Sari la conținut

Motociclist - deltaplanist - skydiver - poza la un concurs FOTO


ovidyus
 Share

Postări Recomandate

MULTUMESC TUTUROR PENTRU SUPORTUL FANTASTIC!!! CHIAR AM CASTIGAT ACEST CONCURS INTERNATIONAL ;)))

Aici este un montaj a celor mai bune momente din 2012 !!! include si video din care este facuta captura de concurs !!!

IN CURAND noi video cu HERO 3 Black edition

da-ti un subscribe pentru actiune la superlativ :)

P.S. video incepe cu filmare de pe raposatul motor Honda Varadero 1000...il vreau din nou!!!

Editat de ovidyus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MULTUMESC TUTUROR PENTRU SUPORTUL FANTASTIC!!! CHIAR AM CASTIGAT ACEST CONCURS INTERNATIONAL ;)))

nici nu am stiut ca esti Oradea.

Calin si Cosmin S. (Freeyeti.ro) sar si ei cu parasuta sau numai sponsorizeaza? :)

Bafta in continuare...superb clipul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, sunteti de admirat..mie imi este o frica de inaltime de mor!

Succes.

Multumim ;))) totusi frica vine din lipsa de control...trebeuie incercat si apoi mai vezi ;)))

 

Omule, uploadează și tu poza fără Turbolenza și toate cele, serios de nu mi-aș pune-o Desktop Background. Ba chiar cover photo pe facebook. Arată bestial!

 

Baftă în continuare cu aceste activități, acum sper doar că o să-ți iei înapoi și un motor :biker: .

;))) gasesti poza respectiva pe profilu meu facebook

mda...chiar vreau sa iau inapoi un motor...dar nu vad cu aceste activitati nu-ieftine cum voi reusi ;)))

poate se va gasi un prieten care nu-k prea foloseste, am garaj ma pricep la mentenanta...mai incarc bateria la niste drumuri mici ;))) chiar il duc la o tura-doua in aer ;)))

 

nici nu am stiut ca esti Oradea.

Calin si Cosmin S. (Freeyeti.ro) sar si ei cu parasuta sau numai sponsorizeaza? :)

Bafta in continuare...superb clipul...

Da ...sunt din Oradea ;)

raspunsul e...secret ;)))

Multumim!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;))) gasesti poza respectiva pe profilu meu facebook

mda...chiar vreau sa iau inapoi un motor...dar nu vad cu aceste activitati nu-ieftine cum voi reusi ;)))

poate se va gasi un prieten care nu-k prea foloseste, am garaj ma pricep la mentenanta...mai incarc bateria la niste drumuri mici ;))) chiar il duc la o tura-doua in aer ;)))

 

 

Am aruncat o privire și pe facebookul tău, însă poza a fost de negăsit. Mi-ar plăcea nespus de mult să o am exact cum o ai tu la avatar, fără publicitate.

Râdem, glumim, dar la vară m-aș urca pe motocicletă și aș băga ruta București - Oradea ca mai apoi să și sar cu parașuta cu voi. Aș putea să sar și aici la Clinceni, dar oricum plănuiam de ceva timp să văd Ardealul. Mă primiți, în eventualitatea cazului? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Am aruncat o privire și pe facebookul tău, însă poza a fost de negăsit. Mi-ar plăcea nespus de mult să o am exact cum o ai tu la avatar, fără publicitate.

Râdem, glumim, dar la vară m-aș urca pe motocicletă și aș băga ruta București - Oradea ca mai apoi să și sar cu parașuta cu voi. Aș putea să sar și aici la Clinceni, dar oricum plănuiam de ceva timp să văd Ardealul. Mă primiți, în eventualitatea cazului? :D

...scrie un mesaj pe fcb si iti trimit poza!

raman de vorbit detalii...dar sigur poti veni cu noi la zbor !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut,

foarte foarte tare (si pasiunea si filmarea...)

O intrebare de la un habarnist: cam cat te costa echipamentul si cat costa un salt?

Echipamentu-i ca un motor ;))) iar salturile ca benzina !

Un salt in tandem de la 4000m cu instructor + video in jur de 200€

Chestia nebuna e ca oricine poate incerca de la 16 ani...si nu trebuie alta pregatire...doar enjoy ;)))

 

multumim tuturor care ne-au ajutat, cine are drum spre Oradea si vrea sa stie mai multe sau sa vada cum e zborul ne gaseste pe FUNJUMPERS - Oradea group Facebook sau mail ovidyusbs@yahoo.co.uk http://www.turbolenza.eu/article.asp?ID=119

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ultra-meserias filmuletul ! ... si melodia de fundal ... SUPER ! ... iar cum se plimba motodeltaplanul rosu pe deasupra norilor la min. 4.33 ... ce de vis !

Bravo !

...ultima isprava...in Brasov...un ”chopper” in planuri ;)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...