Sari la conținut

solicit sfaturi pt o calatorie!


Black_wolf
 Share

Postări Recomandate

Eu sunt pregatit, daca ma acceptati vin cu experienta-mi folositoare in ale mersului spre destinatii departate gen P-ta Victoriei - Muzeul Antipa.

 

Acum ma duc la garaj si-mi verific presiunea din pneuri dupa care pun incalzitoarele pe ele.

 

Va rog sa anuntati din timp plecarea ca sa am timp sa ma imbrac de iarna.

 

Intrebare: De cate ori ai schimbat uleiul pe drum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Intrebare: De cate ori ai schimbat uleiul pe drum?

eo schimb uleiul in mers!

au auzit la un amic zguterist ca la 3000 rpm e cel mai indicat sa schimbi!cred ca de ulei vorbea.

oricum azi noapte am avut o revelatie.vreau sa mi fac un forum privat unde sa aberez doar eu!crezi ca e posibil din pct de vedere tehnic?afecteaza skilul motociclistic aceasta rupere de comunitate?

ps.vorbind de o tura asa lunga ,in urma discutiilor am hotarat sa o fragmentam in minim 5.

cine este pentru sa ridice o mina .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu, dar trebuie sa-mi indepliniti o dorinta inainte. avand in vedere complexitatea traseului ales as recomanda sa mergem inainte sa pupam niste moaste. propun deci sa plecam de la patriarhie, nu stiu ce moaste sunt acum la oferta, daca nu gasim pupam niste babe, tot aia e. deci sa-si ia fiecare la el bani de lumanari si sticla goala pentru aghiazma. femeile sa vina cu batic peste casca si in fusta sau rochie, pantalonii nu sunt admisi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

de la patriarhie zici?

nu e cam departe?la faza cu pupat babe eu unul nu ma bag!daca ar fi fost vb de un viol mic........eeeeeeeee.

esti trecut pe lista!

totusi trebuie sa avem in componenta grupului si un "expert" de la spitalul 9 pardon grupul 9

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu uitati umbrelele! Sunt bune:

  • cand ramai fara frane
  • cand te dai jos de pe motor si ploua/ninge afara
  • pentru violenta in trafic
  • la jocuri sexuale
  • ca sa treci discret pe langa cineva
  • uciderea inamicului prin otravirea varfului si intepare
  • la carat apa
  • la ascuns bani (aveti grija sa nu uitati ca i-ati pus acolo!)
  • un bun substitut de sabie laser intr-o lupta a la Star Wars

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu la tura asta, darrrr

trebuie NEAPARAT sa trimitem o masina inainte in recunoastere sa ne spuna unde sunt gropi, unde este nisip, ulei etc

cu asigurarea, inclusiv cu repatriere am eu relatii(foxu stie)

cineva sa vada cum e cu prognoza meteo, daca ploua as zice pas, nu dealta dar nu stiu daca am gume care rezista la apa

lantul pt astia de au, cei cu cardane nu intra in discutie, trebuie uns sau il spal inainte?

cu ce ung lantul?

daca trebuie, cu ce il spal?

la ce distanta o sa facem popas pt susu sau tigari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu uitati umbrelele! Sunt bune:

  • cand ramai fara frane
  • cand te dai jos de pe motor si ploua/ninge afara
  • pentru violenta in trafic
  • la jocuri sexuale
  • ca sa treci discret pe langa cineva
  • uciderea inamicului prin otravirea varfului si intepare
  • la carat apa
  • la ascuns bani (aveti grija sa nu uitati ca i-ati pus acolo!)
  • un bun substitut de sabie laser intr-o lupta a la Star Wars

deocamdata suntem la capitolul "beutura si fomei" sa stabilim face to face detaliile espeditiei!din pacate eo ma imbat repede si uit ce am debitat de aceea mai multe intilnire repetitive vor cimenta informatiile .

despre umbrele va rog de la pagina 50 in sus!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu, dar trebuie sa-mi indepliniti o dorinta inainte. avand in vedere complexitatea traseului ales as recomanda sa mergem inainte sa pupam niste moaste. propun deci sa plecam de la patriarhie, nu stiu ce moaste sunt acum la oferta, daca nu gasim pupam niste babe, tot aia e. deci sa-si ia fiecare la el bani de lumanari si sticla goala pentru aghiazma. femeile sa vina cu batic peste casca si in fusta sau rochie, pantalonii nu sunt admisi.

 

Ceva de genu? 263763_428677613854765_1730300761_n.jpg

Nu ar fi totusi mai indicat un fes?! Ar rezista mai bine la o calatorie asa de lunga :peace:

Editat de ana.maria
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze, dar si eu ma retrag. Am avut consiliu de familie si mi s-a interzis cu desavirsire o astfel de aventura. Cu un Magadan as fi trecut mai usor, ca-i drum deschis de temerarii nostri si astfel a devenit rutina. Dar o asemenea aventura in haos si necunoscut, nu!

 

Inca o data imi cer mii de scuze celor carora le stric astfel planurile...

Editat de robert_bobariu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma dezamagiti, zau asa

speram sa prind si eu o tura dinasta mai lunga, am verificat si caietul service, cica ulei Bunica am eu in dotare. o fi gros? sa trec pe ceva de masline?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-ati tras pe c.u.r

 

Neseriosi ce sa mai vorbim, tocmai cand eram mai pregatit ca niciodata vad renuntarile voastre.

 

Imi facusem si asigurare de sanatate valabila si in celelalte sectoare ale capitalei.

 

Sunt suparat, dar imi trece.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Eu zic sa-i invitati si pe aia micii de la "69" cu voi..ati iesi ieftin..se aduna 8/9, executa "la posta" doua beri, se ametesc, dorm ca ingerasii unul in aliul, a doua zi -mahmuri fiind- se incalta cu pantofii invers..cu tocurile in fata si seara deschid topic mirandu-se calin ca au facut toti bataturi!

Sa nu zic ca stiu pe de rost fiecare curba de-aici la Targoviste..

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...