Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Care a facut scoala de soferi recent si mai are cartea/documentatia aferenta?

Am cartea de la National (intrebarile oficiale care vin si la testare) pe anul 2008-2009. S-a schimbat ceva de atunci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai aduce cineva produse de pe louis inafara de Sebi(nu ca as avea ceva cu el, dar sunt curios)? Multumesc

 

mymoto tuning aduc si de pe louis si de pe polo daca vrei catolog pe 2010 de la polo am eu iti dau

detali pt astia de mai sus 0733.MYMOTO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai aduce cineva produse de pe louis inafara de Sebi(nu ca as avea ceva cu el, dar sunt curios)? Multumesc

Kronaumoto.ro eu numai de la ei iau, am facut nenumarate comenzi si sunt fff ok, transport gratuit

site-ul nu e mereu actualizat, preturile sunt cele de pe Louis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as avea aceeasi intrebare, dar "in sens invers". Adica Sebi poate aduce la aceleasi preturi finale ca si Kronau?

Ca nu stiu exact cum calculeaza la el, parca se adauga un comision, daca bine am inteles. La Kronau diferenta dintre cursul BNR si cursul lor e cam de 5%, ceea ce imi pare in regula cu transportul inclus. Intreb pentru ca tot de la Kronau am luat pana acum, dar as lua de aici de aproape daca ar merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as avea aceeasi intrebare, dar "in sens invers". Adica Sebi poate aduce la aceleasi preturi finale ca si Kronau?

Ca nu stiu exact cum calculeaza la el, parca se adauga un comision, daca bine am inteles. La Kronau diferenta dintre cursul BNR si cursul lor e cam de 5%, ceea ce imi pare in regula cu transportul inclus. Intreb pentru ca tot de la Kronau am luat pana acum, dar as lua de aici de aproape daca ar merita.

 

Din cate stiu, Sebi aduce de pe Louis, la preturile de catalog, fara nici un adaos. Dar in cazul unui produs la promotie, pretutul ramane cel de catalog, nu cel redus. Eu de cate ori am nevoie de ceva, iau de la el. Am incercat sa gasesc variante mai ieftine la diverse, dar nu am reusit. Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu, Sebi aduce de pe Louis, la preturile de catalog, fara nici un adaos. Dar in cazul unui produs la promotie, pretutul ramane cel de catalog, nu cel redus. Eu de cate ori am nevoie de ceva, iau de la el. Am incercat sa gasesc variante mai ieftine la diverse, dar nu am reusit. Bafta.

 

eu stiam ca la cele la reducere are adaos 10% si la cele fara reducere le aduce la pret de catalog...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare ,

 

 

Angajae 3-4 oameni dornici de munca , cu scutere sau motociclete de capacitate mica, eventual ATV-uri mici pentru distributie.

 

Scrisori de intentie la mail: calin@sethmotors.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiam ca la cele la reducere are adaos 10% si la cele fara reducere le aduce la pret de catalog...

Gresit, aduc la pret de site Louis inclusiv cele reduse, fara nici un comision.

La fel si de pe situl Polo.

Singura diferenta este cea de TVA, la noi este 24% si la nemti 19%. Adica dif de 4,2%. Aceasta diferenta o au si celelalte firme care aduc produse din Germania.

 

Mesaj completat

Eu as avea aceeasi intrebare, dar "in sens invers". Adica Sebi poate aduce la aceleasi preturi finale ca si Kronau?

Ca nu stiu exact cum calculeaza la el, parca se adauga un comision, daca bine am inteles. La Kronau diferenta dintre cursul BNR si cursul lor e cam de 5%, ceea ce imi pare in regula cu transportul inclus. Intreb pentru ca tot de la Kronau am luat pana acum, dar as lua de aici de aproape daca ar merita.

Aduc exact la fel ca si Kronau. Poate chiar pret mai bun, folosesc curs BT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ..... care stie un magazin second in cluj cu haine de piele , cizme si manusi si as dorii sa mai cumpar oglinzi si niste folii cu scrisuri:) am avut un mic accident si trebuie renovata mobra.........................deci care stie mgazine va rog sa-mi ziceti unde se afla prin cluj ....................multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ..... care stie un magazin second in cluj cu haine de piele , cizme si manusi si as dorii sa mai cumpar oglinzi si niste folii cu scrisuri:) am avut un mic accident si trebuie renovata mobra.........................deci care stie mgazine va rog sa-mi ziceti unde se afla prin cluj ....................multumesc anticipat

 

pentru autocolant iti recomand Media Imagination S.R.L despre care am mai scris pe acest topic AICI datele de contact le gasesti AICI

 

In rest bafta la reparatii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ..... care stie un magazin second in cluj cu haine de piele , cizme si manusi si as dorii sa mai cumpar oglinzi si niste folii cu scrisuri:) am avut un mic accident si trebuie renovata mobra.........................deci care stie mgazine va rog sa-mi ziceti unde se afla prin cluj ....................multumesc anticipat

 

 

in cluj nu este magazin cu haine de piele, in schimb este unul in gherla....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma poate ajuta cineva cu un transport din Someseni pana in Hasdeu in seara asta ? O DUBA ar fi ideala.

0744355080 - catalin

 

ps: contra cost, desigur

 

 

 

eu te pot ajuta dar numai maine,azi mi plina duba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...