Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cine stie un tapiter sa imbrace o sa si eventual daca are materiale (mai mult sau mai putin speciale pt moto)? Nu ma trimiteti in someseni, va rog.

La cate reply-uti ai primit, ai doua variante: ori meri in Someseni, la Vlad, ori umbli cu saua rupta. :)

 

Btw, vezi ca e in SOMESENI un tapiter, Vlad il cheama. 0764470762

El mi-a facut saua la motor si tapiteria la masina. Dar nu-s multumit. Dar asta nu-i un bai. Tu du-te la el. Ai inteles, Patrik?

Sa-ti explic unde e situat atelierul?

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie un tapiter sa imbrace o sa si eventual daca are materiale (mai mult sau mai putin speciale pt moto)? Nu ma trimiteti in someseni, va rog.

Ai incercat la ala din Someseni? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi sa inaugurat centrul de natatie din parcul babes,bazin acoperit,apa calduta la 28 de grade,8 culoare de inot,va fi deschis non stop si pt cetatenii clujului nu numa pt studenti! :D

Se pot face abonamente? Ceva pretzuri nu stii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are timp sa dea un verdict la un calculator ca nu merge!un electronist?se pricepe cineva ?

(am fost nevoit sa cumpar altul nou ,celalalt nu mergea)nu stiu ce sa stricat in el. :blink:

 

dau si eu o bere 2... :rose:

 

dati un PM

Editat de lakopeter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Cine stie daca mai sunt tank-bag-uri in Plus.

 

MS

 

Ai postat mai demult, dar daca nu ti-ai gasit tank-bag, te anunt ca am vazut eu astazi in PLUS la Campia Turzii. Poate mai au si unitatile lor din alte orase. -30 lei/buc.-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peter, parca am zis ca incerc sa te ajut, nu ? hai cu el pe Brancusi 135.

 

 

ok ! nu are rost sa aduc tastatura,monitorul,mouse,unitatea,......................

 

 

asta imi trebuie!

 

 

 

mi-a dat un vecin altul si cu ala merge calculatorul vechi,de proba ,da i-lam dat iapoi . deci imi trebe memoria aia da la pret acceptabil nu de domo sau de flanco !daca are cineva e ok ! :cheers:

 

2 bucati imi trebe ...da merge si una ... :disappointed:

 

contra cost :D

Editat de lakopeter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ! nu are rost sa aduc tastatura,monitorul,mouse,unitatea,......................

 

 

asta imi trebuie!

 

 

 

mi-a dat un vecin altul si cu ala merge calculatorul vechi,de proba ,da i-lam dat iapoi . deci imi trebe memoria aia da la pret acceptabil nu de domo sau de flanco !daca are cineva e ok ! :cheers:

 

2 bucati imi trebe ...da merge si una ... :disappointed:

 

contra cost :D

piatadelaalaz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ! nu are rost sa aduc tastatura,monitorul,mouse,unitatea,......................

 

 

asta imi trebuie!

 

 

 

mi-a dat un vecin altul si cu ala merge calculatorul vechi,de proba ,da i-lam dat iapoi . deci imi trebe memoria aia da la pret acceptabil nu de domo sau de flanco !daca are cineva e ok ! :cheers:

 

2 bucati imi trebe ...da merge si una ... :disappointed:

 

contra cost :D

 

Am eu una bucata DDR 333 256 MB, si ti'o donez. Cauta'ma la tel si vedem cum facem sa vi sa o iei. 0746162295.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ! nu are rost sa aduc tastatura,monitorul,mouse,unitatea,......................

 

 

asta imi trebuie!

 

 

 

mi-a dat un vecin altul si cu ala merge calculatorul vechi,de proba ,da i-lam dat iapoi . deci imi trebe memoria aia da la pret acceptabil nu de domo sau de flanco !daca are cineva e ok ! :hug:

 

2 bucati imi trebe ...da merge si una ... :cheers:

 

contra cost :cheers:

 

Nu ma pricep tare la hardwere, dar poate gasesti ceva aici: http://www.intend.ro/dimm-2gb-ddr2-pc6400-...-sy-ddr2-2g800/ (sper ca e bun link-ul, inca nu am aflat cum pot baga link-u' in cuvant)

Oricum, din ce am vazut acolo, e foarte apropiat de ce spuneai tu, nu e chiar o gluga de bani, (functie de ce vrei) si au magazine in Cluj. Sper sa iti fie de ajutor.

Salutari,

Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am rezolvat problema ,merci lui ruler pt piesa. jaful de pc functioneaza. :hug:

 

e un jaf de intelceleron de 3000 de ghz,hard de 80,inscriptor dvd,ddram 256,si e de vanzare cu tot tacamul,cu clapele de pian cu tot ,cu monitor si sobolan. pm

 

daca nu se vinde imi deschid un internet-tee....deoarece cafee sant destule ... :cheers:

Editat de lakopeter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca lucreaza careva dintre voi ca si contabil - cenzor, sau detine orice functie in cadrul unui ONG/Club Sportiv, va rog sa ma anuntati!

Ca am o nelamurire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...