Sari la conținut

solicit sfaturi pt o calatorie!


Black_wolf
 Share

Postări Recomandate

intentionez sa calatoresc din cart .Tei tocmai pina in Voluntari!

acum intrebarile:

ce presiune trebuie sa am in anvelopa spate?

cata benzina bag in rezervor?

daca ma prinde noaptea pe drum CE FAC?

este careva amator sa calatorim impreuna?fac cinste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ai uitat celebra intrebare despre ulei!!!

:cheers:

ai perfecta dreptate!cat ulei sa pun pe discurile de frana si Motul e de incredere?

Dane merge frate si la 9.30 da ce facem daca ne prinde noaptea?crezi ca e bine sa calatorim in asemenea conditii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ulei de iarna, din ala subtire sau gros. Cum era?

Daca vine noaptea pui cortul undeva pe traseu si pleci dimineata proaspat.

pai unde sa pun cortul? pe stinga sau pe dreapta drumului?asta e una din dilemele mele .si in alta ordine de idei credeti ca doi raceri sunt suficienti pt o astfel de calatorie?

va rog sa fiti on topic altfel conform dreptului de veto va ard un ignore de nu va vedeti!

 

Caucicuri de iarna ai ?Cata experienta ai pe motor ?

am cauciucuri de ceata si experienta nu prea ca intre 2 semafoare.........

dar asta e sper sa ajungem cu bine si sa savuram linistiti un mic sau 2.app. sa fie cu mustar sau fara?vb de mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu te aventurezi,acest traseu nu este recomandat incepatorilor,dar daca faci cinste cu un joint vin si te filmez cu camera tot traseul,iar apoi te pun pe youtube.

 

Iti dai seama cati km are de facut, daca te chinui ii faci pe o roata :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti dai seama cati km are de facut, daca te chinui ii faci pe o roata :crack: :crack:

 

Da..dar pe care roata?

 

ai perfecta dreptate!cat ulei sa pun pe discurile de frana si Motul e de incredere?

Dane merge frate si la 9.30 da ce facem daca ne prinde noaptea?crezi ca e bine sa calatorim in asemenea conditii?

 

Man am vazut ca daca apas pe un buton se aprinde o chestie in fata...la tine e la fel? Daca nu, merg eu in fata si luminez drumul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da..dar pe care roata?

 

 

 

Man am vazut ca daca apas pe un buton se aprinde o chestie in fata...la tine e la fel? Daca nu, merg eu in fata si luminez drumul.

 

Da eventual poate xenon,

 

Ce oare ii se pare asa mare calatorie asta nu vad, pe roata din spate :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da..dar pe care roata?

 

 

 

Man am vazut ca daca apas pe un buton se aprinde o chestie in fata...la tine e la fel? Daca nu, merg eu in fata si luminez drumul.

aha pt aia e butonul ala!

in alta ordine de idei o sa plec cu pasager pt asta vara cand calatoream spre munca au trecut 2 scuteristi pe linga mine de mi au intors casca pe cap si nu mai vedeam nimic! asa macar sa am pe cineva sa mi intoarca casca cu viziera spre inainte.si daca pun ulei de vara crezi ca rezista relantiul?

ps. amatorii de calatorie sa si faca simtita prezenta pe topic pina pe 20 12 2012 ca pe 21 e sf. lumii si nu vreau sa pierd premiera!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa va luati haine groase cu voi dar si tricouri... nu se stie ce vreme prindeti + un spray anti-tantari. Sa va intoarceti sanatosi vitejii mei ! :friends:

multumim pt sfaturi si suport!

voi cum luati virajele la dreapta?din o bucata sau direct ?pt ca stim cu totii ca virajele la stinga le luam din reflex da alea pe dreapta trebuie sa ne antrenam reflexu sa ne iasa din prima!

pe al meu(reflexul ) il alerg zilnic vreo 4 sa 5 km sa fie in cea mai buna conditie cand am nevoie de el. :cheers:

voi de cate ori va opriti pe drum pt pipilica? ca trebuie sa iau in calcul si timpii astia?

Editat de Black_wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa faceti un ocol mic si prin Militari, prea e drumul drept :hug:

Asfalt..

pai nu ai luat in calcul virajul din Dna Ghica? :eek:

stii tu cati raideri au rupt gazonul in doua in scuarul ala?si prin Militari pe acolo sunt linii de tramvai ca am o frica de ele.......

Editat de Black_wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...