Sari la conținut

am trecut prima iarna


kill4speed
 Share

Postări Recomandate

este prima iarna care o trec:D....si sunt mandru cu 2 cazaturi frumoase.....si as avea o problema la ultima cazatura mi`a curs tot uleiul si am lasat motoru peste iarna fara ulei in el....cand pun acuma trebuie sa desfac sa curat sau pot pune direct si cheie???

 

....am poza numa de la primu accident de la al 2`lea nu am:|........o proasta nu avea oglinda a iesit de pe bordura....

 

 

voi accidente peripetzi?

post-71331-0-85118800-1358397097_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e bine daca nu ai nici un an si deja ai luat doua zddravene :))) cat despre ulei,baga-i fara grija,sigur se vor gasi si medicii care-ti vor spune ca trebuie sa-l speli,sa-l curati,sa-l bibilesti.lucru care dealtfel nici nu-i face rau,dar nici daca-i bagi ulei direct nu ar enici pe dracu,e doar un motor ca toate celelalte :) zi buna si mai multa atentie P.S. vad ca i-ai dat bine!



aa,schimba si filtru daca tot schimbi uleiu si e ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a 2`a a fost mai frumos am raschetat asfaltu de numa....:D...am alunecat in cva curba si cum era ulei rosu pe asfalt a venit una la mine cu telefonu sunat dja la 112 si striga la mine chem abulantza o chemm!!!???......io i`am zis....nu vezii ce are motoruu!!!! nu vezii!!! :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce specie interesanta e homo sapiens. in speta astia sado/maso dupa cum se lauda tanarul, la ei in comuna cred ca e concurs " care da cu prostu de planeta de mai multe ori "



este prima iarna care o trec:D....si sunt mandru cu 2 cazaturi frumoase....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1) ..si as avea o problema la ultima cazatura mi`a curs tot uleiul si am lasat motoru peste iarna fara ulei in el....cand pun acuma trebuie sa desfac sa curat sau pot pune direct si cheie???

 

2) ....o proasta nu avea oglinda a iesit de pe bordura....

 

 

acu treptat:

 

1) In ce conditii a curs tot uleiul?? nu care cumva ai o gaura pe undeva pe acolo? gaura care nu exista in fisa tehnica a motoretei? Inainte sa pui ulei verifica sa nu ai fisuri, crapaturi sau gaurele

 

2) a dreacu muiere a iesit de pe bordura !!! nemachiata si te-ai speriat de ea ( daca nu avea oglinda nu a apucat sa se machieze si ea frumos ........)

 

este prima iarna care o trec:D....si sunt mandru cu 2 cazaturi frumoase.....

 

auzi... da calutii, cati caluti ai la kawasaki?? is frumosi macar??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bac`u l`am dat atuncia cnad ai intrat tu la socala cred....mi`am luat motor pt viteza ca masina nu m`a multumit...si nu am avut o dacie credema....

sigur se numeste " viteza" fenomenul in care te lovesti de tot ce misca???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noroc ca n-ai avut o dacie , ca daca ii rupeai "franili" si dadeai cu ea in ceva , nu se stie daca scapai intreg! Cat despre viteza,cat baga motoreta asta a ta ?! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poţi spăla motorul cu benzină. ca să iasă bine poţi băga şi o petardă.

esti rau.

decat benzina si flacara.

daca da cu petarda pica o bucatica de ralanti in baie. si tre sa o scoata cu betisorul apoi. si risca sa il scape

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...