Sari la conținut

Grupul vesel de la "9"


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

Aud ca n-ai reusit s-o amani decat vreo cateva zile...

 

Credeam ca esti sanatos, insa mi-ai intarit asteptarile negative :)

 

Mihai Bravu nr. 301, bloc 18 ? Chiar nu te lasi de sportul asta..ai ceva mereu impotriva.. sa nu uitam de faza cu cateii...

Editat de gigivarga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 666
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai ma ca lu' asta ii place tot timpul sa se pise impotriva vantului. Asta pana cand o sa se umple intr-o zi de (cuvant urat), de sus pana jos. Chill. ;)

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca esti sanatos, insa mi-ai intarit asteptarile negative :)

 

Mihai Bravu nr. 301, bloc 18 ? Chiar nu te lasi de sportul asta..ai ceva mereu impotriva.. sa nu uitam de faza cu cateii...

vrei si adresa mea?:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca esti sanatos, insa mi-ai intarit asteptarile negative :)

 

Mihai Bravu nr. 301, bloc 18 ? Chiar nu te lasi de sportul asta..ai ceva mereu impotriva.. sa nu uitam de faza cu cateii...

N-am inteles care-i ideea?! Vrei sa-ti dau si CNP-ul? Da-mi dai la schimb grupa ta sanguina, ar fi pacat sa ai nevoie si sa n-o stiu...

A, si vezi ca daca ma cauti la adresa aia...mama e o fire al dreaqu de violenta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pare-se ca nu vrei sa ma lasi in pace: 1760630433018 ..in loc sa te iei de mine, mai degraba iti plimbi copiii in parc ;) Sotia ta stie cum iti pierzi timpul pe forumul asta? (intr-un mod neutil adica)

Grupa mea A2 RH negativ.

 

Sanatate!

Editat de gigivarga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu fotograful nostru din ultima iesire, o sa imi trimita maine sau duminica linkul (transfer.ro) cu pozele.

 

O sa pun linkul pe facebook.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la 20 la terasa Pe Baricade. Daca ajungeti mai devreme, intrebati de rezervarea facuta pe numele meu. :)

 

Gigivarga, am umblat azi o ora cu cateii si degeaba.

Tre' sa vorbim. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va dura mult sa-ti dai seama de cata prostie poate exista pe forum.

Dar ce sa zic...bafta si ai grija la hiene....abia asteapta sa sara pe tine

cu tot "respectu" tinere cand vb de prostia de pe forum ai avut grija sa te incluzi?

ca daca ma uit la ce informatii "utile " ai postat......................

Editat de Black_wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata va invit la cafeneaua cu pisici.

La CAFENEAUA CU PISICI te aşteaptă multe blăniţe pufoase (din fericire nu mai sunt zgribulite) care tânjesc după afecţiunea unui singur om. Pisicile pe care le vei cunoaşte au avut şansa să fie salvate de pe stradă, dar sunt multe care încă mai au nevoie de ajutorul nostru, al tuturor!

Te aşteptăm pe tine şi pe prietenii tăi - Sâmbătă, 15 Decembrie, între orele 12:00-18:00, să ne cunoaştem şi să vă bucuraţi şi voi de pisicile care acum sunt mai fericite. Avem vin fiert, ceai fierbinte, prăjituri, cadouri şi nişte superbe “calorifere pisiceşti”.

 

post-69000-0-77210800-1355416826_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am idee, cum iti ascund posturile de peste tot sa nu le vada Miha? :( Geezz ...

 


 


Avem vin fiert, ceai fierbinte, prăjituri, cadouri şi nişte superbe “calorifere pisiceşti”.

 

 

 

Ce post inuman, vrei sa ne strici weekendul. Hauzi.. prajituri, vin fiert si pisici. Vreau sa nu ies din casa, DA? :|

 

Abia ce am descoperit si eu varianta romanes la capra cu trei iezi, nu se mai poate distra omul deloc, imi ruinati linistea interioara..offf

Editat de gigivarga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care nu sunteti pe FB:

 

Sambata, in jur de 6-7 seara, ne vedem la mine la un vin fiert, o clatita (face Sorin, ii e frica sa nu otravesc pe cineva :)) ), o duda etc.

Va rog pana joi sa imi confirmati daca veniti ca sa stiu cum ma organizez si sa vedem ce tre' sa luam si cat. :alcy:

 

P.S.: Am un Chihuahua pupacios si un Golden bosorog, foarte prietenosi. Ca sa stiti la ce sa va asteptati. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...