Jump to content

noua infatisare a 900 RR-ului meu

Recommended Posts

cre-ca te-a costat inca o data pretu' mobrei, dar ca si rezultat sunt sigur ca merita din plin, cand ai satifactia sa vezi un asa motor (atat estetic, dar si tehnic)... multi ar fi carcotasi si ar zice ca decat sa bagi atatia bani,mai bine luai o mobra ceva mai noua...

da... e motocicleta mea de suflet si intradevar ai satisfactie ( priceless) pentru restul exista mastercard :)))))))

• Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut,

era frumoasa si inainte motoreta :)

Da-mi si mie te rog nr de telefon al atelierului unde ai vopsit electrostatic. Cat te-a costat vopsitul carenelor?

Stima

• 2 months later...

Salut, aceeasi treaba o fac eu pentru a mea mobra, fara sa stiu ca mai este una ca ea...proiectul eu l-am luat de la un tip de pe fireblades.org, ca idee vreau sa te intreb mai multe chestuni legate de proiect. Da-mi un pm cu nr tau te rog. Multumesc mult.

E una din cele mai frumoase si bine ingrijite motociclete pe care le-am vazut vreodata! As vrea sa am si eu rabdarea ta :)

Asta sa nu o vinzi niciodata! :peace:

Superba motocicleta ! Felicitari, ai facut o treaba foarte frumoasa. Te unge pe suflet sa te uiti la ea.

Ca sa nu raman necunoscator, ce schimbari aduc arcurile heavy duty de la supape? Multumesc !

Edited by robertd

Cand pui arcuri mai tari, supapa revine mai repede, sau cel putin asa se zice, dar asta aduce o uzura mai mare asupra axei cu came...

• 5 weeks later...

E una din cele mai frumoase si bine ingrijite motociclete pe care le-am vazut vreodata! As vrea sa am si eu rabdarea ta :)

Asta sa nu o vinzi niciodata! :peace:

frumoasa foc ,sa te bucuri de ea !

multumesc!

Salut, aceeasi treaba o fac eu pentru a mea mobra, fara sa stiu ca mai este una ca ea...proiectul eu l-am luat de la un tip de pe fireblades.org, ca idee vreau sa te intreb mai multe chestuni legate de proiect. Da-mi un pm cu nr tau te rog. Multumesc mult.

ai pm :)

• 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

imi e frica sa fac un calcul :)))) dar estimez undeva la 4000

N-o vindeeeee ! Asa o motocicleta trebuie pusa pe stander in locul plasmei , in living :) . Foarte multa munca investita si foarte multi bani si rezultatul . . . este cu mult peste asteptari . Ai incercat sa o vinzi pe site-uri externe ? Am sentimentul ca acolo ar fi mai apreciata motocicleta .