Sari la conținut

Se vede ca stie sa isi faca reclama Icon`ul si Triumph`ul !


Postări Recomandate

Un film care l`am gasit pe topicul cu VFR, foarte frumos si bine regizat ! Vizonare placuta !

!

PS cum modific titlul am o gresala de ortorafie !! :rusinica: graba strcica treaba !!

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar filmul asta .

 

Daca il puneau pe Tom Cruise pe una din mobre si mai adaugau ceva impuscaturi si o bataie iesea Mision Imposible 5217.

Personal mi-ar fi placut un fim pe bune nu SF-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recunosc ca nu sunt un mare cinefil, dar poti sa imi spui ce scene/ cadre/ item'uri fac parte din categoria SF ?

 

Vorbesc de filmul postat de smok3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-mi place ca sunt cativa care tot stramba din nas, de parca icon a facut clipul pentru ei si din bani lor.

pentru mine a fost mai simplu, am urmarit asa:

calitate - check, se vede ca au avut bani

poveste - check, se vede ca au avut bani de scenaristi sau un om la marketing care stie sa ceara de la agentie sau cine stie cum au procedat

echipament - check, si "tzoalele" da si mobrele alea.. un deliciu

skill - nu pot sa judec obiectiv, nu ma pricep atat de bine dar mi-a placut foarte mult cum se dau baietii aia, cu tot cu cazaturi, de fapt, mai ales trantele :D

si cel mai important, un lucru care bmw de exemplu nu o sa-l aiba niciodata in reclamele lor - simtul umorului/penibilului.

poate o sa ziceti ca e pueril clipul dar ce naiba sa mai faci azi cand deja s-au facut mai toate.. am stat cu mai multa placere sa ma uit la clipul asta decat la unul tehnic despre materialele si constructia tridimensionala a tzoalelor sau ce le mai trecea prin cap..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar filmul asta .

 

Daca il puneau pe Tom Cruise pe una din mobre si mai adaugau ceva impuscaturi si o bataie iesea Mision Imposible 5217.

Personal mi-ar fi placut un fim pe bune nu SF-uri.

 

daca erau bmweie in fil nu mai era sf nu ? :crack:

 

 

hai ca am glumit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Vlady 80 Cred ca ti-am ami zis, esti un Harea wannabe ..problema e ca dl Harea are si multe calitati, pe langa fixurile legate de BMW. Diferenta intre mine si probabil alti posesori de BMW pe care ii cunosti tu, e ca eu nu ma atac daca cineva se ia de BMW, nu am actiuni la ei si ma doare'n bascheti de parerea ta.

 

 

Despre film nici nu stiu cum ar trebui sa incep sau daca ar trebui sa argumentez ceea ce am spus.

Inceputul este luat cu copy paste din filmele proaste de actiune 40 de etaje sub pamant ahahhaahah ...pereti din beton armat ..pai din ce mama masi sa-i faci la sublsol nu se pune bca... drone care sunt roboti ultrasenzitivi aahahahahahahah teste cu flexul pe echipament moto ....si inca nu s-au suit pe mobre .

 

Parerea mea e ca daca cineva se uita la filmul asta si nu l-a busit rasul de 5 ori pana la momentul asta e in target pt Torque si i se pare un film rezonabil cu si despre motociclisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Vlady 80 Cred ca ti-am ami zis, esti un Harea wannabe ..problema e ca dl Harea are si multe calitati, pe langa fixurile legate de BMW. Diferenta intre mine si probabil alti posesori de BMW pe care ii cunosti tu, e ca eu nu ma atac daca cineva se ia de BMW, nu am actiuni la ei si ma doare'n bascheti de parerea ta.

 

 

Despre film nici nu stiu cum ar trebui sa incep sau daca ar trebui sa argumentez ceea ce am spus.

Inceputul este luat cu copy paste din filmele proaste de actiune 40 de etaje sub pamant ahahhaahah ...pereti din beton armat ..pai din ce mama masi sa-i faci la sublsol nu se pune bca... drone care sunt roboti ultrasenzitivi aahahahahahahah teste cu flexul pe echipament moto ....si inca nu s-au suit pe mobre .

 

Parerea mea e ca daca cineva se uita la filmul asta si nu l-a busit rasul de 5 ori pana la momentul asta e in target pt Torque si i se pare un film rezonabil cu si despre motociclisti.

 

ce coincidenta !!!! si pe mine ma doare in bascheti de parerea ta si altor posesori de diverse marci nu ma durea daca citeai putin mai jos ce am scris

 

PS tocmai ce te-ai atacat la o gluma facuta de mine, poate nesarata dar te-ai atacat asa ca nu te mai imbata cu apa rece ca si tu te ataci , bafta multa amice

 

daca erau bmweie in fil nu mai era sf nu ? crackup.gif

 

 

hai ca am glumit

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta voiam sa zic si eu, cu toata rea-vointa din lume tot nu m-as fi dus pana la yamaha vs. bmw :laugh:

 

singura parte proasta a filmuletului e ca, infierbantat de cat de usor le ghidoneaza baietii aia, mi se pare un mizilic sa urci borduri cu vaca :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta voiam sa zic si eu, cu toata rea-vointa din lume tot nu m-as fi dus pana la yamaha vs. bmw :laugh:

 

singura parte proasta a filmuletului e ca, infierbantat de cat de usor le ghidoneaza baietii aia, mi se pare un mizilic sa urci borduri cu vaca :laugh:

tu aici banuiesc ca vb si din punctul tau de vedere avand Varadero si intradevar este mare si masiva....240-250 de kg cat are ? ....nici Triumphul nu este cu foarte mult mai usor 215 kg parca dar sigur este mai subtire si mai manevrabil...dar sunt sigur un rider experimentat si chiar antrenat le urca pe am2 pe unde vrea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...