprita pt a permite unui localnic sa intre/iasa dintr-o curte.Exact apoi ce s-a intamplat inca nu am aflat se pare ca venea o masina din sens opus.Nu dau detalii despre viteza/urme franare sunt speculatii ale pers. care mi-a spus si sunt din auzite.

 

Stie cineva mai multe? :( Dumnezeu sa-l odihneasca!

Circumstantele nu le cunosc, dar se pare ca el este...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu sunt alea...al doilea accident, e un amic de al meu pe un R6 ..e OK...avea si geaca si manusi...are cateva contuzii la un picior...faza naspa era ca soferul avea nr expirate deci fara asigurare ....

 

ON :CE MOTOR E ? R. I. P. an negru pt motoristii saceleni :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau levi,sanatate multa baiatului

 

Salutare, sper sa nu fie adevarat insa am auzit la munca acum ca ar fi murit in motociclist in Sacele (ieri/aseara).Motociclistul se numeste Andorko Andras si din ce am auzit ar fi intrat in depasirea unei coloane de masini care era oprita pt a permite unui localnic sa intre/iasa dintr-o curte.Exact apoi ce s-a intamplat inca nu am aflat se pare ca venea o masina din sens opus.Nu dau detalii despre viteza/urme franare sunt speculatii ale pers. care mi-a spus si sunt din auzite.

 

Stie cineva mai multe? :( Dumnezeu sa-l odihneasca!

 

:scratch:

Editat de Belbody
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Da cred ca acela e motorul cu care s-a petrecut nenorocirea...colegul de munca de la care am aflat spunea ca are un enduro dar nu stia model :(

Editat de ionutz_bv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai mult decat ceea ce v-am spus deja nu mai am cum sa aflu.Vestile pe care vi le-am prezentat le-am aflat de la un coleg de munca.Nici eu nici el nu il cunosteam personal pe baiat...si eu lucrand la un call center nici nu ne putem interesa...de asta spuneam in primul post daca cineva cunoaste mai detaliat :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inmormantarea Regretatului nostru PRIETEN si COLEG Andras va avea loc pe data de 12-10-2012 la orele 15:00 in Sacele ( nu stiu cum se numeste cimitirul dar voi afla pana deseara ) Mama lui Andras isi doreste cati mai multi MOTOCICLISTI CALARE pe MOTOARE la inmormantare!!!!!!! Haideti sa-i fim alaturi pe ultimul drum!!!

 

De aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea se stie nimic si nici nu sunt articole in presa pentru ca din cate am auzit soferita cu conserva e o "persoana protejata" si se incearca musamalizarea accidentului .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

DECi ??? CE SE MAI AUDE ???

 

Politia saceleana inca M A I favorizeaza infractorii ???

 

Vedea-v-as pe toti intr-o pozitie nefireasca ,fara griji ,zambind...de sub tren,sau humvee..ce vreti voi !!!Zambiti va rog !! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

S-a facut dosarul penal pt soferul responsabil de accident, nu avea cine, ce si cum sa musamalizeze, din pacate pentru sofer accidentul s-a produs la 2 metrii de masina de politie si cu martori destui, inclusiv eu, varul decedatului care din nefericire am vazut totul live...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfoaii....Dumnezeu sa il ierte...Chiar acum la sfarsit de sezon...Am vazut-o si eu pe coana cu coasa tot acu la sfarsit cand fara un cui de 10 o vaca cu un TT rosu n-a intrat in mine dupa ce a virat dreapta sa iasa din coloana la un semafor de pe banda 2 pe 1 fara sa se asigure, eu circuland pe 1 chiar in acel moment....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

ROMANIA....tara in care tot timpul mortul este vinovat...inca nu s-a solutionat cazul varului meu, abia acum 3 saptamani s-a definitivat prima expertiza....care dupa cum se obisnuieste la noi, daca ai un avocat cu relatii si stii cum sa ungi expertul, fara nici cea mai mica problema, acesta te absolva de orice vina si scoate mortul ca fiind vinovat...oare unii nu au nici un fel de constiinta in tara asta?....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ROMANIA....tara in care tot timpul mortul este vinovat...inca nu s-a solutionat cazul varului meu, abia acum 3 saptamani s-a definitivat prima expertiza....care dupa cum se obisnuieste la noi, daca ai un avocat cu relatii si stii cum sa ungi expertul, fara nici cea mai mica problema, acesta te absolva de orice vina si scoate mortul ca fiind vinovat...oare unii nu au nici un fel de constiinta in tara asta?....

Eu unul zic sa nu te ma enervezi!

Procesul are loc si se dezbate in ROMANIA!!!

Oricum iti urez mult succes si sa se afle cu adevarat VINOVATUL!(oricum constiinta nu prea mai este,la noi binenteles)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator 01Hornet

Din ce vad pe feisbuc avea 2 motoare un Yamaha Fazer de 600 (fzs sau fzn) si un Kawasaky KLE1000....cu care dintre ele era in mom. accidentului inca nu am aflat sad.gif

kawasakI, cu I, iiii in ceapa ma-sii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...